Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ari, a o jakim wkupnym myślisz, ja po drodze do Gorzowa to może na coś się załapiesz, inni oczywiście też. Jestem po wstępnych rozmowach z wykonawcami, zdecydowaliśmy się (chyba! ) na szkieletowca. W przyszłym tygodniu energetyka podłącza skrzynkę. Jeśli zima będzie łagodna i zdążę wylać na początku marca to ekipa chce wejść w II połowie maja. Jeszcze tylko zostanie do załatwienia kredyt. Gdzie braliście okna? Możecie kogoś sprawdzonego polecić, no i oczywiście też mam w planach centralny odkurzacz więc przyłączam się do prośby o namiary. Ponoć w Międzyrzeczu jest jakaś firma godna polecenia od systemów grzewczych, czy wiecie coś o nich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMY DROGE!!!!!

 

Zrobili nam droge asfaltową od działki (tj. od "centrum wsi" do Trasy Północnej (to ta od ronda na Kasprzaka do trasy na Lubniewice). Wczesniej 500m jechaliśmy po błocie i wertepach. Ale super.

A ja juz myśłałam, ze pierwsza rzecza jaką zrobię po zamieszkaniu to bedzie petycja do UG w Deszcznie o te drogę :oops: , a tu proszę - jest!

 

Ojej, jak ja lubie ten swój (przyszły) Ulim.

 

Ładnie, sympatycznie, nawet ostatnio nic nam nie niszczyli (oby tylko to nie było w złą godzinę) :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUNIA To super,że macie drogę! U nas jeżeli chodzi o drogę to sprawa odległa.Droga do naszych działek jest naszą własnością i chyba tak szybko jej nie będzie! pozd

ps.Funia mam do ciebie pytanie-czy wiesz może,czy w Ulimiu jest ziemia do sprzedania?i za ile na dzień dzisiejszy można kupić ar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczko67!!

Na pewno jest - bo widziałam tablice z ogłoszeniem.

ale z drugiej strony wsi (tj. nie w "centrum" tylko bliżej starego wjazdu od ulicy Kasprzaka, przy takim osiadlu które chyba nazywa się Nowy Dwór.)

 

Łatwo trafić, bo jak zjeżdzasz z nowej trasy zaraz na łuku drogi, to po przejechaniu kilkuset metrów po lewej stronie zaczynaja sie ładne nowe domki (chyba 4, w tym 2 ostatnie takie same) i właśnie za tym domami jest tablica z nr telefonu sprzedającego.

 

Jaka cane? nie wiem.

 

my za 18 daliśmy 24 :-?

Chyba nie bardzo drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zainteresowanych odkurzaczem centralnym kopjuję Priva do amo i Kasi

 

Odkurzacz a właściwie same rury do instalacji zakupiłam w sklepie internetowym. Dopasowanie ilości tych rur wykonał Paweł.001, który ogłasza się na forum w dziale ogłoszenia drobne. Skontaktowałam się z nim telefonicznie na numer który podaje w ogłoszeniach. Wszystko sprawnie wyliczył i przesłał na adres. Co do jakości materiału nic nie mogę powiedzieć bo jeszcze nie zamontowane. Na pierwszy rzut oka wydają się ok. Trochę drogo za samą przesyłkę bo chcieli coś około 95zł (firma kurierska) ale po negocjacjach i interwencji Pawła.001 zapłaciłam 50zł.

Jak zamontuję to powiem coś bliżej. Odkurzacz też zakupię z tego samego źródła firmy BEAM (jak wystarczy kasy )

 

Pozdrawiam i podaję namiary

 

http://www.odkurzacze.lynx.pl/sklep Cytat:

Zapraszam do korzystania z naszych usług.

Jednostki centralne BEAM, DISAN, ALLEGRO oraz NEDERMAN.

Oferujemy pomoc w zaprojektowaniu instalacji i doborze jednostki centralnej. Sprzedaż rur i kształtek, montaż instalacji oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Tel.: 0-501-034-156

0-58-661-94-94, fax: 0-58-661-94-96

 

Całość rur na trzy punkty w tym jedna szufelka wyniosło mnie 546zł.

 

 

 

Poinformuję też że był u mnie Pan z Gorzowa który zajmuje się montażem. Zawołał 350 za punkt i 450 za szufelke. Więc w moim przypadku wyniosłoby to 1150 (montaż i materiał bez jednostki centralnej)

 

Paweł.001 zaoferował się przyjechać z Gdańska za 250 za punkt - więc wyszłoby 750 (montaż z materiałem bez jednostki centralnej) W sumie zaoszczędziłam 250zł. Nie wiem czy to dużo czy mało ale nie miałam sumienia ciągnąć kogoś tyle kilometrów dla trzech punktów. Szkoda że się wcześniej nie dogadaliśmy mżnaby fajny rabacik wytargować :D No i ta droga byłaby bardziej opłacalna. Jednostkę planuję kupić za 2500zł. też u Pawła.001. Poza tym do 30 listopada ogłasza się z rabatmi na forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUNIA Aha! wiem, gdzie to jest! jak mojemu mężowi sciągną gips, to pojedziemy obejrzeć.Nie wiem tylko, czy teren tam nie jest podmokły.A u Ciebie nie ma problemu z wodą grunt.? My za swoją działkę-30 a(z udziałem w drodze osiedl.) daliśmy 15.000! Kupiliśmy, a potem podjelismy decyzję o budowie.Chociaż podoba się nam to miejsce zastanawiamy się, czy tam się budować. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu67

 

Też zastanawialiśmy sie czy tam jest mokro - wszyscy łącznie z kierownikiem budowy straszyli nas wysokimi wodami gruntowymi.

 

Okazało sie to kompeltną bzdurą.

 

Przynajmniej u nas.

 

Fundamenty kopali na metr z hakiem i ani kropli wody.

A sąsiedzi twierdzą, ze zadnej wody nie ma. :D

 

A tak w ogóle to woda (jak kopią studnie) to jest ok. 4 metrów, a na 17 metrów - tak jak my będziemy kopać swoją - to ponoć mineralna :wink:

 

(tak twierdził jeden pan w sanepidzie, jak nasz sąsiad oddawał swoja do badania) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari, a o jakim wkupnym myślisz, ja po drodze do Gorzowa to może na coś się załapiesz, inni oczywiście też. Jestem po wstępnych rozmowach z wykonawcami, zdecydowaliśmy się (chyba! ) na szkieletowca. W przyszłym tygodniu energetyka podłącza skrzynkę. Jeśli zima będzie łagodna i zdążę wylać na początku marca to ekipa chce wejść w II połowie maja. Jeszcze tylko zostanie do załatwienia kredyt. Gdzie braliście okna? Możecie kogoś sprawdzonego polecić, no i oczywiście też mam w planach centralny odkurzacz więc przyłączam się do prośby o namiary. Ponoć w Międzyrzeczu jest jakaś firma godna polecenia od systemów grzewczych, czy wiecie coś o nich!

Jezeli chodzi o okna to nie polecam firmy OKPLAST z Miedzyrzecza. Bardzo i to bardzo sie na nich zawiodlem. Jeden z wiekszych przekretow jaki spotkal nas podczas budowania domu w wykonaniu tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nogą w gipsie daleko mi nie ucieknie :wink:! a jeżeli chodzi o kosmate myśli to w grupie szczecińskiej oglądałam zdjęcia(tylko dla dorosłych) taaakiego zwierzątka, że trzy dni pękałam ze śmiechu :D Jak mój mąż będzie mógł się normalnie przemieszczać , to znowu będziemy urządzać wycieczki po okolicy i moze coś wpadnie nam w oko! U nas woda podobno na głębokości 100m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno mnie tu nie było

Agnieszka chce jakieś wkupne dać Fiu Fiu

Karol chyba czujke spaliłem :-? dziś poszedłem do sąsiada elektryka prubował ją podłączyć i nici instrukcji nie znalazłem a tam była pewnie gwarancja a pozatym do Berlina sie nie wybieram żeby ją wymienić chyba że ktoś sie wybiera ?? wiec chyba zostaje mi rozebranie czujki chyba że Karol znasz sie na tych sprawach to bym podrzucił do Ciebie .

Powiedcie mi co wy sie uparliście na odkużacze bez przewodowe czy to taka super sprawa ??

A wiecie że panele podłogowe spadły i jest promocja wiec mi sie nie opłaca już jechać do Castoramy bo w świebodzinie są tańsze tylko jest tu chwyt jeden bo w Świeb. są 7 mm a w Casto. 8 mm i różnica miedzi Cast i Świeb. jest spora ale na 8 mm a ja już płytki mam przygotowane pod panel 7 mm wiec wyluzowałem z castoramą

Aniu zaczynam powoli chyba rozumieć co Twój mąż przeżywa coś mi ostatnio w reku szczeliło bo mnie boli dziś kupiłem sobie opaske uciskową bo jak coś podnosze to mni czaska w reku jak by jakieś ściegna nic nie miłego wiec jak moge to nosze opaske :( :x

Funia Gratulacje ale tobie sie fuksneło z ta grogą czyli auto bedziesz miała czyste i buciki też tylko żeby wywrotki z piaskeim nie rozjeździły jej tej drogi.

Mycha może wkrutce bede u meczy gumy wiec może zawitam w Twoje okolice bo musze sobie pomieżyć bieżnik przed wymiana na zimówki bo tak na prawde to powinienem zrobić pomiar z 5 miesiecy temu :) ale teraz jak bede sie krecił w tych okolicach to zawitam i jeszcze coś MychA pytanko takie w tym roku planujesz okna jeszcze wstawiać do domu nowe bo jak nie to powinienem mieć na dniach stare okna moje bo znajoma co pożyczyłem jej bedzie wstawiała nowe do sienie i już jej nie bedą potrzebne a jak bedą Tobie pasowały to niema sprawy narazie one mi nie potrzebne są wiec moge porzyczyć ciekawe w jakim stanie one są.teraz :D to są okna bez futryn je sie składa a dokładnie to są okna z sali gimnastycznej a jak bedzeisz zainteresowana to Tobie jeszcze wytłumacze dokładniej co i jak

Dobra to na tyle

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...