Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Malinka BPH daje ciekawą ofertę,pozatym mamy tam ror i dają trochę zniżek z tego tytułu. Też coś niedawno czytałam o śląskim. Sprawdzę. Mówisz żeby się targować?Prowizja?Czy coś jeszcze?Dzieki za cenne wskzówki.

 

Ważna jest jeszcze marża. Przy ustalaniu oprocentowania w złotówkach bierze się pod uwagę WIBOR + marża. U mnie marża wynosi 1,5% ale wiem że można zejść do 1%. O to się targuj bo to będziesz miała przez cały okres kredytowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha

Musisz dojechać do Gorzowa. W Gorzowie na Barlinek. Tuż za Gorzowem Będzie miejscowość Kłodawa i jak się będzie kończyć skręcić w prawo kilka kilometrów szosą(niedużo 3- 4 ) i bedzie ostry zakręt w prawo i polna brukowana droga w stronę lasu. 100 m dalej jest szkółka a jeszcze dalej biuro leśnictwa. Nie wiem czy jeszcze sprzedają. jak nie teraz to na wiosnę. minimum 100 szt. Pani leśniczy jest bardzo sympatyczna, sadzonki można wybrać, wielkość różna. Moja największa ma 92 cm. (zmierzona centymetrem) Najmniejsza 20-30. rozpiętość duża ale i tak chyba warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

widze że o roślinkach mowa :D ja ma z pare sztuk posadzonych ale to są małe a pozatym pedraki podjadają

MychA mam nadzieje że z ekipą co bedziesz miałą to wszystko sobie wyjaśniłaś do końca tzn z właścicielem mam taką nadzieje co chcesz żeby zrobili i za ile żeby puźniej nie było że czegoś on nie dopowiedział . Uwarzaj na to chociaz chyba nic nie można wymyśleć przy kładzeniu dachu z dodatkowymi kosztami może to troche zawile napisałem bo zabardzo niechce klikać narazie bo temat nie jest zakączony

Pozdrawiam MALINKA kiedy zdążyłaś zrobić torta :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...