Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki ARi !!! Czasami liczy się nie tylko ilość, ale jakość! :lol:

Przepraszam! Czy dotyczy to tez mnie :D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Chyba sie wyniose z tego watku :x

 

Jak Karol spada to ja też

Mówicie o salonie co ma 30 m2 ja mam taki pokuj na pietrze wiem bo liczyłem podłoge ma nawet ponad 31 m2 to bedzie sporaaa sypialnia

Karol co do czujki to niemam pojecia czy to ostateczna diagnoza a czujke kupiłem w Berlinie BAUHAUS chyba i jeszcze co co to jest SPRAWY SILNOPRADOWE ????czy to jest jakaś pomyłka klawiszowa ?

MychA niema sprawy z oknami tak tylko sie putałem, kot by mi sie przydał bo wczoraj widziałęm musze na budowie a dokłądnie w domu i doszły mi nowinki że ktoś na budowie wtranzolił czekolade ktoś lub coś :D wiem mniej wiecej gdzie ukrywa ale kota niechce mam pas i on mi wystarczy

pozatym reka nadal boli coraz bardziej bo dziś sprzatałem garaż

DOBRA JUŻ SIE NIE ROZPISUJE

Pozdrawiam ARi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari pies z kotem to dobrana para, szczególnie jak od małego wychowują się razem. U mnie tak jest i bez większych zgrzytów a z kotem to nie ma problemów, chodzi własnymi drogami, myszy łapie i jak tylko przyjeżdżam na budowę to kotka od razu wskakuje do samochodu bo tam ciepełko. No i najważniejsze żadnej myszy w okolicy. Wszystkie wyłapała a bałam się że już myszy zjedzą mojego męża tak ich dużo było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwazam że przedszkole jest wskazane. Ale to było mniejsze zło. Zalecenie lekarzy. Na początku pytał sie kidy pójdzie do przedszkola. Jak pojechalismy załatwić "chwilowa " przerwę to zaraz były łzy i "ale nie zostawicie mnie w przedszkolu". To jest najgorsze w tych przerwach. Jak wróci to znowu bedzie płacz jego i........niestety mój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...