Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

WOW

Malinka ale masz basen obłożyłaś staw klimkierem :lol: :lol: ?? OCZYWIŚCIE ŻARTUJE :wink:

O polbruko nie myślałem o takim normalnym ale klimkier ten jest też ciekawy Cene za sztuke pewnie jest kosamiczna. W Gorzowie widziałem pare razy jak jest zrobiona uczelnia wasza Jezykowa bardzo ładnie odnowili ją i sporo klimkieru tam dali przyglądałem sie jak to jest wykonane bo troche czasu musiałęm czekać na pewna osobe :lol:

Kąt rozwarty pewnie ciężko zrobić a umnie przed domem przydała by sie taka donica z klimkieru bo jest nawet w projekcie przewidziana :wink:

http://www.crh-klinkier.pl/imgs/pow/91.jpg

 

POzdrawiam jak by to powiedział Owsiak SEMA

 

http://rekin.mega.com.pl/nur1/relacje/2003/30112wosp/serce200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

OJ Karol oj Karol ty TAJNIAKU :lol: :lol: inaczej jak sie już mieszka w domu a inaczej jest jak sie buduje Ty mieszkasz nie podajesz co tam masz i wogule ile JAGUARÓW jest w garażu :lol: :lol: inni tez inaczej jest jak sie buduje i TAK PODZIWIAM MALINKI MEŻA serio masz Twardecho faceta noi pisa a do Pas to jak sie miewa bo mój to chyba sie nieda wyszkolić skubaniec gryzie a jak posiedzi sam w domu na budowie dłużej to mam przesadzane kwiatki i małą demolke :D do jakiego czasu ON bedzie wariował Malinko kiedy przestanie grzienie rąk uważał jako zabawe czy mu tak zostanie na starość :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwsze smsy dotarły ANKIETA jeszcze trwa :wink:

 

Funia jak to nie kumam czegoś PÓŁ MURKA POD PŁOT ??? oco tu chodzi to żart ? jak tak to sie udał :lol: :lol:

 

Pozdrawiam udanego dnia

 

PS niemam pojecia z czego zrobić Taras tzn z czego to można sie domyślić że z bloczków betonowych ale czym to puźniej obmurować a na podłoge myśle żeby dać polbruk nie płytki. Płytki sie brudzą a polbruk to wiecie :lol:

ARi rozwaz prosze zrobienie tarasu ziemnego. Tzn na ubitej podsypce kladziesz cos w rodzaju plyt chodnikowych tylko ladniejsze. Na zachodzie jest to bardzo popularny sposob robienia tarasow . Napewno jako czlowiek swiatowy bywajacy na zachodzie widziales przypuszczam takie plyty we wszelkich Bauhaus`ach.

Zaluje ale u mnie tego juz nie moge zrobic bo mam wylana plyte betonowa, ktora juz peka. Jezeli chcesz klinkier to mozna np uzyc cegly klinkerowej. Jak cos dzieje sie z takim tarasem to jest bardzo latwy do naprawienia. Ma tylko jedna wade: ze moga roslinki w fugach wyrastac ale zlikwidowanie tego to zaden problem no i moze jeszcze to ze jednak troche ustepuje pod wzgledem estetycznym tarasom obklejanym plytkami. Cenowo taras ziemny tez chyba wypadnie korzystniej.

 

 

Obejrzalem dokladniej zdjecie Malinki i to sa chyba cegly klinkerowe. Ciekawe ile kosztuje taka jedna cegla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ Karol oj Karol ty TAJNIAKU :lol: :lol: inaczej jak sie już mieszka w domu a inaczej jest jak sie buduje Ty mieszkasz nie podajesz co tam masz i wogule ile JAGUARÓW jest w garażu :lol: :lol: inni tez inaczej jest jak sie buduje i TAK PODZIWIAM MALINKI MEŻA serio masz Twardecho faceta noi pisa a do Pas to jak sie miewa bo mój to chyba sie nieda wyszkolić skubaniec gryzie a jak posiedzi sam w domu na budowie dłużej to mam przesadzane kwiatki i małą demolke :D do jakiego czasu ON bedzie wariował Malinko kiedy przestanie grzienie rąk uważał jako zabawe czy mu tak zostanie na starość :D

ARi ale jak zauwazyles czeso bywam na delegacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol nie bedziemy sie rozpisywać na ten Temat wiem oco chodzi

A jesli chodzi o taras właśnie chodzi mi o taras ziemny czy jak to sie zwie fachowo podsypka mam być taka jak przed domem aby woda sie wchłaniała czyli jakieś kamyczki piach i płyty jakieś takie jak mówiłeś albo Polbruk ale ładniejszy niż na Swiebodzińskich ulicach :D pozatym Taras ma być podzielony na dwie cześci jedna właśnie w Polbruku lub w płycie a reszta mają być krzewy i trawka NATARASIE ma sie zmieścić spory stół. Własnie to co Ty klikałeś że masz wylany taras tego bym niechciał bo niechce pekających płytek na tarasie tak jak inni mają a do odprowadzenia wody to już mam też rure pociagnetą do deszczówki wrazie czego bedzie sobie spływała woda tam jak by podłoże nie odbierało wody. Klimkier bym może dał na czoło murku. Kiedyś myslałem nad schodami do piwnicy aby dać tam ładny polbruk taki jak cegiełki ale jeszcze zobacze bo z czoła to bedzie nieciekawie wyglądało bo polbruk nie jest w całości barwiony, a to co mówiłeś o płytach to jest nawet dobry pomysł sa też płyty z kamyczkami nie chodzi o Lastryko Kamyczki były by wskazane bo po schodach bedzie sie schodziło a nie slizgało :D

 

Pozdrawiam Was :wink: i 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisa a do Pas to jak sie miewa bo mój to chyba sie nieda wyszkolić skubaniec gryzie a jak posiedzi sam w domu na budowie dłużej to mam przesadzane kwiatki i małą demolke :D do jakiego czasu ON bedzie wariował Malinko kiedy przestanie grzienie rąk uważał jako zabawe czy mu tak zostanie na starość :D

 

:D :D :D Pocieszę Ciebie tylko że moja Aza ma 10 miesięcy i uwielbia gryźć ręce. Córka ucieka od niej i kot też. Uwielbia się bawić ale muszę przyznać że demolki nie robi :D :D :D

 

Karol jeśli chodzi o klinkier to okolo rok temu płacilam coś około 1,5 za sztukę - tak mi się wydaje. Ale płytki tarasowe klinkierowe są sprzedawane po cenie za metr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol nie bedziemy sie rozpisywać na ten Temat wiem oco chodzi

A jesli chodzi o taras właśnie chodzi mi o taras ziemny czy jak to sie zwie fachowo podsypka mam być taka jak przed domem aby woda sie wchłaniała czyli jakieś kamyczki piach i płyty jakieś takie jak mówiłeś albo Polbruk ale ładniejszy niż na Swiebodzińskich ulicach :D pozatym Taras ma być podzielony na dwie cześci jedna właśnie w Polbruku lub w płycie a reszta mają być krzewy i trawka NATARASIE ma sie zmieścić spory stół. Własnie to co Ty klikałeś że masz wylany taras tego bym niechciał bo niechce pekających płytek na tarasie tak jak inni mają a do odprowadzenia wody to już mam też rure pociagnetą do deszczówki wrazie czego bedzie sobie spływała woda tam jak by podłoże nie odbierało wody. Klimkier bym może dał na czoło murku. Kiedyś myslałem nad schodami do piwnicy aby dać tam ładny polbruk taki jak cegiełki ale jeszcze zobacze bo z czoła to bedzie nieciekawie wyglądało bo polbruk nie jest w całości barwiony, a to co mówiłeś o płytach to jest nawet dobry pomysł sa też płyty z kamyczkami nie chodzi o Lastryko Kamyczki były by wskazane bo po schodach bedzie sie schodziło a nie slizgało :D

 

Pozdrawiam Was :wink: i 8)

 

ARi tak trzymac. Kiedys natknalem sie w internecie na polskiego producenta tych plyt tarasowych. Mieli dosc duza oferte. Niestety nie potrafie sobie przypomniec, no ale GOOGLe i odpowiednie haslo uczyni cuda.

Malinka ktos kiedys na forum opisywal taras z cegiel i plytek klinkerowych i byl zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam kredyt we frankach szwajcarskich, my wzielismy, przy pierwszej transzy w wysokosci 35tys. odsetki wyniosły 78zł. TO dużo? chyba nie. Kredyt wzielismy na 15 lat i w stałych ratach. Róznice miedzy walutowym a złotówkowym kredytem są znaczne dlatego warto nad nim sie zastanowic. Mnie równiez przekonało ze nie trzeba w PKO okazywac sie rachunkami i przy załatwianiu kredytu za orzecznika sie nie płaci ani grosza.

 

pozdrawiam

 

i wszystkiego dobrego w Nowym ROku......

 

_MYCHA__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek byłam w paru biurach i pytałam o cenę adapt.Najniższa jaką usłyszałam 2.200 brutto(ze wszystkimi pozwoleniami)+500 za doprojektowanie piwnicy! i na dodatek od pon. mam mętlik w głowie w związku z tą piwnicą! Wszędzie straszą mnie kosztami, ktore mogą kształtować się od 30.000-50.000 :oZ drugiej strony ukształtowanie wymusza piwnicę , bo nie ma sensu zasypywać wysokich fundamentów itd., POMOCY!!! Gdyby nie te wątpliwości, moglibyśmy zaczynać w sierpniu( nawet jesteśmy wstępnie umówieni z ekipą), a tak : :roll: burza mózgów pozdrowionka dla wszystkich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM PO DŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁUGIEJ PRZERWIE.

WSZYSTKIM SKŁADAM NOWOROCZNE ZYCZENIA.

NIECH SIE MURY PNĄ DO GÓRY.....

 

 

W skrócie co u nas.

Jak pogoda dopisze to zaczynamy w lutym!!!!!!!!!! :o :o :o :o

Super Gwiazdko, że nareszczcie się pojawiłaś :D To wspaniale, ze już w lutym chcecie zacząć! Zyczę wam tego, by pogoda wam dopisała! wasza sąsiadka :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek byłam w paru biurach i pytałam o cenę adapt.Najniższa jaką usłyszałam 2.200 brutto(ze wszystkimi pozwoleniami)+500 za doprojektowanie piwnicy! i na dodatek od pon. mam mętlik w głowie w związku z tą piwnicą! Wszędzie straszą mnie kosztami, ktore mogą kształtować się od 30.000-50.000 :oZ drugiej strony ukształtowanie wymusza piwnicę , bo nie ma sensu zasypywać wysokich fundamentów itd., POMOCY!!! Gdyby nie te wątpliwości, moglibyśmy zaczynać w sierpniu( nawet jesteśmy wstępnie umówieni z ekipą), a tak : :roll: burza mózgów pozdrowionka dla wszystkich!

 

aniu powiem CI ze piwnica to jest dobry pomysł, fakt ze troszke przerażają koszta, ale pomysl, teraz wydasz troszke wiecej a w przyszłosci bedziesz wdzięczna sobie ze nie zrezygnowałas. Ja osobiscie nie mam piwnicy ale tylko dlatego ze mamy duzo wody na naszej działce wiec bysmy mieli po kolana na pewno zalaną piwnice, dlatego tez zrezygnowalismy. A jak piszesz, macie wysokie fundamenty wiec sama sobie odpowiedziałas. Rób piwnice!

 

pozdrawiam serdecznie......

 

_MYCHA__

 

ps. mam prawie 3/4 połozonej dachówki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...