Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale macie słodziutkie ,malutkie dzieciaczki...(mój synuś ma juz 12 lat).Przedszkole mam za sobą podstawówkę prawie też.Przedszkole jest ok. wiem coś na ten temat, bo jestem nauczycielką właśnie od przedszkolaków( teraz już nie pracuję) Panie w przedszkolu bardzo się starają, by dzieci miały dobrą opiekę-wiem coś o tym :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA hmmm

Malinaka jak zawsze nie zastąpiona

A wynieść sie możana np. na BUDOWE gdzie niema internetu kompa i kranu gdzie można umyć rece w ciepłej wodzie ale kibelek mam wode ciepłą też mam jak sobie na pale ale kranu nie mam :-? Wyrko jest nawet nie jedno :D

Pozdrawiam z NOCNEGO ŚWIEBODZINA

PS ktos wspominał że może bedzie Lidl w jego okolicach budowany byle nie tak jak w Świebodzinie że stoi a wjazd blokuja maszyby budowlane i tir co pan w nim Siedzi przez całą noc chyba żeby mu nie zakosili Tira chodzi o rozliczenia z ta firma co mi wiadomo i otwarcia narazie LIDLA nie bedzie BLOKADA poprostu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przy takich protestach musze zostac. :D A juz sie przestraszylem ze bede sie musial faktycznie wyniesc :wink: ba jak sie powie "a" to trzeba powiedziec "b"

ARi dziekuje za solidarnosc. Kochajmy kobiety ale my faceci musimy sie trzymac razem.

ARi zeby skonczyc temat tej nieszczesnej czujki napisz mi jak sa oznaczone - opisane zaciski. Gdybym mial troche wiecej czasu to bym podskoczyl i Tobie to podlaczyl (to za ta solidarnosc :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA hmmm

Malinaka jak zawsze nie zastąpiona

A wynieść sie możana np. na BUDOWE gdzie niema internetu kompa i kranu gdzie można umyć rece w ciepłej wodzie ale kibelek mam wode ciepłą też mam jak sobie na pale ale kranu nie mam :-? Wyrko jest nawet nie jedno :D

Pozdrawiam z NOCNEGO ŚWIEBODZINA

PS ktos wspominał że może bedzie Lidl w jego okolicach budowany byle nie tak jak w Świebodzinie że stoi a wjazd blokuja maszyby budowlane i tir co pan w nim Siedzi przez całą noc chyba żeby mu nie zakosili Tira chodzi o rozliczenia z ta firma co mi wiadomo i otwarcia narazie LIDLA nie bedzie BLOKADA poprostu :D

Ari od osob bezposrednio zainteresowanych wiem, ze generalny wykonawca Lidla to niezly wykretas. Nie zaplacil podwykonawca. Co za podly swiat. Ludziska szarpia sie by cos zarobic a tu ktos poprostu nie zaplaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj słabo chyba trzymaliście kciuki za pogode :wink: niestety leje, a może raczej siąpi, ale za mocno zeby cokolwiek robic, przyjechali fachowcy, wypili herbate i pojechali do domu :cry: i nici z mojej radosci :cry: a na dodatek mąż mnie dzisiaj pocieszył, bo powiedział mi ze w weekend ma padac snieg i maja byc przymrozki :cry: nie będe tego komentowac.

 

i to w sumie tyle, katar mnie dopadł, wczoraj wyleczyłam ból gardła, jestem osłabiona ale kciuki trzymam, zeby choc przez chwile było ładnie:) czego i Wam życze:)

 

pozdrawiam

 

_MYCHA__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha podobno skóra z kota pomaga na doligliwości :) a ty maż aż 3 koty :D

Karol jest na czujce tak jak klilałeś chyba zaniose ją do elektryka od TV pewnie bedzie sie znał tylko czy zakupiona czyjka za 6 euro jest tego warta.

UWAGA slisko na drodze byłem świadkiem jak gościu wyprzedił nas a po chwili po jakimś czasie leżał w rowie jak to można nazwać rowem skarpa 2 metry w dół i las zazuciło go na lewy pas i wkomponował sie w lesie pomiedzy drzewami tyłem było ciemno jak jechaliśmy to tylko było widać swiatła a jak by stracił przytomność i światłą by nie działały to by nikt nie widział że auto jest w lesie ale gościowi sie nic nie stało wyszedł i dzwonił a gościu z Rocwela czyli forda troche " " skasował :o pewnie ubezpieczoneee

Pogoda jest skopana musze wymienić opony chociaż jak kupowałem je to mówili że są super na deszczu narazie jest OK ale chyba zimówik lepiej sobie poradzą co ?

Dobra nie rozpisuje sie

Pozdrawiam udanej nocy i dnia Pa

Aha jescze był taki motyw z tym autem że patrzac na te auto w dół to na drodze na poboczy był wbity Krzyż niezły motyw co ?? ale to nie jego był chociaż był pewnie blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYCHA u mnie są tytan cynk. Takie bez żadnej okleiny, w kolorze metalu. Wybraliśmy te ze wzgledu na to że chcieliśmy mieć łączone na stałe a nie za pomocą jakiś spinek. Planowaliśmy je pomalować ale szczerze powiem że nie rzucają się w oczy. Później podejmę decyzję. Jednak te łączone odradzało mi wiele osób dlatego zrezygnowałam. Najlepsze byłyby miedziane i kolorem by pasowały i trwałością ale cena była powalająca. I musisz pamiętać że na plastikach kolor się zmienia więc i tak po pwnym czasie nie będą pasowały kolorem do dachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha ja mam rynny Nicol narazie nie nażekam wsumie nie miałęm jeszcze ich ostatnio zamocowanych na stałe wiec od czasu do czasu coś z mocowania dylatacyjnego pociekło ale pozatym na całości są one sklejane przez twoich fachowców narazie przez te lata odbarwienia raczej brak :o Teraz jak mam zamocowane na stałe to jeszcze nie sprawdzałem czy są szczelne jeszce temat deszczówki niemam zakończony do końca. Jedną rynne musze gdzieś odprowadzić ino szybko bo dziś zauważyłem sporą kałuże przed domem :x bleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...