Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Niestety - jednym z głownych kryteriów była cena.

Euronit jest jedną z tańszych. Wprawdzie droższa od IBF, ale tańsza od BRAASA.

 

 

Poza tym wygląd (wzory i kolory), dobra opinia sprzedawcy :-? .

Droga Funiu!

Czy możeszesz powiedziec gdzie kupowaliście dachówkę. mam na myśli okolice Gorzowa. Oczywiście interesuje mnie również kolor.

 

Ps. Widziałam dzisiaj twój domek :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc ja z takim zapytaniem po ile kupowaliście stal, u mnie spiewaja po 3 zł/kg, pytanie to kieruje głównie do reni33, ale jeśli macie aktualne dane to porosze o cynk, podobno cena stali spada a u nas rośnie?

Hej!

Jeśli chodzi o stal, to zapłaciłam tez ok. 3 zł za za 1 kg. Cena jest zrównicowana w zależności od rodzaju. Np, walcówka gładka ok. 3 zł brutto, pręt żebro 2,20 zł, drut żażony 4,30 brutto oczywicie w kg. Kupujemy to wszystko w tym samym miejscu gdzie inne materiały budowlany. Przede wszystkim nie płacimy za transport i mamy wszystko na czas. Jestesmy zadowoleni.

:lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie robimy inwentaryzację wydatków.

 

Na fakturach z HMB mam, ze za stal walcówkę płaciliśmy 3,22,

a za dryt wiązałkowy 5,20 brutto.

Faktura z 12 maja.

 

A na fakturze z 6 maja stal walcówkę mamy za 2,69 :(

 

 

A teraz pytanko:

SKĄD TANIE I ŁADNE SCHODY DREWNIANE?

 

Jakie schody bedziesz robić. Azurowe czy zabudowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tak pisza ale czy faktycznie tak musi byc? Przeciez to nie baraki wojskowe i nie musza byc wszystkie jednakowe.

 

Karolku - nie jestem tego taka pewna.

Jeśli w planie jest zastrzeżony kolor, a zrobi się inny, to można mieć problem z odbiorem budynku. :-?

Ale pochodzic kolo tego warto bo jak mowi moja zona " dachowka na dachu to tak jak wlosy u kobiety". Chcialbym widziec co by sie dzialo gdyby kobiety nosily tylko dwa kolory wlosow. To bylaby katastrofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanko:

SKĄD TANIE I ŁADNE SCHODY DREWNIANE?

 

My schodów nie mamy ale znam dobrego stolarza. Robił schody u moich teściów i wyszły bardzo efektownie. Nam robił drzwi wewnętrzne i jesteśmy bardzo zadowoleni. Facet zrobi praktycznie wszystko co mu pokażesz na zdjęciu. Warto poprosić o wycenę by mieć porównanie z innymi. Jak będziesz zainteresowana podam namiary na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanko:

SKĄD TANIE I ŁADNE SCHODY DREWNIANE?

 

My schodów nie mamy ale znam dobrego stolarza. Robił schody u moich teściów i wyszły bardzo efektownie. Nam robił drzwi wewnętrzne i jesteśmy bardzo zadowoleni. Facet zrobi praktycznie wszystko co mu pokażesz na zdjęciu. Warto poprosić o wycenę by mieć porównanie z innymi. Jak będziesz zainteresowana podam namiary na priv.

Moja kolezanka ma w domu bardzo ładnie zrobione schody ażurowe. Zrobione sa dokładnie i niedrogo. Poprosze o namiary do fachowca.

Malinko - ja równiez skorzystam

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie obecnie kończą więźbę, dachówkę wybraliśmy cementową grafitową z Jordanowa. Lamark- jak tam polecona ekipa?

Malinko dzięki, za chęci przekazania namiarów na ekipę wykończeniową, ale dogadałam się z moimi i będą kończyć ci sami, myślę, że to dobry pomysł, bo odpowiadają za całość.

W międzyczasie zmieniłam kierownika budowy, coś niesamowitego jak kierownik może utrudnić życie!!!

Funia ja też szukam zbiornika na tymczasowe szambo, bo kanaliza się opóźni.

Ja buduję parterówkę, więc schodów wam nie polecę.

Z Deszczna blisko do Skwierzyny, więc zapraszam w skromne progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...