Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Karol poczułam się pominieta :cry: to ja nie ziomalka? no trudno

Oj przepraszam najmocniej. Tak szczerze mowiac to ja jestem taki podszywany ziomal . Co tu duzo mowic tak naprawde jestem ziemniakiem, ze sie tak ladnie wyraze. :D

Mycha Ty nas zdradzasz czy zostajesz w okolicy. Pewno to gdzies piszesz tylko gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

och Karol 8) dawno Ciebie tu nie było wruciłeś cały z tajnej misji ?

Malinka tapety dajesz w nowo budowanym domu hmmm mnie to wkuża nie chodzi mi o Ciebie :wink: tylko np umnie mam gdzieniegdzie regipsy na ścianach co odradzam przyklejania ich bo to złe było rozwiązanie i tak dla spokoju powinienem tez tapetowac bo są pekniecia albo wklęśniecia po malowaniu i walcze z tym z mizernym rezultatem bo już poprawiali a pekniecia sie pojawiają. Nowy dom i dlamnie według mnie niechiałbym mieć tapet i narazie nie bede miał. TAPET NIE BEDE MIAŁ ALE PEKNIECIA BEDĘ MIAŁ :D coś zacoś PEWNIE TY DAJESZ TAPETY BO DZIECKO MOŻE CHE MIEC W JAKIEŚ WZORKI LUB PAJACYKI też fajne dla dziecka.

Moja siostra wpadła na pomysł że pomaluje pokój netodą nakrapianą albo jadalnie fajnie to wygląda ale tłumaczyłem jej że to jest prawie jednorazowe malowanie juz nastepnym razem nie bedzie idealnej powierzchni ZGADZACIE SIE i to mnie wkuża efekt jest ale... nie myśli sie co bedzie kiedyś.

AHA jeszcze coś bo jestem na etapie takim że kupuje gniazdka i właczniki tak stopniowo co mi sie podczas kupowania gniazdek nasuneło czy musze kupować gniazdka z uziemieniem, zadałem Panu w sklepie pytanie bo cały czas myslałem że musze mieć bo mi nie odbiorą domu na koniec komisja czy jak oni sie zwą noi była dyskusja miedzy sprzedawcami i jeden powiedział że w umowie musi mieć pan napisane czy trzeba mieć czy nie uziemienie w gniazdkach narazie niemam pojecia bo nie sprawdzałem a jak Wy macie ? :o

 

Pozdrawiam z coraz mniej białego Świebodzina :wink:

 

ARi tylko i wylacznie z uziemieniem po elektycznemu z bolcem zerowym.

Nie wiem co dzisiaj dokladnie stoi w przepisach czy pokoje musza miec bezwzglednie gniazdka z bolcem. Przypuszczam na 99,9999999999 % ze tak. W koncu daje sie na cala chalupe zabezpieczenie roznicowo pradowe i wtedy gniazdka bez bolca nie maja sensu. Ci w tym sklepie to byli cmoki i juz ich wiecej nie pytaj. W Europie juz sie nie produkuje gniazdek bez stykow ochronych oprocz Polski

 

ARi gdziekolwiek jestem czuwam nad wszystkim nawet nad forum cos tak jak "Wielki Brat" tylko czasami nic nie pisze bo nie mam co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu gratuluje nowej stronki !!! :D z tego powodu masz umnie minusa :D Żartuje

 

Karol 8) ja nawet Ciebie nie brałem do Ziomali ze Świebodzina pod uwage 8) tajniaków niema unas :lol: tak na prawde narazie niema tu nikogo kto by sie oficjalnie budował w Swiebodzinie przynajmniej nie wiem o takiej osobie każdy poza świebodzinem ale narazie mieszkamy w Świebodzinie i jesteśmy ziomalami co nie MYCHA . Tu sie urodziłem i jestem za Świebodzinem jestem PATRIOTOM :roll: JESTEM ZA STARYM PRZED WOJENNYM ŚWIEBODZINEM za tymi budynkami co były kiedyś a już ich niema a stoi blok np koło ratusza to przecież poraszka :evil:

Pozdrawiam ARi

PS

POZDROWIENIA DLA TYCH CO CZEKAJĄ NA WIOSNE

 

ZMIANA OBRAZKA tamten był za wielki

http://www.pszczoly.pl/galeria/280_przebisniegi/mini/P3230733.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ari.

Fajne zdjęcie - w tle jak przypuszczam to szkoła "trójka"- kiedyś tam sie uczyłem, ech dawne czasy.Zawsze z sentymentem wracam do tego miasta.

A teraz idzie wiosna - widać ją już za oknem, więc myślę że w przyszłym tygodniu wyleję ławy fundamentowe, a dalej to już jakoś się potoczy.Jeśli ktoś przymierza się do wykonania C.O. w Poznaniu w Leroy M trafiłem na promocje rurki miedzinej fi 15mm - róznica w cenie pomiędzy Zieloną Góra - 6 PLN na 2,5 m długości.Ja kupuje, można troszeczkę zaoszczędzić.Pozdrowionka dla Lubuszan

startom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana

STARTOM to nie jest szkoła nr 3 chyba to jest obrazek z internetu ściągniety :lol: :lol: przypadkowa zbieżność może. Czasami można trafić na promocje w LM ja tam kupowałem parapety kiedyś bardzo lubie jeździć do tego sklepu bardziej niż do Castoramy tylko że LM jest najbliżej w poznaniu :cry: a Castorama już w Zielonej G

 

Podaje stronki LM i Praktikera Ikea tam są gazetki aktualne jak by co można co jakiś czas sobie oglądać jak toś chce i bedzie w oklicy tych sklepów bedzie wiedział na co sie nastawić :wink:

 

http://www.leroymerlin.pl/mpng2-front/pre?zone=zonecatalogue&renderall=on&idLSPub=1102541600

 

http://www.praktiker.pl/ opcja AKTUALNE OFERTY

 

http://www.ikea.com/ms/pl_PL/

 

Pozdrawiam ARi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu gratuluje nowej stronki !!! :D z tego powodu masz umnie minusa :D Żartuje

 

Karol 8) ja nawet Ciebie nie brałem do Ziomali ze Świebodzina pod uwage 8) tajniaków niema unas :lol: tak na prawde narazie niema tu nikogo kto by sie oficjalnie budował w Swiebodzinie przynajmniej nie wiem o takiej osobie każdy poza świebodzinem ale narazie mieszkamy w Świebodzinie i jesteśmy ziomalami co nie MYCHA . Tu sie urodziłem i jestem za Świebodzinem jestem PATRIOTOM :roll: JESTEM ZA STARYM PRZED WOJENNYM ŚWIEBODZINEM za tymi budynkami co były kiedyś a już ich niema a stoi blok np koło ratusza to przecież poraszka :evil:

Pozdrawiam ARi

PS

POZDROWIENIA DLA TYCH CO CZEKAJĄ NA WIOSNE

http://wimg]

Cha nie jestem rodzonym Swiebodzinaninem ale chyba chyba moja chalupa stoi najblizej Swiebodzina. ARi Ci prawdziwi ze Swiebodzina mieszkaja teraz za Odra. Zwrociles uwage na tych dziadkow i babcie co sie czasami kolo ratusza kreca i szwargoca po niemiecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ari.

Fajne zdjęcie - w tle jak przypuszczam to szkoła "trójka"- kiedyś tam sie uczyłem, ech dawne czasy.Zawsze z sentymentem wracam do tego miasta.

A teraz idzie wiosna - widać ją już za oknem, więc myślę że w przyszłym tygodniu wyleję ławy fundamentowe, a dalej to już jakoś się potoczy.Jeśli ktoś przymierza się do wykonania C.O. w Poznaniu w Leroy M trafiłem na promocje rurki miedzinej fi 15mm - róznica w cenie pomiędzy Zieloną Góra - 6 PLN na 2,5 m długości.Ja kupuje, można troszeczkę zaoszczędzić.Pozdrowionka dla Lubuszan

startom

Tak standartowo przypominam o zrobieniu uziemienia fundamentowego. Moja dusza elektryka nie cierpi tego ze komus bedzie tego brakowalo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) Karol zgadzam sie w 100 % jeszcze Obywateli tych niedawno tzn chyba z 19 lat temu mogłem oglądać jak likwidowali cementarz i grobowce koło Żaków a teraz jest tam park OBYWATELI CHODZI MI O LEŻACYCH JUŻ :roll: co do tych co kreca sie koło ratusza to sie spotyka ciekawe co sobie myśla pewnie ŻAL ŻE TAK JEST A NIE INACZEJ i pewnie spomnienia jak to było kiedyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie chyba nikt nie zauważył na tym lubuskim forum -równiez jestem ze Świebodzina również nie buduje sie w Świebodzinie ,tak jak wszyscy mam wahania i rozterki związane z budowa -szczególnie mam rozterki związane z finansami ale jako optymista (jeszcze jedna budująca baba) wiem że sie uda a może rzucam sie za bardzo na głęboka wode jak wariat a że Pan Bóg chroni wariatów więc MAM SZANSĘ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich lubuskich forumowiczów , jeszcze się nie budujemy ale poczyniamy wszystkie czynności .Witam Myche i gratuluję okien CUDO. :p

 

 

Witam TREBOR 182 a może TREBORKE w gronie Klubu LUBUSZAN

Napoczatek musze Ciebie zmartwić :( Treborko LISTA KOBIET BUDUJĄCYCH w klubie zostałą wyczerpana gdyż dominuja tu Kobiety :lol:

Oczywiście żartuje Witamy Cie BARDZO Ziomalko ze Świebodzina :lol: tylko w tym pierwszym Poście nie napisałaś z kąd jesteś a pozatym taki mały pościk napisałaś że musiał umknąć :o mi.

 

Co do budowy przez kobiety to z praktyki i ze słyszenia STWIERDZAM ŻE KOBIETY BARDZO DOBRZE SOBIE RADZĄ NA BUDOWIE kierując pracami i organizacją wszystkiego zaczynajac od materiałów kończac na wykończeniu pomieszczeń. Napoczątku bedzie trudno napewno ale jak sie wkrecisz w ten wir bedzie OK a pozatym masz tu Nas aby pytać i pytać i pytać, a my i tak na nie nieodpowiemy :lol: żartuje :wink:

 

Dobra to narazie tyle POZDRAWIAM wszystkich :wink:

PS. teraz bedzie taki obrazek HERB

http://www.wiw.pl/geografia/miasta/pict/normal/herb_swiebodzin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia co do rolet mam rolety niewiem czy to są pod tynkowe czy jakie bynajmniej ich nie widać ale te co ja mam to już musiałabyś na etapie budowy pomysleć onich bo one są mątowane na oknach takie skrzynki z pianki pewnie oto Tobie chodzi a może sie myle :lol: wiec otwór okienny musiałbyć w moim przypadku aż pod strop ale pewnie otym wiesz :wink: Fajna sprawa rolety zewnetrzne tylko jest minus że trzeba je podnosić codziennie chyba że masz silniczki i sterowane pilotem ale wówczas cena jest kosmiczna. Z mojego doświadczenia niemam takiej rolety w domu do której potrzebowałbym silniczka do podnoszenia a wymiar okna mam spore. Rolety zazwyczaj sie kupuje tam gdzie okna :wink:

 

Pozdrawiam ARi

PS chyba wszyscy na budowach zasuwają bo nikt prawie nie klika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych i starych forumowiczów.

 

Rozpoczełam budowe .Dzisiaj zdjeli humus, jutro geodeta wytyczy budynek, po świetach wchodzą budowlańcy.

 

Mężuś z teściem biorą się za ogrodzenie. POMÓŻCIE :) :) GDZIE NAJTANIEJ SŁUPKI I SIATKA - POWLEKANA. SPRAWA BARDZO PILNA!!

 

MALINKA dzieki za zaproszenie, kolejne :oops: chwilowo brak czasu. Ale jak przyjdzie godzina "zero" napewno sie pojawimy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwaizdko

 

najtaniej wychodzi, gdy kupisz rurę, potniesz, pomalujesz i przyspawasz daszki i nakrętki - tak robił mój Miś i wyszło zdecydowanie najtaniej, ale było to pracochłonne.

 

 

Aniu67

o namiarach "pamiętam", dam Ci znać na priv w przyszłym tygodniu bo wtedy będę widzieć się z naszym fachowcem.

 

U nas murarze wchodzą we wtorek :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...