Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

pojechałam dzisiaj obejrzeć specjalnie ten kasztan robena. podzielam zachwyt jest super, pozostaje tylko namówic męża. dobrze, że w kwesti koloru bylismy zgodni, bo jakos czerwoniutkie dachy zle na mnie dzialają. Dzięki Mycha

 

Agnes to co jedziesz obejrzeć mój dach??? :D Udało ci się przekonać męża do ceramicznej dachówki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

malinka dziekuje za zaproszenie jezeli bede w tych okolicach na pewno zajadę, na razie muszę pilnowac moich partaczy , z którymi na szczęście rozwiązuję umowe. Muszą jeszcze posprzątać po sobie i w przyszłym tygodniu żegnam. Pozostanie mi jeszcze przeprawa finansowa, chociaz mój kierownik budowy obiecał, że pomoże, bo na szczęście dla mojego portfela spisali się tak kiepsko, że stan surowy otwarty będzie mnie kosztował grosze. Na nieszczęscie zostanie dużo do poprawienia ale tym zajmą sie już usłużni koledzy.Jeżeli chodzi o dachówkę to na dziś mam wycene i dziś wraca mąż :D więc mam cały wieczór na przekonanie go o jak to było"pięknych włosach" na dachu. :roll: witam nowego lubuskiego, a Funia nie martw się nie mam zamiaru zmieniać klubu. Słonko swieci trzeba sie wybrać na grzyby- podobno znowu są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Karol lampki jeszcze nie podłączone do czujki nie było czasu. Ale te co są bez czujki to fajnie świecą w nocy nawet chyba żarówki zmienie na słabsze bo zajasno jest na schodzach ale to jeszcze zobacze z czasem.

Na budowie miałem młynek czyli kocioł dwie ekipy naraz a jedna już prawie skończyła elewacje tylko pare metrów mozajki na tynk i koniec już pozabierali swoje ZABAWKI i narazie mam spokój NASZCZĘSCIE teraz kwestia rozliczenia i tu juz ciśnienie sie podnosi ale nie bede otym pisał bo jeszcze coś złego napisze MÓWIE WAM człowiek myśli że sie dogadał z kimś a tu jeszcze ktoś wyjeżdza z tekstem że zato i tamto trzeba bedzie dopłacić czemu tego odrazu na wstepie nie mówił.

 

Wczoraj sie wziełem za wylewanie progu przed garażem i musiałęm przerobić dwa schody do piwnicy bo były zamałe troche zbrojenia i betonu mam nadzieje ze wystarczy Dobra musze spadać to natyle

MALINKA zadzwonie do Ciebie Wieczorem

Trzymajcie sie Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinka dziekuje za zaproszenie jezeli bede w tych okolicach na pewno zajadę, na razie muszę pilnowac moich partaczy , z którymi na szczęście rozwiązuję umowe. Muszą jeszcze posprzątać po sobie i w przyszłym tygodniu żegnam. Pozostanie mi jeszcze przeprawa finansowa, chociaz mój kierownik budowy obiecał, że pomoże, bo na szczęście dla mojego portfela spisali się tak kiepsko, że stan surowy otwarty będzie mnie kosztował grosze. Na nieszczęscie zostanie dużo do poprawienia ale tym zajmą sie już usłużni koledzy.Jeżeli chodzi o dachówkę to na dziś mam wycene i dziś wraca mąż :D więc mam cały wieczór na przekonanie go o jak to było"pięknych włosach" na dachu. :roll: witam nowego lubuskiego, a Funia nie martw się nie mam zamiaru zmieniać klubu. Słonko swieci trzeba sie wybrać na grzyby- podobno znowu są.

agnes musze dodac do tej histori o "pieknych wlosach" , ze czesto robilem testy na mojej zonie. Pytalem np. "podoba ci sie dach tego domu co tam stoi", "podoba" odpowiadala zona a ja na to "ten dach jest z blachy" lub np. "dachowki bitumicznej" Nie dajmy sie zwariowac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no niezły z Ciebie Karol numerant ale se jaja robiłeś z żony :D

Nie o jaja tu chodzi, chcialem tylko udowodnic zonie, ze bywaja ladne dachy z blachodachowki i dachowki bitumicznej a brzydkie z tradycyjnej.

Jezeli chodzi o trwalosc to zapewna zwyciezaja dachowki ceramiczne a nastepnie cementowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamariusz

Ja robiłam u Kasierskiego - na Jagiellończyka (w takim starym domku - prawie na przeciwko Urzędu Skarbowego). W zeszłym roku w lipcu zaśpiewał 2.000 zł, ale załatwiał tez uzgodnienia na przyłącza - nigdzie nie musieliśmy jeździć :D

 

Minus był taki, że były opłaty dodatkowe (np. musieliśmy zapłacić 900 zł za analize geologiczną - do dziś nie wiem czy był konieczna) :evil:

oraz że wszytsko trwał grubo ponad 2 miesiące :evil:

 

Zdecydowanie drożej było na Kosynierów Gdyńskich koło ronda (2.500 + VAt) i na przeciw Wodociągów (tak samo).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ta poradę. Mi ta kobietka o której piszesz, która ma swoje biuro w pobliżu ronda na Kosynierów, zaśpiewała 2900. Wydaje mi się troszkę dużo, może się mylę. Ale na którymś forum muratora, ludzie opisują że można adaptację projektu dużo taniej wykonać. Pytanie tylko gdzie??????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowe zamierzam rozpocząć za ok. 2 lata. Obecnie ciesze się z posiadania działki, która znajduje się w Janczewie. Teraz jestem w trakcie jej uzbrajania - woda odebrana, prąd na wiosne! Mimo iż nie buduję się w najbliższym czasie już teraz przeglądam projekty i mocno interesuje się tematem budowy! Pozdrowienia!

P.S Może ktoś z Was buduje się w tej okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamariusz adaptację robiliśmy w firmie DOMEK u Pani Anny Wojcieszonek. ul. Mieszka I 56 (róg Chrobrego). Za adaptację zapłaciłam 2196 brutto. Od niej też kupiłam projekt. Jestem zadowolona symaptyczna obsługa pani załatwiła wszystko łącznie z pozwoleniem na budowę w gminie.

 

aniu witaj wśród nas. W którym dokładnie miejscu się budujesz w Janczewie??. Niedawno moi teściowie się tam wybudowali. Taki duży dom usytuowany najwyżej w wiosce :wink:

 

Ari obiecany link http://www.kominkimarzec.com.pl/kontakt.php Myślę że bliżej Siebie też znajdziesz przedstawiciela SPARTHERM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć tu żona TOTO.

Lamariusz mogę polecić ci tańszego architekta.

 

Ania67 my też mamy działkę w Janczewie. Zaczynamy na wiosnę. Też się zbroimy. Woda się chyba robi. prąd pewnie podłączą nam w tym samym czasie. Masz działke przy wjeździe po lewo? My po lewo przed p.Kowalewskim. Już stoi buda - tzn. takie coś niepodobne do niczego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

Napoczatek Witam Anie 67 noi sie odnaleźli sąsiedzi toto i ania czyli łatwiej Wam bedzie razem budować :D

Musze sie pochwalić :D :D dziś byłem u MALINKI fiu fiu herbata wypita bo kawy nie pijam musze powiedzieć że nawet MALINKA pamietała ta to ma pamieć pozatym nie bede sie rozpisywał Domek SUPER oprowadziła mnie z mężem z córeczką i psem :cry: ten piest jest spory wporównaniu do mojego noi ja chciałbym mieć już takiego dużego :lol: Poprostu czas spedziłem bardzo miło PRZEPRASZAM że tyle czasu zabrałęm :D bo tak fajnie sie gadało :wink: MALINKA dzieki za miłe przyjecie STAW też mi sie podoba ale niestety nieda rady zropbić umnie już tam widze jakieś roślinki i rybki :D Nakoniec Dachówke masz faktycznie bardzo ładną :D :D :D :wink: kiedyś Tobie wyśle fotke tych halogeników co ja sobie zamontowałem pewnie twój szwagier wie o jakie chodzi na 220V

Trzymaj sie i pozdrów rodzine i Wielkie dzieki za wszystko.

 

aha dzieki za adres na kominki zaraz sprawdze

 

Pozdrawiam wszystkich :wink:

Ps a czy w tym stawie można sie kąpać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...