Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam :wink:

no pogoda troche sie skopała ale za dnia było oK nawet moge sie pochwalić że sciane co bedzie brama garażowa od strony pomieszczenia sam ją obrzuciłem tylko miałem problem bo mój garaż nie posiada podłogi a jest wykopany ogromny dół na kanał noi musiałem coś zbić jakieś deski żeby można było chodzić poniej bo rusztowanie odpada jak narazie trzyma sie wytrzymało mnie i pojemnik z zaprawą wkońcu umiem liczyć BELI podpory Ra i Rb umnie było ich aż trzy podpory :p CIekawe kiedy dam właściwy tynk na tą ściane hmmm.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam PONOWNIE

 

TERAZ MAŁY APEL DO LUBUSZAN

Mam pytanko czy ktoś wie gdzie można kupić zbiornik na wode plastikowy powyżej 1000 L nie chodzi mi ze sklepu bo te są bardzo drogie albo ocynkowany może być nie nusi super wygladać bo chce go zakopać

Nastepny apel czy macie namiary na kostke granitową z odzysku czy słyszeliście że ktoś sie pozbywał albo ma tylko żeby niebyło że gdzieś pod Gorzowem to troche daleko odemnie chyba :wink:

 

MALINKA ja jutro czyli we wtorek zawitam do Gorzowa wiec grzej wode tylko wy macie chlorowaną :evil: bleeee ale dobra niech bedzie :wink:

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi pewnie żadnych nie bedzie :( ale spytać sie można co nie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APEL DO LUBUSZAN < a co bede gorsza od Ariego :D ?>

 

na gwałt <to w przenośni :wink: > kupie niedrogo oczywiście uzywana skrzynke budowlana z licznikiem "pod prąd"

 

MALINKA ja jutro czyli we wtorek zawitam do Gorzowa wiec grzej wode tylko wy macie chlorowaną bleeee ale dobra niech bedzie

oj ARI nie marudź, zabierz najwyzej swoja wode i juz nie bedzie ble :wink: i wypij za mnie tym razem u Mati, bo ja nie moge :cry:

 

Kostke ładna moj ojciec przywióżł sobie z Szwajcarii <jeździ tirem> ech tylko dlaczego tak mało :cry:

 

pozdrawiam i czekam na oferty :D :D :D

 

_MYCHA__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście pozowlenie załatwialiśmy w listopadzie. :)

 

Co do zbiorników na wodę - nie wiem gdzie można kupić takie koło 1.000 l (w zeszłym roku widzieliśmy takie po 120-130 zł na allegro.

My radzimy sobie z beczkami -200 l - po oleju, kupiliśmy jak Stolbud się rozpadał, po 5 zł za sztukę i teraz się przydają, może jeszcze są warto sprawdzić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati no usmiechnij sie, juz sie wpisuje :lol:

 

Musze sie czymś pochwalic <szkoda ze nie mam jeszcze fotke wywołanych> u mnie juz za dwa dni zaczna stawiac sciany 8) 8) jutro skoncza fundamenty z bloczków fundamentowych, zwieziemy piasek do wypełnienia no i ziu suporex pójdzie w "góre" :lol:

 

pozdrawiam

 

_MYCHA__

 

ps. jestem w totalnym szoku jak to szybko powstaje, jak moj dom "rośnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Mycha, ale zazdroszczę.

 

U nas fundamenty dopiero w drodze. Jutro przywiozą resztę bloczków fundamentowych, bo jak się okazało, trochę braknie. Murek jest wysoki, no ale tak jest, jak poziom "0" jest 60 cm nad gruntem.

 

Chłopaki zrobią fundamenty, wylewkę i na razie postój - no bo kaski mało.

Będziemy tylko jeszcze robić ogrodzenie (na razie tylko z 3, stron z siatki) i studnię.

 

Ale cóż, dobrze, że chociaż u Was jakoś będzie szło, jak będę czytać, że wy posuwacie się do przodu, to będzie mi weselej. A jak tylko nazbieramy na kolejny etap to będziemy Was gonić. :lol: :wink:

 

Pozdrowionka, Funia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WITAMMMMMMMMMMMMMMMM !!!!!!!! :wink:

 

Też witam nową osobe ANITE :p coraz wiecej nas tu tylko czemu same kobiety i co ja tu robie :o wychodzi że nie powinienem tu klikać " Żartuje"

 

MALINKA w Gorzowie byłem nawet 2 dni herbate piłem ale nie z Tobą no no no chowałaś sie bardzo dobrze ja ci dam :D :wink: co do mojego apelu to Malinka dowiedz sie o te zbiorniki tylko nie 1000 Litrowe bo taki to ja mam na palecie i takiego niechce :x chyba że zadarmo :D WIEC BYŁBYM WDZIECZNY ZA INFORMACJE O TYCH ZBIORNIKACH 8) .

 

MYCHA SPUŹNIŁAŚ sie w tamtym roku pozbyłem sie tego co szukasz sprzedałem bo mi niebył potrzebny licznik a skrzynke można samemu zespawać jesli ma sie jakieś tam zdolości ja ich niemam bo bym wypalił dziure pewnie wiec pewna osoba mi zrobiła ale niestety jest teraz nie osiagalna. W mojej skrzynce znajdował sie bezpiecznik co mam go jeszcze w domu elektryk go wykożystał do instalacji domowej gniazdo na siłe i na 220 V a licznik miałem u osoby co mi użyczała prądu i ana podstawie licznika sie mogliśmy dogadać ale niestety już go sie pozbyłem aha a ta skrzynka była uziemiona oczywiście niech to lepiej zrobi elektryk chyba że ktoś znajomy sie zna elekytyce wiec zabardzo filozofi nie ma MYCHA .

co do Twoich fotek Mycha to ja wsumie sobie noge zajechać i bede widział jakie to faktycznie postepy robisz na budowie ale narazie serio niemam czasu a pozatym czy widzć z drogi Twoją budowe.

NAMAWIAM na robienie fotek i nagrywanie na kasete jeśli sie posiada kamere ja swpoch meczyłem i ich nagrywałem teraz jest pamiątka :wink:

FUNIA nie łam sie odrazu ciężko postawić domek chyba że masz maszynke do kasy :wink:

 

COŚ TU DAWNO KAROLA NIE BYŁO chyba siedzi na budowie chociaz czy on sie jeszcze byduje ?? KTO TO WIE :wink:

 

Dobra to narazie tyle

SKŁADANIE OFERT JEST NADAL AKTUALNE chodzi o LICZNIK ze skrzynka dla MYCHY noi dlamnie po prosze Zbiornik i jak narazie kostke granitową może byż z zagranicy :p jak bedzie tania niema sprawy :wink:

 

Pozdrawiam ARi znów sie rozklikałem <hmmm>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mamo! jak mnie wszystko boli :-? dzisiaj zwoziliśmy pisaek ze żwirowiska do wypełnienia środka domu, mamy połowe dopiero :o ja z męzem machalismy dzisiaj łopatami bo panom sie nie chciało i jak powiedział kierownik" do nich to nienalezy" :o :o hm...nie wiem, mysłałam ze robotnicy na budowie sa do wszystkiego <w domysle sprawy jedynie budowlane> tak wiec musimy załatwic panów chetnych do pomocy za niewielka opłata.

co dalej? no obsypalismy juz fundamenty z zewznatrz. Ostrówek pracował dzisiaj kilka godzin. Ale mam problem, bo nie wiem czy nie powinnismy ocieplic sciany fundamentowe :-? ja jestem jak najbardziej ZA, kierownik za NIE. I bądź tu mądry :cry: <oczekuje ze ktoś sie wypowie>

JUtro juz zaczynaja "stawiać" ściany. Ari przyjedź i oceń sam postępy. BUdowa jest przy drodze. Zapraszam gorąco. Moze wyłapiesz błedy które mozna jeszcze na tym etapie poprawic. Aha, przypomniało mi sie. Czy teraz juz powinnismy dac wypusty na kanalize? Czy mozna to zrobić pózniej? Ja mysle ze powinnismy teraz, póki jest jeszcze dojscie do fundamentów. Znowu kierownik mysli odwrotnie niz ja :cry: Ech i bądź tu budowniczym. Ciezki chleb :cry:

 

Mati jak zrobi sie troche "luźniej" na budowie to sie w koncu wybiore do Ciebie:)

 

anita witaj wśród "szalonych" ludzi :D

 

Funia dziekuję ślicznie za PW :D

 

zmykam odpoczywać:)

 

_MYCHA__padnieta_jak_nie_wiem_co :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani!!!

 

 

Anita witaj, nareszcie ktoś z Gorzowa. A w którym miejscu Gorzowa się budujesz????

 

MYCHA może masaż??? :wink: :D A tak poważnie to czekam na Ciebie z niecierpliwością. Może do tego czasu już coś zrobie na swojej budowie :-?

 

Ari. Pojemniki są ale tylko dla wtajemniczonych. Wszyscy wiedzą że ktoś sprzedaje ale nikt nie chce powiedzieć gdzie. :evil: Prawdopodobnie jest długa kolejka i tylko dla tych z dużymi plecami. A propo nie wiem ile mają pojemności. Widziałam taki jeden ale ile to miało?? dla mnie duże :oops: DCały czas czekam jeszcze na odpowiedź z jednego źródła także jak będę coś wiedziała to dam znać. I jeszcze jedno bądź mężczyzną i nie uciekaj ze skupiska kobitek. Karol rzadko nas odwiedza to chociaż Ty zostań.

 

FUNIA jak tam idą prace????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...