Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My kupowaliśmy działkę od pieciu lat. Najpierw Chwalecice. Wtedy to były pola teraz.............. całe szczęście, że zmieniliśmy wówczas mieszkanie na większe (potomstwo w drodze). Ale nadal marzyliśmy o własnym ogródku. Padło na Kłodawę. Rodzina nosiła się z zamiarem sprzedaży ziemi. Jak już mogliśmy kupić mieszkało tam pół Gorzowa! Zrezygnowaliśmy i zaczęliśmy znowu szukać. I po przejechaniu wszystkiego wokoło stwierdziliśmy że zwlekalismy za długo bo nic już nie ma i....................tabliczka "sprzedam ziemię". Ponoć moj mąż mi o niej wspominał ale ja tego nie pamietam. I okazało się, że to chyba jest to czego szukaliśmy. Narada rodzinna - decyzja kupujemy.

 

Nasz architekt jak ja zobaczył to był zaskoczony że jeszcze mozna kupić ładne działki za rozsądna cenę. (Nieśmiało zapytał czy jest coś wolnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto.onet.pl/upload/23/90/_367945_n.jpg

 

moze ktoś z Was ma ochotę zrobic prezent pod choinke? oddam w dobre ręce :D choć szczerze mówiąc zostawiłabym je wszystkie :D

 

ARI nad oknami jeszcze nie myslałam, robiliśmy tylko wycene drewnianych bo na takie chcemy sie zdecydowac. Póki co od jutra W KONCU zaczynaja robic nam dach. Teraz trzymajcie kciuki za pogode:)

 

Mati nic nie powiesz na temat naszego domku :cry: a ja tak się namęczyłam zeby załozyc album :wink:

 

pozdrawiam nowych lubuszan

 

_MYCHA__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania musimy zawiązać komitet w sprawie przedłużenia linii z Wawrowa do Janczewa. Jak sie postaramy to może się udać!!!!

Słyszałam, że ludzie już coś w tej sprawie działali, ale prawdopodobnie PKS się burzy :evil: ale może z czasem...będziemy działać!!! my działki praktycznie nie szukaliśmy, więc dlatego teraz zaczęliśmy się dopiero zastanawiać, czy to dobry wybór.Ja byłam trochę przerażona spadkiem na działce, ale to też ma swoje plusy.Myślę, że to dobre miejsce na dom- tym bardziej, że będę miała miłych sasiadów :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Dziewczyny a myślałam że to tylko ja mam wstręt do Kłodawy i Chwalęcic :wink: U mnie nie miałam tej przyjemności wybierania i kupowania. Dostałam od rodziców 3ha ziemii i nie było innej możliwości. gdybym wybierała to chciałabym mieć gdzieś blisko las i mało sąsiadów.

 

Mycha ale mi głupio. Podziwiałam Twój domek i nic nie napisałam. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Domek jest taki jak mi się podobają, mały i prosty. Okolica jest urocza bo pusto dookoła, bynajmniej na zdjęciach tak to wygląda. Czekam na zdjęcia z dachem. Miejmy nadzieję że pogoda dopisze. Ja nadal potrzebuję dobrej pogody bo choć dach już dawno jest to teraz klinkier kładą. A że jesteśmy już dwie które potrzebują dobrej pogody to chyba musi być cieplutko :wink:

 

Kotki są urocze ale ja już mam jednego a właściwie jedną kotkę która świetnie łapie myszy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati a już myślałam ze się nie podoba, że aż sie doprosiłam o opinie :oops:

 

gwiazdko zasadzilismy sosny małe, a o drzewkach z nadleśnictwa pomyslimy wiosna :D <telefon zapisany i na pewno będzie wykorzystany>

 

teraz oczekujemy na decyzje banku, w piątek bedziemy wiedzieli czy nam udziela kredytu, bo chcielibysmy przyspieszyc budowe, zeby na koniec lata wporwadzić się :roll: mam nadzieję ze nam sie uda, i to co zaplanowalismy wyjdzie w 100%, czego i Wam z całego serca życze :D

 

jak widzicie rodzina nam sie powiekszyła, w domu oprócz naszej czwórki są : pies Zuza, kot Tola i trójka jej dzieci:) mąz powiedział ze niezłe zoo mamy w domu :lol:

 

_MYCHA__

 

ps. gwiazdko jakby co to zamów u mnie zlecenie na małego kotka, coś się pomysli w przysżłosci 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinajeszcze nie wbiłam łopaty a juz ten "kot" mnie goni.

 

A niech dogoni tylko nie ze wścieklizną. Ostre pazurki chyba będą niestety też wskazane. Oj jak tak to wszystko czytam to chyba częściej niż mi się wydaję.

 

Cos tu pusto. Ja chyba prowadzę monolog.

 

Halo! Spicie? eeeeeeeeeeeeechoooooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny. Szkoda troszkę że hol jest taki duży. Gdyby przesunąć trochę schody w prawo to mógłby być większy salon. Likwidując tęściankę między kuchnią a salonem uzyskujesz piękną przestrzeń. Ale to tylko moje uwagi, mam "kota" na punkcie przestrzeni :wink: a 23 metry salonu to naprawdę mało gdyby bardziej połączyć to z holem to byłoby super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyliśmy salon na hol ale i tak jest troche za mały. na dole robimy mały pokoik i ostatnio wpadłam na pomysł żeby tam zrobić kuchnię. Salon ma wtedy 36m2. Jeszcze bedziemy mysleć. Moi teściowie mają 30m2 ale w prostokącie i twierdza że to za duzo. Chyba kwestia tego co komu potrzeba. Z wiekiem coraz mniej (metrów) - chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...