Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

GWIAZDKO bardzo się cieszę z tego, że rozpoczęliście budowę! :D ! :D Na naszym "polu" mają rozpocząć się dwie budowy, a może już sie rozpoczęły- ostatnio byłam w J. w niedzielę. Oj będzie się działo :D

FUNIU droga cieszę się, że o mnie pamiętasz :D :D :D ( ale jestem niecierpliwa :oops: ) Zaczynacie we wtorek- też piknie :D :D :D

Mój domek "się rysuje" w sobotę widziałam nowe rzuty.Budynek będzie poszerzony o 0.85 cm- będę miała większy salon :D , zniknie też słup w salonie :D tyle u mnie- chociaż nie buduję, ale zawsze to "coś" się dzieje :D

Pozdrawiam Was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No tak, wszystko wiem, ale gdzie takie okna z roletami - najlepiej i najtaniej?

Nie wiem gdzie powinnas kupic ale wiem gdzie nie powinnas, mianowicie firma OKPLAST z Miedzyrzecza. Ja tam kupowalem i do dzisiaj budze sie spocony w nocy, ze sie dalem wykiwac. Zrozumialabys to tym lepiej gdybys wiedziala co dzieje sie w duszy poznaniaka jak straci :D

Rolety jest to fajna rzecz ale jak sie wieczorem spusci to sie siedzi jak w puszce, zadnego kontaktu z swiatem zewnetrznym.

 

Nie wiem czy zajrze tutaj do swiat i tak na wszelki wypadek wszystkiego najlepszego zycze Wam wszystkim - mysle oczywiscie o calej grupie lubuskiej a nie tylko o Twojej rodzinie Funia. Gdybym mial talent ARiego to bym wkleil jakis odpowiedni obrazek.

 

Karol N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwaizdko

 

najtaniej wychodzi, gdy kupisz rurę, potniesz, pomalujesz i przyspawasz daszki i nakrętki - tak robił mój Miś i wyszło zdecydowanie najtaniej, ale było to pracochłonne.

 

 

Właśnie tak zrobilismy. Już 1/3 stoi.

 

Ania,

w J. faktycznie bedzie sie w tym roku działo.

 

DLA CAŁEJ GRUPY LUBUSKIEJ MOC SERDECZNYCH ŻYCZEŃ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do Rolet zgada sie jak sie opusci to jest jak puszka ale nikt nie podglądai jest niby " niby " bezpieczniej człowiek sie czuje noi pozatym zasieg komurki sie zmiejsza ale tak na marginesie a pozatym umnie i tak słaby zasieg jest

 

WESOŁYCH ŚWĄT ZYCZE TRZYMAJCIE SIE W TYM SEZONIE BUDOWLANYM i nabierajcie sił podczas świąt aby po świetach wystartować z budową

Ps czytając że zbieracie ziemie pod dom nachodzą spomnienia kiedy to umnie to było hmmm jakiś czas temu to było BUDOWA FAJNA sprawa jak widzi sie jak mury idą do góry :D Super pogody zycze i kasy

 

Pozdrawiam ARi i OWIECZKA DOLI udanego wypoczynku jeszcze raz

 

http://www.gify.friko.pl/wielkanoc/04%20(7).gif meeeeeeeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta, Święta i po świętach :-?

 

No i do pracy :evil:

 

Ale dzięki temu - przynajmniej panowie zaczynają :wink:

 

Obiecali, ze jutro :wink: zobaczymy - dam znać

 

 

Ps. Bloczki betonowe (wczesniej fundamentowe, teraz do kanału) braliśmy znowu od producenta - takiego pana z "sąsiedztwa". Wychodzi chyba z 60 groszy taniej niż w hurotwni - i to po rabacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy po świętach !

My juz ruszyliśmy tydzień temu , i jak bywa przy budowach pomyliliśmy sie przy wyliczaniu suporeksu jeżeli ktoś z Was potrzebuję możemy sprzedać ok. 400 (24cm) bloczków w naprawde dobraj cenie .

Poniżej pierwsze zdjęcia, ekipa budowlana nas zaskakuje co dzien swoim tempem , a kiedy rozmawialismy o budowie myslelismy ze kierownik zartuje o mowiac ze postawi dom w 3-4 tygodnie a teraz zobaczcie sami :-) http://www.katamac.neostrada.pl/zdjecie.JPG

http://www.katamac.neostrada.pl/zdjecie1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinko

 

 

Tak, tak!!!!!

I jak się podoba okolica? Wprawdzie nie tyle przestrzeni, co koło Ciebie, ale chyba też nie źle? Panowie obiecali, ze w tym tygodniu skończą kanał, w przyszłym wylewka no a potem już mury, zobaczymy.

 

 

Krzyśku i Kasiu

 

No idziecie jak burza. Gratulacje. Czyli co - wprowadzka jeszcze w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...