Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za powitanie :D ! Działkę w Janczewie mam zaraz przy wjeździe od Gorzowa po lewej stronie. Obecnie buduje się tam dom, a obok niego jest wybudowany stan 0 drugiego domu. Miło mi, że odnaleźli się moi sąsiedzi :wink: !

 

Jak dobrze rozumiem to budujecie się z toto obok siebie. Fajnie. Propnuję aniu przyspieszyć i budować się razem. Koszty transportu zmniejszają się o połowę i rabaty można wspólne negocjować bo jeden transport jak na jedna budowę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz mnie działki kupiło 16 osób praktycznie w jednym dniu, bo kupowalismy od tej samej osoby! I będzie to plac budowy, bo na wiosnę ruszą moze 2-3 budowy(oprócz zaczętych 2)Z tymi sarenkami to moze być prawda. Po naszych działkach spacerują dziki, sarenki i podobną już obgryzają...Prąd ma być na wiosnę(tak mamy w umowie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy wszelkie instalacje. Mam dach i okna. Kredyt w PKO S.A. ale nie polecam. Poczytaj wcześniejsze posty to zrozumiesz. Ze wszystkich ofert, które miałam to chyba na dzień dzisiejszy wybrałabym BPH. Sprawdź jeszcze ING Bank Śląski. Widziałam ostatnio reklamę w gazecie proponowali dość ciekawe warunki ale nie wiem jak jest naprawdę. Długo negocjuj i walcz o każdy grosz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz mnie działki kupiło 16 osób praktycznie w jednym dniu, bo kupowalismy od tej samej osoby! I będzie to plac budowy, bo na wiosnę ruszą moze 2-3 budowy(oprócz zaczętych 2)Z tymi sarenkami to moze być prawda. Po naszych działkach spacerują dziki, sarenki i podobną już obgryzają...Prąd ma być na wiosnę(tak mamy w umowie)

 

No to ładne będziecie mieć osiedle. Prawie jak w centrum miasta. Nie zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA Po naszej tez coś łaziło, ale już po fakcie - drzewka wsadzone nie wyrwę 220 sadzonek i nie przesadze w inne miejsce, bo nie mam gdzie. Nie były aż takie drogie. Polecam szkółkę w wojcieszycach sztuka aż - 20gr!!!!

My kupiliśmy działke troche po was. W naszym pasie są 4 działki i na wiosnę mam nadzieje, że ruszą dwie budowy. kolejni jeszcze niewiadomo - wybierają projekt.

 

Malinka BPH daje ciekawą ofertę,pozatym mamy tam ror i dają trochę zniżek z tego tytułu. Też coś niedawno czytałam o śląskim. Sprawdzę. Mówisz żeby się targować?Prowizja?Czy coś jeszcze?Dzieki za cenne wskzówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...