Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu trzynastka może być tylko szczęśliwa :D :D :D Przypomnę tylko że to moja szczęśliwa cyfra. :D

 

TZN . Malinaka może rozwiniesz wontek ?? :D

Ja 13 urodzony jak by co tylko nie tego miesiąca :wink:

Pozdrowienia jeszcze raz i tak dojdziemy pozdrowieniami do sytony 14 :)) jutro biore sie za garaż może jak pogoda dopisze trzeba w nim posprzatać piachu nawieść i wylać podłoge szwagier mi w tym pomoże w posprzataniu

 

Ps ciekawe ile jeszcze razy bede klikał dziś jeszcze hmmm ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzynastego w piątek o godzinie trzynastej wyszłam za mąż, Trzynastego w piątek urodziłam córkę, Moja działka jest w obrębie nr 13. Zawsze trzynastego wracałm ze szkoły do domu z piątkami :D :D :D Czy może być coś lepszego?? I bardzo chciałabym mieć nr domu 13 i choć to niemożliwe to może być nawet jakieś 13xyz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wylicytowania przedmiotów przekazanych przez forumowiczów na II aukcje dla Nikoli.

 

Na chwilę obecną licytujemy:

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę zobacz obrazek

2. Obrazek wyszywany przez Tolę zobacz obrazek

3. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems

4. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems

5. Kubek z logo Muratora

6. Kubek z logo Muratora

7. Kask budowlany z logo Muratora

 

 

Zapraszamy do licytowania, z radością przyjmiemy również inne przedmioty na licytacje.

 

Adres licytacji:

http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 'Człowiek - Człowiekowi'

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

W sprawach organizacyjnych kontakt [email protected]

Edzia & Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Karol chyba czujke spaliłem :-? dziś poszedłem do sąsiada elektryka prubował ją podłączyć i nici instrukcji nie znalazłem a tam była pewnie gwarancja a pozatym do Berlina sie nie wybieram żeby ją wymienić chyba że ktoś sie wybiera ?? wiec chyba zostaje mi rozebranie czujki chyba że Karol znasz sie na tych sprawach to bym podrzucił do Ciebie .

Pozdrawiam Wszystkich

Ari napisz ile dales za ta czujke i gdzie ja kupiles. Do gwarancji wystarczy paragon. Naprawiac sie tego raczej nie naprawia. Jak ja spaliles to i gwarancja nie pomoze. Z ingerencja w uklady elektroniczne u mnie slabo raczej sprawy silnopradowe sa moja domena.

Musze przyznac, ze zamiast tej wiadomosci spodziewalem sie raczej zdjecia oswietlonego noca Twojego pieknego domu.Czy ten elektryk postawil 100% diagnose?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się,podoba...ale jeszcze do budowy trochę czasu i różne myśli przychodzą do głowy! A czym Wy się kierowaliście wybierając to miejsce?

 

1.miało być po tej stronie Warty (lepiej wyżej w razie gdyby chciała wylać).

2.w rozsądnej odległości od Gorzowa - pracy,szkoły ipt.-żeby koszty paliwa nas "nie zjadły". co z tego ze np. w Łośnie pięknie, wokół las i strumyk jak to 25km od pracy; zimą w tych lasach "szklanka" choć w mieście już nie było śladu śniegu. wstać trzeba duzo wcześniej.itd......

3.cena!!!!!!!

4.media-

5.wielkość działki, troche ukształtowanie terenu

6.orientacja względem stron świata

 

To tak w skrócie i w takiej kolejności

 

Reszta nie miała znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas zadecydowały nastepujące okoliczności:

- nie Kłodawa i nie Chwalęcice (nie pytajcie dlaczego, jedyne racjonalna odpowiedz to ......... "bo nie") - zresztą tam już tyle ludzióffff się buduje , zę my chcieliśmy gdzieś indziej,

 

- ładna okolica,

 

- suuper komunikacja (nowa dobra droga, do pracy mamy po 10 minut),

 

- funkcjonujaca komunikacja miejsko - podmiejska (autobus spod Spichlerza zawozi nas pod dom),

 

- 8 kilometrów (więc raz na ruski rok to nawet mozna zabalować i do domu po pijaku taksówką wrócić)

 

- no i ...... cena - nie 2,5 tys. za ar, tylko skromne ok.1,3

 

 

(a od znajomych z branży "hipermarketowoinwestycyjnej" wiem, ze niedaleko będzie sie chciał wcisnąć duuuuży sklep a całkim bliżej moze powstać LIDL)

 

Ps. no i jak zrobią nowy most to bedę miała rzut beretem do mamusi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My własciwie nie szukaliśmy działki! kupiliśmy "przypadkiem".Byliśmy na przejażdżce w tych okolicach.I podobało się nam.Wracając pojechaliśmy zobaczyć ogłoszenia w centrum...i zobaczyliśmy " sprzedam działki budowlane w...Janczewie"Zadzwoniliśmy i ...zaczeliśmy się zastanawiać.Po tygodniu udalismy się na wycieczkę tym razem do Zdroiska, a potem jechaliśmy przez las i wyjechaliśmy w...Janczewie " na Kolonii", a następnie rozglądając się po okolicy wjechaliśmy na podwórko do...pana, który sprzedawał "nasze działki" :o ( przemili ludzie- po czasie okazało się, ż to rodzina mojej kol.) Wieczorem narada rodzinna-cena niska,miejsce ładne, blisko Gorzowa i decyzja...kupujemy. Po jakimś czasie... a może tak własny dom? Teraz wiem, że marzenia się spełniają, gdy się tylko marzy i bardzo się czegoś pragnie! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...