Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Gwiazdko nie wiem, kiedy nam podłączą gaz :cry: tzn., kedy bedą budować sieć w naszej drodze.Dostalismy nawet pisemko- zaw. o wszczęciu postępowania w sprawie lokalizacji inwest. polegającej na budowie sieci gaz uff

Super z tą kanalizą!!! to juz coś.Zajrzyj na strone gminy Santok, Tam powinno być cos o kanalizacji. http://www.santok.pl

Tak myślałam, że chcecie zamieszkać na B.N :( Co zrobić, siła wyższa :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

po dlugiej nieobecności praca,budowa,troche spania i.....

a powarznie mam fachowcow za schody ażurowe jednobiegowe z olchy o 14 stopniach oraz balustrada 4 m życzą sobie z montażem 6200.

Wykonanie ladne oglądalem u innych.

drogo ?

Tadek56

U nas ten sam problem na tapecie -

co do ceny - powiem, ze nie mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D :D :D

W sobotę ma być gotowy nasz projekt- nareszcie :evil:

Powoli będziemy przygotowywać sie do budowy :D

MAM PYTANKO Kto z Was ma na zbyciu barak na budowę???Potrzebuję na 3-4 m-ce.

I gdzie i za ile kupowaliscie beton??? oraz stal???

Bedę czekać z niecierpliwoscia na wieści od Was :)

Aha czy wiecie, gdzie można kupić siatkę leśną?

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANKO Kto z Was ma na zbyciu barak na budowę???Potrzebuję na 3-4 m-ce.

 

Barak będziemy mieli do odstąpienia za grosze, ale za 2-3 miesiące

I gdzie i za ile kupowaliscie beton??? oraz stal???

Bedę czekać z niecierpliwoscia na wieści od Was :)

 

Beton z RMC, bo stamtąd mamy kierownika.

Stal z HMB, jak chcesz to ceny wyślę na priv.

 

Aha czy wiecie, gdzie można kupić siatkę leśną?

pozdrawiam :D

Co do leśnej to nie mam pojęcia, ale mam namiary na goscią od baardzo taniej siatki ogrodzeniowej.

Ocynk, powlekana ok. 8 zł/m2 (dla porównania - w Castoramie - najtańsza ok. 10,50zł/m2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D :D :D

W sobotę ma być gotowy nasz projekt- nareszcie :evil:

Powoli będziemy przygotowywać sie do budowy :D

MAM PYTANKO Kto z Was ma na zbyciu barak na budowę???Potrzebuję na 3-4 m-ce.

I gdzie i za ile kupowaliscie beton??? oraz stal???

Bedę czekać z niecierpliwoscia na wieści od Was :)

Aha czy wiecie, gdzie można kupić siatkę leśną?

pozdrawiam :D

Od Was troche daleko ale jadac na ZG. tuz za Swiebodzinem jest tablica/szyld po prawej stronie producenta siatki rowniez lesnej. Ja tam kupowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol N

Dzięki :D Jeżeli cena będzie ok. to można pojechać, nie ma problemu.

Funia

Chcemy zacząć w sierpniu - myślę o baraku-

A gdzie jest RMC?

Bardzo Ciebie proszę o namiary :D :D :D

Jeszcze raz bardzo Wam dziekuje za odzew :D

 

Jeśli moi fachowcy wyrobią sie z terminem - to blaszak Wam odstąpimy.

 

RMC jest na Podmiejskiej koło Ośrodka Egzaminowania Kierowców (tylkoz drugiej strony ronda - jadąc w kierunku Bierzarina)

 

Napisz jaki beton potrzebuejcie bo my braliśmy chyba wszytskie rodzaje B15, B20 i B25 (a cena rózna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, ze grupa lubuska szybko sie rozrasta, choć żaluję, że tylko w stronę świebodzina, bo my jesteśmy po tej przeciwnej. Jeżeli ktoś jeszcze szuka szamba to mam namiary na tanie zbiorniki z tworzywa 1500 + vat za 5000l to na prawde najtaniej w okolicy, bo w gorzowskich firmach cena zaczyna się od 2500 zł. U nas już szambo zasypane, mąż walczy z ogrodzeniem i czekamy na okna. pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja o mały włos dziś w nocy okien nie straciłam.

5 dachowych.

Ktoś w nocy próbował nam sie włamac do blaszaka, a właśnie wczoraj przyjechał cały materiał na dach - łącznie z Fakro. :evil: :evil:

Wyrwali kawał dachu - nie wiem czy tyle zamierzali i chceli tylko przyszpiegować - czy też chcieli wynieść, a któś ich spłoszył :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja o mały włos dziś w nocy okien nie straciłam.

5 dachowych.

Ktoś w nocy próbował nam sie włamac do blaszaka, a właśnie wczoraj przyjechał cały materiał na dach - łącznie z Fakro. :evil: :evil:

Wyrwali kawał dachu - nie wiem czy tyle zamierzali i chceli tylko przyszpiegować - czy też chcieli wynieść, a któś ich spłoszył :evil:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wam. Agnes chetnie wezme namiary na te szamba plastikowe, faktycznie cena bardzo przystepna, mam nadzieje,że maja atest?.

Aniu jakby sie okazalo ,że blaszak jednak nie bedzie potrzebny to ja chetnie go wezmę, rozumiem ,że masz pierwszenstwo. ja zaczynam na wiosnę 2006 na 100%, wtedy takowy bedzie mi potrzebny, w zasadzie już by mi sie przydał ale spoko.Może znajdzie się gdzies indziej.

Czy Świebodzinianie wiedza i moga polecić jakąś ekipę na stan zero i ściany ze stropem, dobrą ,niedrogą i uczciwą.

jestem na etapie szukania ekip, a może tak jakis dobry kierownik budowy?Jle placiliscie kierownikowi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, ze grupa lubuska szybko sie rozrasta, choć żaluję, że tylko w stronę świebodzina, bo my jesteśmy po tej przeciwnej. Jeżeli ktoś jeszcze szuka szamba to mam namiary na tanie zbiorniki z tworzywa 1500 + vat za 5000l to na prawde najtaniej w okolicy, bo w gorzowskich firmach cena zaczyna się od 2500 zł. U nas już szambo zasypane, mąż walczy z ogrodzeniem i czekamy na okna. pozdrawiam.

 

Bardzo proszę o namiary. Spadłaś nam z tą wiadomością z nieba :D :D :D

 

Ania GRATULACJE!!!!!

 

U nas położone stropy. Teraz pierwsza wylewka na gruncie i wieniec.

Poza tym walcze z chwastami :evil:

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...