Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hura!!! :D :D :D Dzisiaj kupiłam dachówkę.Długo się zastanawialiśmy nad Robenem, który jak widzialam jest bardzo popularny w lubuskiem, ale odtatecznie wybraliśmy Braasa grafit. Ale jak to oczywiście bywa całą radość zepsula mi "ekipa Bobów budowniczych", bo choć dachówkę mogą przywieżć od ręki o tyle fachowcy od tygodnia męczą się z daszkiem przed wejście, więc muszę czekac cały tydzień zanim zobaczę moje cudo na podwórku, jedynym pocieszeniem może być fakt, że obiecali od poniedziałku robić od rana do nocy byle tylko nasz Brasik leżal na dachu. Pomijam fakt, że przed nami kolejny długi tydzień, ale mobilizacją jest dla nich wypłata, a to dopiero po położeniu dachówki. A potem to już tylko z górki.

Mam pytanie czy słyszeliście coś o piecach firmy Ulrich, ceny maja bardzo konkurencyjne, ale mąż obstaje za przetestowanym Buderusem, choć różnica w cenie dwukrotna.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany jak ja wam zazdroszczę tej calej bieganiny wokół swojego wymarzonego gniazdka i gniazd- ARI( gdzie jest twoj dom pod Świebodzinem, z ktorej strony , na Poznań ?), ja niestety zakopałam sie w KW i musze dlugo czekac na oficjalne budowanie. Działkę kupuje od wujka , ktory zakupil projekt, ma zgode na budowę a ja to wszystko kupuję od niego po wyprostowaniu wszystkiego w urzędach, teoretycznie moge budowąc a praktycznie to czekam na koniec roku,bo wtedy będe mogła uruchomi finanse. Nie mam jeszcze rozwiązanej sprawy prądu, a czeka mnie tez wizyta w Gazowni i wodociagach w grodziszczu. Będę budowała w Świebodzinie przy ulicy Zacisze -ładnie nie? Konkurs Gdzie to jest???w Świebodzinie

Obecnie sledze z zapałem forum i sie dokształcam i zbieram informacje o firmach w lubuskiem, hej

Ja chyba wiem gdzie to jest ale nie powiem.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek powolutku rośnie :wink:

 

ale mam dwa pytanka:

 

1) poszukujemy zbiornika na tymczasowe szambo (jakiś powojskowy albo coś) - nie macie namiarów?

2) będziemy wkrótce potrzbować ziemi, tak zeby wyrónac grunt (ok. 60 cm na obszarze conajmniej kilkuset metrów kw? - skąd wziąć? Myśleliśmy żeby pogadać z gośćmi, którzy robią średnicówkę, ale nie mamy namiarów?

 

Czy ktoś może coś podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek powolutku rośnie :wink:

 

ale mam dwa pytanka:

 

1) poszukujemy zbiornika na tymczasowe szambo (jakiś powojskowy albo coś) - nie macie namiarów?

2) będziemy wkrótce potrzbować ziemi, tak zeby wyrónac grunt (ok. 60 cm na obszarze conajmniej kilkuset metrów kw? - skąd wziąć? Myśleliśmy żeby pogadać z gośćmi, którzy robią średnicówkę, ale nie mamy namiarów?

 

Czy ktoś może coś podpowiedzieć?

Jak sie jedzie od Swiebodzina na Zielona Gore to po prawej stronie (tuz za Swiebodzinem) stoi kilka pojemnikow z namalowanym na nich nr. tel. Sa duze i stoja od dluzszego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozecie polecic mi studniarza do wiercenia studni z rejonu Świebodzina, wkleiłam juz takie pytanie ale ukazało sie tam gdzie nie potrzeba, mam nadzieje ,że pojawi sie w klubie budujacych z Lubuskiego

W Kalawie jest firma braci Szlachtycz oni wierca cos takiego i maja odpowiedni sprzet. Opowiadano mi ze nie sa drodzy, nalezalloby sprawdzic. W Miedzyrzeczu jest tez ktos, niestety nie pamietam nazwiska, kto np. przy wierceniu studni trafil na duzej glebokosci na kamien i musial wiercic w innym miejscu to policzyl sobie oba wiercenia. W Swiebodzinie byl kiedys studniarz ale juz nie zyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Witam wszystkich, właśnie się zarejestrowałem.

Często zaglądam na forum, a dzisiaj postanowiłęm dołączyć do Was.

 

Budowę rozpoczeliśmy rok temu, aktualnie zaczynamy wykańczać środek.

Dlatego mam do Was prośbę czy znacie wykonawców posadzek/wylewek z miksokreta pracujących na terenie Lubuskiego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna wielka prośba, czy ktoś z was zakłada szambo? Bo nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać, najbliższe zbiorniki znależliśmy pod Wrocławiem. Jeśli macie namiary na lubuskie to bardzo proszę o informację.

 

Wiem że wykonują szamba betonowe w Sulechowie Peberol 68 3852061 i Nowej Soli Transbet 68 3874387. Jeszcze nie kupowałem ale niedługo będe musiał sam kupić, jak wybierzesz i kupisz to pochwal się, bo jeszcze nie wybrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Witam wszystkich, właśnie się zarejestrowałem.

Często zaglądam na forum, a dzisiaj postanowiłęm dołączyć do Was.

 

Budowę rozpoczeliśmy rok temu, aktualnie zaczynamy wykańczać środek.

Dlatego mam do Was prośbę czy znacie wykonawców posadzek/wylewek z miksokreta pracujących na terenie Lubuskiego.

 

Pozdrawiam

Co to jest ten miksokret? Sa to posadzki z agregatu (Estrych Boy albo Brinkmann) o bardzo suchej konsystencji nastepnie zacierane specjalna maszyna? Jezeli tak to probuj tel 068 38 28 154.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ten miksokret? Sa to posadzki z agregatu (Estrych Boy albo Brinkmann) o bardzo suchej konsystencji nastepnie zacierane specjalna maszyna? Jezeli tak to probuj tel 068 38 28 154.

 

Dzięki za info, faktycznie pomyliłem się i ten agregat nazywa mixokret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia idziecie jak burza :D

Ja jeszcze czekam na adaptację :evil: Dobra rada: nigdy nie mów nikomu, ze Tobie to sie nie spieszy!!! Ma być w poł. czerwca. o póżniej pozwolonko- no tak na oko- końcówka lipca.

Teraz sprawdzam namiary na mat. bud. i niektórzy bardzo mi pomagają :wink: jeszcze raz dzięki Funia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...