Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Malinka

 

dokładnie tak....nie mam jakis wielkich zachwytów nad mieszkaniem w domku....własnie sie nad tym zastanawiałam..jak to jest wiekszosc forumowiczów niemalze rozpływa sie z zachwytów....no nie wiem...a moze po prostu im tak wypada jak juz sie mieszka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam ja mam piwnice na połowie domu jakiś moądny nam doradził na etapie myślenia o budowie że koszta bedą wielkie jak bedziemy mieli pod całym domem teraz nam tych pomieszczeń zakopanych bo otwory ponich musieliśmy zasypać barakuje wiec jak można robić piwnice to lepiej sie skusić zawsze nawet można zropbić pokoik tak jak umnie bedzie latem jest tam super klimat.

Karol ty świebodzinianin a gdzie stoi domek :wink:

Pozdrawiam ARi :wink:

Nie, ja jestem z prowincji inaczej wsioch. Granica mojej dzialki jest granica Swiebodzina z tym ze dzialka lezy nie wsrodku swiebodzinskiego obszaru lecz na zewnatrz. Jest to pozytywne ze wzgledu na podatek a jednoczesnie blisko do centrum na i cisza, ktora bardzo lubie. Dokladnych namiarow nie podam wole pozostac anonimowy 8) :wink:

PS. Po martwych dniach ale teraz wiadomosci przybywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też chyba zrobimy!wykończyć piwnicę można pózniej, przyda się napewno! teraz mieszkamy w wieżowcu i brakuje nam miejsca np.na rowery! wszystko ma swoje plusy i minusy, a w naszym przypadku chyba będzie bardziej na plus!

I oto chodzi. Ja mysle teraz o wybudowaniu domku ogrodowego ba nie mam innego wyjscia. Aha jezeli chodzi o koszty to oprocz wykanczania trzeba uwzglednic tez instalacje, przyszle ogrzewanie i.t.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka:

 

FUNIA blaszak to najlepsza kawiarnia A u mnie można juz w domku pod dachem a siedzi się na wełnie, która jest kupiona na ocieplenie. A na środku salonu stoi koza w której palimy to prawie już jak salon z kominkiem

 

No to oznacza, ze chyba dasz sie zaprosić w jakiś ciepły dzień na herbatkę z cytryną lub z prądem :wink: - bo prąd juz dawno przecież mamy podłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurczę ładnych parę dni tu nie zgaglądałam a tu takie zmiany.. Witam wszystkich nowych lubuszan :D

 

Kasiu założenie nowego wątku do czegoś zobowiązuje a Ty coś nie często tu bywasz :wink: W końcu to Twój wątek. :lol:

 

Właściwie to siedzę sobie często-gęsto w dziale projekty - gdzie jest wątek Dom w Prymulkach, bo takowy właśnie buduję. Łatwiej mi konsultować etapy budowy, bo wszyscy budujemy to samo. Ale Maliknka masz racje :oops: bycie "matką" wątku do czegoś zobowiązuje. Bedę częściej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej nie rozpisywać sie :D :D bo nie trafiam z nowymi stronami Teska no no no masz szczęście :lol: :lol: że to na Ciebie trafiło :lol:

Karol znów tajemniczy jak zawsze on chyba jest jakimś tajniakiem 8) . Blisko Świebodzina a nie Świebodzin chyba wiem gdzie a jest koło Ciebie blisko zameczek w leśie jak to można nazwać zameczkiem :D . Prubowałem podłączyć czujke!!! <hmmm> jednak musze znaleść instrukcje gdzieś w domu mam to co że jest po niemiecku :lol: bo tak nie podłacze próbowałem już, zmontowałem nawet prowizoryczny układ z zasilaniem i żarówką noi kicha nawet to wszystko w piwnicy robiłem żeby było ciemno przy spuszczonych roletach noi kicha raz mi bezpiecznik wyskoczył :lol: :lol: mam nadzieje że czujka nadal działą :p

NO zawitała wreście założycielka KASIA tego klubu po wielkiej nie obecności nawet Foty zostawiła fiu fiu czyli domek już pewnie ocieplony tak Kasiu ?

Musze małe sprostowanie zrobić do postu MALINKI ona napisała że koze ma . Psa widziałem kota też kozy żadnej nie widziałem żeby sie pasła :lol: :lol: żartuje oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu67,

 

To z całego serca mogła bym ci polecić nasz projekt, ale niestety nie ma go nigdzie w sieci - wiec go nie wkleję.

 

Chyba, ze masz dostep do katalogu Dom Dostępny Muratora za 2002 r. - to jest AGM 0201 p. arch. G. Miąsko.

 

Jest sliczny, nieduży, z dwuspadowym dachem i poddaszem użytkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...