Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

No widze Malinko, że potwierdzasz dobre opinie o AGRODREWIE. tam właśnie byłam i raczej na nich sie zdecydujemy.

 

Co do architekta - cosik dziewczyny na forum pisały (ale nie pamiętam dokładnie gdzie), że całkiem fajne projakty i to spooooooro taniej robią studenci ostatnich lat architekruty krajobrazu. Można by takiego poszukać, tyle, ze u nas w Gorzówku moze być z tym problem, bo żadna uczelnia nam architektów nie kształci. Można by poszukać kogoś np. kto studiuje w Poznaniu, a do rodziców przyjeźdźa na weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie

 

U mnie wytapetowane dwa pokoje i w końcu udało mi się zakończyć etap szukania tapet. Moi fachowcy uwijają się jak mrówki :D Nareszcie solidna ekipa :D Gdyby ktoś potrzebował fachowców do wykończenia wnętrz to mogę polecić moich. Teraz zastanawiam się nad szafami wnękowymi - czy możecie kogoś polecić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam Wszystkich,

 

Co u mnie? Wylane ławy. Już trochę wyschły, więc można ruszać dalej. Jutro maja robić izolację. I nastepnie ściany fundamentowe-bloczki juz czekają!!!

W przyszłym tygodniu(mam nadzieję)mężuś skończy ogrodzenie.

 

Poza tym rosną na działeczce tulipanki, juz niedługo zakwitną.

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mury rosną - ale fajnie :D

 

Tylko czemu wszyscy mówia, ze dom 150 + 48 jest duży???????

 

To przcież takie maleństwo :o :o :o

Czy wy też tak macie/mieliście?

Słyszałam, ze po otynkowaniu ścian wszytsko nabiera przestrzeni, ale wczoraj strasznie sie uśmiałam, jak zobaczyłam, że do kuchni to mi sie nawet zlew dwukomorowy nie zmieści - taka jest malutka.

A w salonie o kanapie, czy w gabinecie o biurku - nie ma co marzyć :wink:

 

Malinko wysle Ci potem na priv namiary na dwóch sprawdzonych gości. Jedne robił wszytskim moim koleżankom, drugi - wszystkim znajomym Misia. Bardzo chwaleni.

 

Gwiazdko widze prace nabrały tempa - gratulacje.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas powoli koniec więźby :-), polecam stolarza z lubska cena za kubik 600 zł, ale nie ma swojego transportu za przywiezienie ok.200 zł

Bledy projektu nas troche wstrzymaly a do tego kolejne pomylki przy więźbie :-(

Mamy juz wycene ogrzewania i nie wiem czy sie cieszyc czy plakac :-) , chcialem cos urwac z ceny a instalator mowi ze moze obnizyc cene o ok 10 % ale uzyje gorszych materialow i jak tu z nim walczyć ??

 

Czy ktos z forum ma jakaś sprawdzoną firmę na wybicie studni głębinowej ???

 

Jeżeli ktoś poszukuje matriałów bud. to mogę pomóc napiszcie na priv mam porownanie cen chyba z calego regionu :-) , poprostu po co płacić wiecej jak można płacić mniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

Widze że sie nie obijacie to fajnie

t f k Gratulacje z nowo zaczetej strony to zaszczyt wiesz :wink:

Krzysiek i Kasia jestem podwrażeniem waszego tempa wsumie zawsze jestem podwrażeniem ludzi co tak sie szybko budują i wprowadzają jak to po latach sie ma jak mury wyglądają jak by co napiszesz po 2 latach ? jak jest czy to MIT czy nie że dom w stanie surowym musi sobie postać czy nie .

 

RAport z budowy

Pies ma Bude meczyłęm sie nocami ale zrobiłem jeszcze tylko na dach dam pape bo narazie ma folie bo niemiałęm papy a auto trzeba było schowac do garażu wiec buda poszła już do kojca, a kojec też jest juz zrobiony ciekawe jak to bedzie sie podobało dla psa bo narazie kojec mu sie nie podoba buda sie podoba.

Buda zrobiona jest z EURO :D Pewnie ktoś sie zastanowi co ten ARi klika z EURO :lol: tak z euro ale z palet Euro :D na bude zużyłem 5 euro czyli 5 palet euro + jedna jeszcze na podest przed budą.

Zjednej strony nie polecam tego materiału na bude bo jest naprawde sporo bawienia bardzo sporo najpierw trzeba rozwalić palety powyciągać gwoździe nastepnie ocheblować poskracać noi dopiero skrecać bude i ocieplać ja styropianem i wewnątrz wtłożyc płytą roboty jest o zarąbania ale domek Pies ma :D Jesli ma sie w bardzo dobrym stanie palety euro to można robić ja miałęm a poco miały sie marnować bo sprzedawać sie mi nie opłacało a kupowac super drzewo to też nie tedy droga a tak miałem suche deski i mi takie wymiary podpasowały .

 

Dobra to narazie tyle mam nadzieje że sie jeszcze odezwe

Pozdrawiam ARi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze coś

Do czego to doszło ja nawet w garażu urabiam beton w betoniarce :D jak zalewałem słupki metalowe żeby zrobić kojec musiałem gdzieś zrobić beton i betoniarki niechciało mi sie wyciągać wiec w Garażu zrobiłem noi przy okazji wylałem schodzy co są w garażu pełna kulturka :D

dobra to narazie tyle pozdrawiam ZIOMALI i nie tylko ziomali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas panowie dalej ciągną mury, z tyłu domu wyszli już ponad nadproża.

 

Wczoraj był pan od stropu - zdecydowaliśmy się na strop z płyty żerańskiej. Mam nadzieję, ze nie będziemy żałowali.

Co do ceny - też nie jest tak strasznie - biorąc pod uwagę, ze zaoszczedzimy na stemplach - w ogóle wyjdzie super..

 

Teraz jesteśmy na etapie szukania okien.

Mamy namiary na dobre okna za przystepną cenę - ale nasz doradca z CMB, cosik mówi, że jak na czteroszybowe są niestey za tanie i że jest obawa, ze na czymś mocno przyoszczedzili.

 

Skąd Wy macie okna (aha - u nas w gre wchodzą plastiki).

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia

Co do stropu to myślę, że nie będziesz żałowała.A gdzie zamawiasz? bo słyszałam, że niedrogo jest w Międzychodzie.Ludzie, którzy wyb. obok nas żałują, że nie zrobili stropu z płyty. Podobno ekipa namordowała się okrutnie. teraz mówią, że robili by z płyty.

Ja też będę miała z płyty i ta aż dwa!

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczko na ten strop też nas namówił nasz doradca z CMB.

Namiary na ekipę i orientacyjne ceny wysyłam na priv.

 

Nasi fachowcy jak usłyszeli, ze nie bedą się męczyć z terivą - też są szczęśliwi.

Czas oczekiwania ok. 2 tyg. ale przywożą i montuja w jeden dzień, a na drugi już można pracować dalej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moje lubuskie Skarby :D

postanowiłam do Was zajrzeć i uśmiechnąć sie do Was,kiedy u mnie wejdzie ekipa,ale takie mam pomieszanie poplątanie z planami i wogóle,że może to nigdy nie nastąpi,bo myślę intensywnie o innym domu.

Dawno tu nawet nie zaglądałam na Wasze stronki,wcześniej cichutko podczytywałam,co tam u Was słychać.

Trzymam za Was bardzo mocno kciuki i życzę spokoju,zdrowia i miłego,niedrogiego,a szybkiego budowania.

Funia - przesyłam buziaczki dla Fasoleczki,dla małej Malinki także - Waszych pociech niestety nie znam,ale także pozdrawiam od moich Łobuziaków.

 

Co do mojej pomocy - chętnie podam namiary na wszystko,co związane z wnętrzami.

pozdrawiam - mimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinko Droga - naprawdę chciałalam pisać,jak już będę ostro budować :oops:

I chyba miałam rację,bo myślę o budowie zupełnie innego domu w innym rejonie.Dlatego lepiej już nic nie piszę,bo nie chce zapeszać - trzymama tylko za Was mooocno kciuki,a Wy za mnie - jesli się aż tak bardzo nie gniewacie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WIOSNA i praca wre mury do góry, trawa wzeszła na pierwszym zagonie , oczekuje na pozostałych (razem 40 arów).będzie co kosić.

 

Od poniedziałku układają strop (drewniany).

Mam pytanko co z kominem ( a wiec doczekałem się problemu ARi) jaki macie u siebie . Ja planuje ogrzewanie gazowe oraz kominkiem z płaszczem wodnym.

Funia faktycznie u mnie 90na 70 i tez nie wiem gdzie ustawić co nieco żeby nie było ciasno

A na 56m mam ustawione i nie jest ciasno. Widocznie trzeba myśleć o przybudówce

 

 

Tadek56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...