Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

No, dobra-namierzyliście mnie MYCHA jeżeli to czerwony nissan primera to MY- mój mąż i ja- niech twoj mąz się nie obawia- nie jesteśmy tacy grożni :D :D :D ( pozdr dla męza) Jeżeli będziemy sie pojawiać to tylko w weekend`y- mąż wrócił szczęśliwie do pracy.POZDRAWIAM

 

Tak to jest jak sie niezna ludzi :D na MALINKE pisze sie MychA :D :lol: o auto sie pytała MALINKA

Czyli konkurs na czerwone AUTO jest juz zakończony PROSIMY NIE WYSYŁAŚ SMS-ów :D

 

Karolu przymrozek jest temperatur ujemna nie podam ile bo termometru sie nie dorobiłem ale jest zimno a co znów jesteś w delegacji czyli na MISJI SPECJALNEJ 8) :lol: a może tobie trawnik podlać bo chyba ostatnio jak pytałeś sie o pogode to chodziło o Trawnik dobrze pamietam :D ? wysłałem conieco na priV

 

Pozdrawiam wszystkich i rodzine z czerwonego auta też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzis ostatni dzień licytacji, kończymy licytować o godzinie 20.00

Jeśli nie masz jeszcze przezentów świątecznych, zastanów się czy nie przydałoby Ci się coś z naszej licytacji.

 

 

Stan licytacji na 16.12.2004 godz. 08:00

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę - 100

2. Obrazek 'Anioły Dobroci' wyszyty przez Tolę - 260

3. Obrazek 'Bluszcz' namalowany kredką przez Osowę - 50

4. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems - 125

5. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems - 79

6. Kubek nr 1 z logo Muratora - 50

7. Kubek nr 2 z logo Muratora - 30

8. Kask budowlany nr 1 z logo Muratora - 140

9. Nowy kalendarz na 2005 z reprodukcjami obrazów malarza Thomasa Kinkade od Ewak39 - 130

10. Piękne czerwone pudełko od Preev - 50

11. Obrazek od Engi - 60

12. Eliksir rozweselający od Edzi - 75

13. Serwetka od Marii - 45

14. Świeca - rzeźba od Mari - 40

15. Wielofunkcyjny scyzoryk Muratora - 100

16. Kask budowlany nr 2 z logo Muratora - 110

17. Kask budowlany nr 3 z logo Muratora - 80

18. Kubek nr 3 z logo Muratora - 20

19. Płyta: 'Cegiełka na rzecz ofiar powodzi. Moja i twoja nadzieja' od Pattaya - 40

20. Płyta Elli Fitzgerald - 10

21. Piękne czerwone pudełko nr 2 - 25

 

 

Oferta specjalna:

Fotel z podnóżkiem od firmy Yanomebel - 300

Fotel naprawdę jest fajny, a obecnie wylicytowana cena jest poprostu śmiesznie niska, fotel możesz obejrzeć pod linkiem

 

W sumie:

- 1919 zł z licytacji internetowej

- 770 zł z licytacji i zbiórki na spotkaniu grupy szczecińskiej

- 255 zł z licytacji spotkaniu grupy łódzkiej

- 200 zł zebrane przez Ewak39

 

łącznie 3144

 

Licytacja internetowa kończy się 16 grudnia o godz. 20.00

 

Serdecznie zapraszamy do wsparcia zbiórki pieniędzy dla Nikoli, zarówno poprzez licytacje jak i dobrowolne wpłaty na konto.

 

licytacja internetowa http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

KONTO:

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących „Człowiek - Człowiekowi”

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

Edzia&Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu jak zawsze nie zastąpiony :D

No cóz koleżanki i koledzy z fomrum, coraz zimniej, robic się za bardzo na budowach nie chce 8)

U mnie stan surowy zamknięty a nawet ocieplny wełenka. W środku praca stopniowo ale posuwa się do przodu. Ostatnimi czasy mam prawie zakończona całą instalacje elktryczna, rozprowadzona jest kanaliza, chłopaki zamontowali instalacje pod odkurzacz centralny. Teraz chłopaki kończa górę domku obkladac regipsami. Po świętach rozpoczną tynkowac dół potem tylko bagatelka instalacje c.o. i woda i została tylko wykończeniówka płytki i te sprawy, któr moim zdaniem sa najbardziej kosztowne. Az starch pkmysleć ile trzeba będzie wydac na urządzenie trzech łazienek. Ale co tam najważniejsze, że do przodu.

Pozdrawiam

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia następnym razem zielony golfik zaostanie namierzony :wink: :D Strzelać nie będziemy ale zatrzymamy na kawkę. W stawie będą rybki itp. Basenik by sie przydał ale to oczko musiałoby byc trochę większe. Może kiedyś zrobię sobie w innym miejscu basen w końcu 3 ha to chyba wystarczy i na staw i na basen :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noładnie jeszcze funia chce wygrać nagrode zaraz sie okaże że wszyscy zaglądali do Malinki :D :lol: a tak na marginesie w Świebodzinie jest sklep o tej nazwie :lol: :lol:

Kasiu zgadza sie wykończenie jest przechlapane nie zazdroszcze tobie 3 łazienek wystarczy mi dwie która jedna nie jest nawet zaczeta odpuszczam sobie na jakiś czas nie określony koszty są ogromne.

Z NOCNEGO ŚWIEBODZINA NADAWAŁ dla WAS ARi :wink: POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z rana :D

 

raport z budowy: zaczęli ścianki działowe, juz niedługo będę miała energie, zrobili wykopy, połozyli kabel i teraz muszą założyć skrzynke, konczą również łaty i moze juz jutro pojdzie w ruch dachówka :D oj dzieje sie, dzieje sie, koty rosną, pilnują nam domu no i sąsiad który ostatnio nas nie poznał i leciał z okrzykiem na nas :D

 

no i to tyle

 

pozdrawiam serdecznie i czekam na Wasze fotki 8)

 

_MYCHA__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Funia ty serio wziełaś do siebie że JEST KONKURS :lol: :lol: no dobra

 

Raport z budowy

Jest jakiś problem na kominie na strychy pojawiły sie smugi śmierdzące kawałeczek komina nie mam otynkowanego bo na klimkierze niema noi z taką substancja sie spodkałem kiedyś jak paliłem w trociniaku i coś sie skraplało ciemna smierdząca substancja czy to jest to że może wżuciłem pare kawałków mokrego drzewa do pieca tylko najlepsze że to jest na samej górze komina czy to jest różnica temperatur i tak sie może sadza czy coś skrapla niemam pojecia tylko że ta plama przechodzi mi już do Lazienki Górnej i to mi sie nie podoba co wy otym myślicie co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Funia ty serio wziełaś do siebie że JEST KONKURS :lol: :lol: no dobra

 

Raport z budowy

Jest jakiś problem na kominie na strychy pojawiły sie smugi śmierdzące kawałeczek komina nie mam otynkowanego bo na klimkierze niema noi z taką substancja sie spodkałem kiedyś jak paliłem w trociniaku i coś sie skraplało ciemna smierdząca substancja czy to jest to że może wżuciłem pare kawałków mokrego drzewa do pieca tylko najlepsze że to jest na samej górze komina czy to jest różnica temperatur i tak sie może sadza czy coś skrapla niemam pojecia tylko że ta plama przechodzi mi już do Lazienki Górnej i to mi sie nie podoba co wy otym myślicie co ??

ARi o tym sie rozpisuja kominkowcy. Jest to typowy objaw ze spaliny od paliwa stalego maja za niska temp. i dochodzi do skraplania pary wodnej + produkty uboczne spalania (np. siarka i inne) co daje smierdzaca wydzieline. Wydzielina ta przenika przez scianki komina i powstaja takie wstretne plamy , ktorych sie bardzo trudno pozbyc. Masz piec na drewno?

Jak wolno palic weglem to nim napal, wegiel daje wyzsza temp. Ociepl komin szczegolnie jezeli przechodzi przez poddasze nieogrzewane i unikaj mokrego drewna. Poszperaj na forum bylo tam pare takich watkow z podobnymi problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam piec na drzewo może faktycznie nie utrzymywałem wysokiej temp. bo jeszcze tak zimno nie było noi zgadza sie niemam ocieplonego komina na strychu. Prawie to samo powiedział jeden fachowiec z Forum

Chce sie tego pozbyc no jak nie to łazienka i sypialnia nie bedzie do uzytku poraszka na maxa

 

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam piec na drzewo może faktycznie nie utrzymywałem wysokiej temp. bo jeszcze tak zimno nie było noi zgadza sie niemam ocieplonego komina na strychu. Prawie to samo powiedział jeden fachowiec z Forum

Chce sie tego pozbyc no jak nie to łazienka i sypialnia nie bedzie do uzytku poraszka na maxa

 

Pozdrawiam :(

Kiedys rozmawialem na ten temat z kominiarzem i cos wspomial o wypalaniu tych plam ale tez slyszalem ze na to nie ma rady i nawet jak skujesz tynk i na nowo polozysz to te plamy za jakis czas i tak wyjda. Popytaj, moze w dziesiejszych czasach sa jakies srodki chemiczne do izolacji czy cos podobnego. ARi powiem jedno "masz problem".

Moze jednak trzeba stosowac wklady do kominow? Ja mam tradycyjny komin murowany i tez obawiam sie tych plam. Co prawda zapobiegawczo ocieplilem wata mineralna komin na poddaszu a jak pale w kominku i komin jest wyziebiony to najpierw probuje rozhustac kominek tzn. klade duzo drewna uchylam drzwiczki wkladu i tak przez ok 20 min. Drewno znika w oczach wklad wesolo podskakuje temp. tez a ja mam nadzieje, ze wygrzeje komin. Czy to pomoze okaze sie po jakims czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpia jeszcze nie kupiłam. około 4 lata temu w Gorzowie dzień przed wigilią karpia nie można już było kupić. To były święta wszyscy w dniu wigilii dzwonili i latali za karpiem. W końcu sąsiadom dawaliśmy pół karpia bo zostali bez. Fajnie było przypomniały się czasy kolejek. :D :D :D

 

Karol Hajduka nie kupiłam bo mnie wkurzyli i chcieli naciągnąć na dużą kasę. Kupiłam u konkurencji w Sparthermie. Za całość czyli za obudowe i rozprowadzenie wyszło mi o 7000 mniej niż u Hajduka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...