Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ari jak to nie widziałeś kozy, stała na środku salonu, a ile drewna zjada to ludzkie pojęcie przechodzi :wink:

 

znów was przebiję ale ja mapki miałam za 300zł. :D :D :D Wszystkie zrobił mi pan który się na codzień tym nie zajmuje ale ze względów starych znajomości zrobił wyjątek.

 

toto powinniście coś postawić i co najmniej opić to pozwolenie :wink: Wielkie gratulki i zdrówka życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu67,

 

To z całego serca mogła bym ci polecić nasz projekt, ale niestety nie ma go nigdzie w sieci - wiec go nie wkleję.

 

Chyba, ze masz dostep do katalogu Dom Dostępny Muratora za 2002 r. - to jest AGM 0201 p. arch. G. Miąsko.

 

Jest sliczny, nieduży, z dwuspadowym dachem i poddaszem użytkowym.

 

Funia ja znalazłam ten projekt w sieci w archiwum muratora, chciałam wkleić zdjęcie ale nie wychodzi, może dlatego że dostęp do archiwum jest z hasłem a ja mam hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinato trzeba naprawdę opić.Twierdza STAROSTWA zdobyta! Tylko poczekam na mążusia niech się chłop też nacieszy. No nie? Nie będę mu żałować tej radości.

 

Boże co ja robię???????? ta cała budowa nieźle nas kręci ale im bliżej wkopania przysłowiowej łopaty mam coraz większego pietra.

 

 

p.s

Te procenty może zabiłyby tę okrponą grypę, która mnie męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toto przepraszam ze wziełam Cie za factea, dopiero zauwazyłam zes budowniczyni :oops:

 

Karol moze jednak zdradzisz co? moze zabawimy sie w ciepło zimno? 8)

 

Mati jak bede jechała po drzewka za Gorzów to dam CI znac i moze w koncu wpadne do Ciebie zobaczyc cud D08 8)

 

co na budowie?

 

mam drzewo!!!! mąż z ojcem i wujasem wyładowali ponad 13 ton drewna sami :o mąz ma przedramienia zasiniaczone co nie wpłyneło na humor, jest happy ze mogł chociaz to zrobic:)

 

ok, zmykam:)

 

pozdrawiam lubuszan:)

 

_MYCHA__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MychA no super teraz to dopiero zobaczysz efekty na budowie serio dach bedzie rósł w oczach. Pełno desek jeśli można to nazwać deskami :D i ciach dach stoi.

aA Potem dachówki

 

 

Widze że dziś słabo klikacie czy każdy myśli kiedy tu bedzie nastepna strona ???? Hmmmmmmmmmm :lol:

 

 

 

http://www.roben.pl/upload_module/wysiwyg/dachowki/kasztanowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari napisz na jaki wariant sie zdecydowales. Wyl. zmienny czy swiecznikowy (dwa klawisze) a ja sprobuje Tobie dokladnie opisac albo narysuje i zeskanuje i wkleje do wiadomosci. Instrukcja jest raczej nie potrzebna ale jak sie uprzesz to moge przetlumaczyc (Byleby nie bylo tego duzo :wink: ) Jestem teraz w drodze dlatego tak krotka wiadomosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...