Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Witam Tadka i wsystkich z osobna

Malinka w Gorzowie byłęm ale przez 2 godziny plany na wieczór przekreślił jeden telefon i musieliśmy wracać :( a pozatym zabrałem sie na stopa bo od czasu do czasu szybciej i taniej na stopa do Gorzowa noi gościu jechał do Gorzowa ale na ulice Warszawską a ja zabardzo nie czaje Gorzow i sie okazało że musiałem MZK jeszcze pocinać <bleee> ale zrobiłem interes idąc na stopa noi jeszcze jakąś inną trasą jechał szkoda klikać http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/em/033102/033102bigblink_1_prv.gif

 

Pozdrawiam wszystkich ARi

PS Funia a co Ciebie tak wzieło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:( a pozatym zabrałem sie na stopa bo od czasu do czasu szybciej i taniej na stopa do Gorzowa noi gościu jechał do Gorzowa ale na ulice Warszawską a ja zabardzo nie czaje Gorzow i sie okazało że musiałem MZK jeszcze pocinać <bleee> ale zrobiłem interes idąc na stopa noi jeszcze jakąś inną trasą jechał szkoda klikać http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/em/033102/033102bigblink_1_prv.gif

 

Pozdrawiam wszystkich ARi

PS Funia a co Ciebie tak wzieło :lol:

 

:o :o ulica Warszawska to centrum miasta i obok mojego bloku :D Trzeba było zadzwonić to bym Ci powiedziała że to najlepszy punkt do wysiadania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka wspominała o zamieszkaniu w domku przez osoby które w jednym roku postawili i mieszkają mam tez znajomego i pewnie jest sporo ludzi co tak robia ale czy to nie zaszybko według mnie dom powinien odstać swoje conajmniej zime bo co ma popekać niech popeka co ma sie poskrecać i powiginac niech sie powigina chodzi o wieźbe i o mury przecież dom pracuje zwłaszcza na poczatku takie jest moje zdanie ciekawe jak tam puźniej ściany wygladają albo coś innego.

Domek drewniany wygląda super zwłaszcza że teraz to jest taka technika że szok gotowe domki mozna kupić nigdy nie mieszkałem w takim a pozatym technika budowlana jest mi obca ale bym chciłą kiedyś zobaczyć jak to robią bo to pewnie ciekawa sprawa instalacje w drewnie elektryczna i inne domek musi być juz slowy na FORUM ma taki domek EDZIA :D jak by co

Pozdrawiam ide spać pa DOBREJ NOCY :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanko! Nasze działki mają już wodę, prąd ma być też-został jeszcze gaz.Jeżeli wnioski o gaz(w drodze) złoży 5 osób to koszt budowy nitki gazu ma wynieść ok.1800(działki oprócz mnie ma jeszcze 16 osób).Czy warto złożyć wniosek teraz? budowę zaczynam za ok.2 lata to może wtedy? czy 1800 to dużo? uff mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałam :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania chodzi cio przyłacze gazu ?, czy na waszym osiedlu w ogóle nie ma sieci gazowej? bo to są dwie różne sprawy - przyłącze wykonuje się jak budynek jest postawiony i od złożenia wniosku MOW ma 5 m-cy na zaprojektowanie, wykonanie, i odbiór. a jeżeli w ogóle na osiedlu nie macie sieci to wnioskuj teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASIU Na osiedlu nie ma w ogóle sieci! sasiedzi nalegają, by złożyć wniosek wraz z nimi (oni są w połowie budowy) a ja planuję odbiór gazu nie wcześniej niż za 4 lata.Czy teraz warto wchodzić w te koszty?Jest nas 16, jeżeli 5 złoży wniosek i poniesie koszt budowy sieci , to pozostali nie poniosą kosztów i podłączą się za friko do gotowej sieci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ale dlaczego eksploatator sieci tak jak np. energetyka czy zakłady wod.-kan nie chca wam wybudować sieci w ramach swoich środków? Przeciez tak zwyczajow jest zawsze robione. Na moim osiedlu domków (15 działek) MediaOdraWarta wybudowała sieć gazową juz po postawieniu domków w stanie surowym na 7 działkach. Będziemy płacic tylko za przyłącza.

Uważam, że w twoim wypadku warto poczekać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś byłem przejazdem w Zielonej G noi zajechałem do Castoramy z ciekawości sprawdziłem pewien produkt a dokładniej Panel podłogowy Cantry firmy C coś tam i co sie okazało w Castoramie taniej o około 3 zł a może nawet wiecej musze sprawdzić czyli w Świebodzinie z tym rabatem to sie nie wysilili w sklepie nawet dla tych 3 zł bedzie mi sie opłacało jechać do Zielonej ze Swiebodzina np.przy 100 m2 mam już 300 zł w kieszeni czyli prawie 8 m2 gratis przy tym rodzaju panela a inne nie sprawdzałęm nawet Trzeba bedzie jeszcze wszystko dokłądnie przeliczyć :D kiedyś były fajne promocje w LEROY MERLIN ale to już troche daleko śmigać do Poznania :D chociaz parapety przy okazji sobie przywiozłem kiedyś sie opłacało nawet ciągnąć z poznania przy okazji inne sprawy sie załatwiło :wink: ale to było dawno jak vat był 7% kiedy to było :lol:

Pozdrawiam ARi co wy odpoczywacie czy co nikt nie klika ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto.onet.pl/upload/29/79/_364795_n.jpg

http://foto.onet.pl/upload/34/75/_364786_n.jpg

 

to mój domek, jeszcze bez dachu:)

 

reszta jest na stronie http://foto.onet.pl/mojalbum/mojalbum.html?r=0&id=30443&no=6

 

postaram sie na bierząco dokładać zdjęć, tylko ktos mi musi poradzic jak to sie robi aby było mozna ich wiecej dac do albumu:)

 

pozdrawiam

 

_MYCHA__z_mężem:)

 

ps. hasło : ceninka1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...