Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolku - widzisz - Ty też budujesz a i tak coś skrobnąłeś :wink:

A tu sie mylisz. Co prawda domek nie jest na sto procent skonczony ale obecnie nie buduje. Tak czasami z doskoku cos skubne - osobiscie. W ostatni weekend przykleilem 4 slownie cztery plytki. :oops:

A jak Twoje (pardon Wasze) szambo. Na co sie zdecydowaliscie?

Ciekawi mnie co z ARi-m czyzby od tego szybkiego pisania ( nie wiem dlaczego ale jestem przekonany ze on strasznie trzepie po klawiszach) tastatura mu sie rozleciala. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tutaj po raz pierwszy.

moja budowa jest na etapie stropu. Teraz będziemy zakładać wieźbe dachową. Jeszcze nie rozglądałam sie za dachówką, ale wiem że będzie ceramiczna, naturalna czerwień. Czy orientujecie się gdzie najkorzystniej mozna kupić.

Jeśli chodzi o fachowców, to jesteśmy bardzo zadowoleni. Budowa idzie szybko i sprawnie. Zaczęliśmy 25.05.2005. Fachowców polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tutaj po raz pierwszy.

moja budowa jest na etapie stropu. Teraz będziemy zakładać wieźbe dachową. Jeszcze nie rozglądałam sie za dachówką, ale wiem że będzie ceramiczna, naturalna czerwień. Czy orientujecie się gdzie najkorzystniej mozna kupić.

Jeśli chodzi o fachowców, to jesteśmy bardzo zadowoleni. Budowa idzie szybko i sprawnie. Zaczęliśmy 25.05.2005. Fachowców polecam

gdzie budujesz może pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Witam wszystkich, właśnie się zarejestrowałem.

Często zaglądam na forum, a dzisiaj postanowiłęm dołączyć do Was.

 

Budowę rozpoczeliśmy rok temu, aktualnie zaczynamy wykańczać środek.

Dlatego mam do Was prośbę czy znacie wykonawców posadzek/wylewek z miksokreta pracujących na terenie Lubuskiego.

 

Pozdrawiam

mam wizytówkę ze Sławy Śląskiej jak byłbyś zainteresowany to na poniedziałek na prywatną wiaomość podeślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Buduje pod Gorzowem, dokładnie w Deszcznie. A z tą datą to troche przesadziłąm. Miało być 25,04.2005. :lol:

 

Hej Renia to będziemy sąsiadkami :D :D :D A dokładnie w której części Deszczna??? Ja jestem z Maszewa.

 

Dachówkę kupowałam w HURTBUDZIE na końcu Walczaka. Tam dostałam najniższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio jestem trochę zajęty, jak już pisałem właśnie wykańczamy środek w piątek zrobiłem odbiór CO i gazu (próby szczelności) bo do uruchomienia to długa droga a nie jestem na tyle odważny żeby kocioł i grzejniki na budowie zostawić.

Budujemy według GL 123a:

http://www.studio-atrium.pl/atrium.php?p=po&pid=134

oczywiście nie obyło się bez drobnych zmian. Budujemy odbicie lustrzane tego projektu.

Następne zadanie to posadzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłasza sie Funia -

 

też sąsiadka z gminy Deszczno (dokładnie Ulim)

 

Budujemy "Na skraju" Muratora..

 

W sobotę oblewamy wiechę :D :D

 

My bierzemy dachówkę z CMB - Euronit - dobra i niedroga

Witam Funia!

 

Mam nadzieje,że będziesz zadowolona z okolic.

U mnie w tym tygodniu zakładaja wieźbe. Jestesmy na etapie dachówek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...