Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej! jeszcze nie zaczełam budowy a już schody!!! chodzi o prąd :evil: umowę z Enea podpisałam 24.05 pierwszą ratę wpłaciłam zgodnie z terminem w lipcu.A w tym tygodniu dostałam nową fakturę na sumę o 198 zł.większą , ponieważ od 1 maja wszedł vat.To jak to jest- 24.05 nie wiedzieli że od 1.05 jest większy vat :evil: Może to normalka?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia mnie reozgryzła masz zato browara :lol:

http://www.browarlomza.pl/images/full/65.jpg

 

Karol chyba lepsze zastosowanie miałby włącznik dwu klawiszowy. W czujce mam trzy żyły czerwona czarna niebieska. Myslałem że czerwona jest powrotna a niebieska i czarna zasilanie noi jakąś musze dać powrotną jeszcze czyli zmostkować wiec mostkowałem chyba niebieską tą co nie świeciła przy prubniku noi kicha nie świeciła żarówka napisz mi która musze zmostkowac wpiąć sie i czy czerwona żyła to może jednak jest zasilanie czujki a nie powrót na żarówke Napisz tylko którą żyłe zmostkować

Pozdrawiam ARi :wink:

PS Karol a może na delegacji sie też przyda browar jak tak to masz

 

http://www.browarlomza.pl/images/full/77.jpg

Dla Klubu Lubuskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem na dysce co były zawody w picu piwa niewiem przez jaką firme sponsorowane ale wiara piła i wymiotowała oni mieli wiaderka koło siebie noi wygrała dziewczyna jakaś faceci po odpadali zły widok był nie ciekawy wiec nie przesadzać z piciem a pozatym to jest piwo oczywićcie bez alkocholowe :wink:

Teska piszesz sie na browara ??? bo Malinka zaprasza nawet miałem dobre wspomnienia ze szczecinem do czasu jak zajumali nam z auta kumpla kamere i wybili szybe wystarczyło otworzyć dzrwi żeby alarm sie włączył ale nie przez szybe lepiej :) Policja powiedziała że sie prosiliśmy no faktycznie bo kto zostawia kamere w aucie :D Poprostu auto było monitorowane żartuje :D Szczecin lubie mam doniego syntyment wiec jak by co zapraszam grupe szczecińską.

To byłem Ja ARi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co jest grane już myślałem że zaczniecie bezemnie strone nową że już bedzie w połowie zapisana a tu kicha nawet nastepna nowa strona nie powstała oj pogarszacie sie miłe Panie pogarszacie sie o Panach nie wspomne :D.

Hmmm ja energie pobierałem na poczatek budowy od rodziny kabel szedł pare metrów ładnych a jak już przyjechałą energetyka to już podłączyła do domu odrazu prąd to były czasy jak pierwszy raz zaświeciła żarówka

http://www.wynalazki.mt.com.pl/duze/zarowka.jpg

 

potem na świeta Borzego Narodzenia po podłanczałem w każdym pokoju żarówki i zapaliłem w nocy to był szok te stare okna i światło w domu domek wygladał jak dworek bo naprawde jak mialem wstawione naprawde bardzo stare okna drewniane to domek miał faktycznie urok a zwłaszcza jak sie świeciło w nocy mi sie to podobało :D pierwszy raz w tym dniu był domek oświetlony bo właśnie jakoś wcześniej podłączyli nas do zasilana Energetyka już własnego :wink: szok to był

Dobra to narazie tyle trzymajcie sie udanej nocy i dnia Pa

To byłem ja ARi :wink: jak by ktoś nie wiedział :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

MALINKA widziałem ta lampe na strychu u Ciebie rzyciła sie w oczy :D

 

Ten wontek poświecam osobom zmarłym rodzinom maszym czyli klubowiczów i tym ludziom co zgineli na budowie podczas stawiana jakich kolwiek budowli z betonu lub stali bo wiele pewnie już na tym swiecie niema z powodu pracy na budowie

zapalam za nich znicz kto sie odpisuje ??

 

ARi

http://www.znicz.net/images/znicze/ZN-SERCE-DUZE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari napisalem w sprawie czujki na priva coby towarzystwa nie zanudzac. Jak masz prad to oczywiscie trzeba koniecznie czujke uruchomic w koncu XXI wiek

 

Witam Prąd juz mam od paru lat na budowie :D dzieki za informacje na priv Karolu 8)

Pozdrawiam ARi Trzymajcie sie

Ps . Karol 8) browar sie przydał na Tejnej misji 8) czyli na delegacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari napisalem w sprawie czujki na priva coby towarzystwa nie zanudzac. Jak masz prad to oczywiscie trzeba koniecznie czujke uruchomic w koncu XXI wiek

 

Witam Prąd juz mam od paru lat na budowie :D dzieki za informacje na priv Karolu 8)

Pozdrawiam ARi Trzymajcie sie

Ps . Karol 8) browar sie przydał na Tejnej misji 8) czyli na delegacji :wink:

 

Jezeli dobrze zrozumialem to dopiero teraz masz ten wlasciwy prad.

 

W drodze nie pijam ale chcialbym napisac, ze od tej pisaniny to w gardle mi saschlo cho...ra zaschlo :D

ARi czy na tej animacji w twoich postach to Ty? Czy ten czlowieczek kopie i ziemie sypie za siebie do dolu, ktory przed chwilka wykopal a potem obraca sie o 180 st. i robi to samo i tak w kolko? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi nowa znów stronka powstała wreście. Na Malinke mozna liczyć zawsze nie zastąpiona w otwieraniu nowych stronek :wink: a co miałem zobaczyc patrząc do góry Malinko tylko jażyniówki tzn lampe :) Karol ta animacja to byłem ja jak kopałem rów na rury od deszczówki z rynien kilka naście metrów sie wykopało w ciasnym rowie na grubość szpadla na głebokoś nawet metra nie ła to mila robota

Pozdrawiam jutro Wkleje fote bo dziś już mi sie niechce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...