Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Aniu, jaka szkoda. Mój mąż był ok. 11, ale pewnie się mineliście. Ja przyjechałam o 13-tej. Dzisiaj zapewne będziemy, ale nie wiem o której.

 

Wczoraj przeżylismy w naszym domku bez okien i dachu tę straszną burzę. No działo się. Najbardziej przeżyły to dzieci (a był maluszek półtoraroczny). Później oczywiście była radocha-duża ilość wody wszędzie!!! I kulki gradu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mimo, że na forum sezon ogórkowy to ja troche popiszę. U mnie dziś mąż walczy z szambem. Już będzie można jakiś kibelek zamontować!

Myślałam ze w przyszłym tygodniu budowlańcy skończą wszystkie prace. Niestety przeliczyłam się. To potrwa chyba do końca lipca a może i dłużej. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ale już załatwiliśmy wszystkie instalacje i jutro zamawiamy okna.

 

MARZĘ KIEDY BĘDZIE KONIEC.

 

Ania co z pozwoleniem?

 

Malinka masz internet?

 

Funia jak samopoczucie?

 

Mycha już mieszkacie?

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że na forum sezon ogórkowy to ja troche popiszę. U mnie dziś mąż walczy z szambem. Już będzie można jakiś kibelek zamontować!

Myślałam ze w przyszłym tygodniu budowlańcy skończą wszystkie prace. Niestety przeliczyłam się. To potrwa chyba do końca lipca a może i dłużej. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ale już załatwiliśmy wszystkie instalacje i jutro zamawiamy okna.

 

MARZĘ KIEDY BĘDZIE KONIEC.

 

Ania co z pozwoleniem?

 

Malinka masz internet?

 

Funia jak samopoczucie?

 

Mycha już mieszkacie?

 

 

 

Pozdrawiam

 

A co z nami, panami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdko :D

na pozwolenie oczekuję. W poniedziałek minie trzeci tydzień :cry:

Ile mam jeszcze oczekiwac??? :-? Słyszałam, że miesiąc :-?

Jak jestesmy w J. zawsze zaglądamy do Was. Coś nie mamy szczescia :(

Może jak nas dojrzycie to wpadniecie do nas- zapraszamy :D

Mam nadzieję, że w końcu się spotkamy :D

 

Karol N. :D

No własnie, co u Panów 8) :D

 

Pozdrowienia :D :D :D

 

Gwiazdeczko :D

Wytrzymaj jeszcze trochę!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdko :D

na pozwolenie oczekuję. W poniedziałek minie trzeci tydzień :cry:

Ile mam jeszcze oczekiwac??? :-? Słyszałam, że miesiąc :-?

Jak jestesmy w J. zawsze zaglądamy do Was. Coś nie mamy szczescia :(

Może jak nas dojrzycie to wpadniecie do nas- zapraszamy :D

Mam nadzieję, że w końcu się spotkamy :D

 

Karol N. :D

No własnie, co u Panów 8) :D

 

Pozdrowienia :D :D :D

 

Gwiazdeczko :D

Wytrzymaj jeszcze trochę!!!!!!!!!!!!!!!

Goraco, nic sie nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że na forum sezon ogórkowy to ja troche popiszę. U mnie dziś mąż walczy z szambem. Już będzie można jakiś kibelek zamontować!

Myślałam ze w przyszłym tygodniu budowlańcy skończą wszystkie prace. Niestety przeliczyłam się. To potrwa chyba do końca lipca a może i dłużej. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ale już załatwiliśmy wszystkie instalacje i jutro zamawiamy okna.

 

MARZĘ KIEDY BĘDZIE KONIEC.

 

Ania co z pozwoleniem?

 

Malinka masz internet?

 

Funia jak samopoczucie?

 

Mycha już mieszkacie?

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Gwiazdko Internet mam z AirNetu. Niestety czasu bardzo mało :cry: :oops: Cały czas walczymy z terenem wokół domu.

 

FUNIA idziesz jak burza. Jak włączam net to zaraz zaglądam do Twojego dziennika. Przepraszam, że nie piszę ale brakuje mi czasu :oops: :oops:

 

No właśnie co u Panów??? :D Ari, Karol, Tadek odezwijcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ta burza nie ucieszyła, całe szczęście że byliśmy na działce, wiatrzysko zwiało nam cały materiał na okoliczne łąki i z mężem ganialiśmy jak te zające i zbieraliśmy steropian w deszcz.

Tynki zrobione, hydraulika też, jutro zalewają podłogi, a w poniedziałek wchodzi szpachlarz. Funia nie wiem ile wyszło za same tynki, robocizna na pewno 6 tys., a materiały chyba około 4 tys. Chyba bo są na jednej fakturze z innymi materiałami i nie mam czasu policzyć. Dom ma 223 m pow. użytkowej.

Wczoraj przywieźli szambo, dzięki za namiary, wzięłam z Lubniewic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że na forum sezon ogórkowy to ja troche popiszę. U mnie dziś mąż walczy z szambem. Już będzie można jakiś kibelek zamontować!

Myślałam ze w przyszłym tygodniu budowlańcy skończą wszystkie prace. Niestety przeliczyłam się. To potrwa chyba do końca lipca a może i dłużej. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ale już załatwiliśmy wszystkie instalacje i jutro zamawiamy okna.

 

MARZĘ KIEDY BĘDZIE KONIEC.

 

Ania co z pozwoleniem?

 

Malinka masz internet?

 

Funia jak samopoczucie?

 

Mycha już mieszkacie?

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Gwiazdko Internet mam z AirNetu. Niestety czasu bardzo mało :cry: :oops: Cały czas walczymy z terenem wokół domu.

 

FUNIA idziesz jak burza. Jak włączam net to zaraz zaglądam do Twojego dziennika. Przepraszam, że nie piszę ale brakuje mi czasu :oops: :oops:

 

No właśnie co u Panów??? :D Ari, Karol, Tadek odezwijcie się

 

Jestem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWitam

u mnie nic ciekawego, tynki skończone ekipa murarzy ma przerwę do soboty. Powrócić musza na na poprawki drobne po tynkowaniu. Fachowcy od gazu i ogrzewania mają wprowadzić się na budowę w poniedziałek .

KASY BRAK.

A sam za brałem się z moimi pomocnikami bratankiem i synem za budowę zadaszenia nad tarasem oraz za opierzenie pomału ale z uciechą po wykonaniu małych prac wpadamy w zachwyt ,jak to nam udaje się to zrobić .

 

A pochwały od GLOWNEGO INWESTORA (moje żony) unoszą nas pod /NIEBOSA/ do innych prac

Tadek 56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadać :evil:

Dzisiaj przez telefon sciełam sie z panią ze starostwa, a właściwie to ona czepiła sie mnie nie wiem czemu!!! jakaś nerwowa baba!!!

Nie mam pojęcia jak można tak traktować ludzi :evil:Były jakies uwagi.

Nie będę gadać z taką babą i pani, która robiła mi projekt pojechała wszystko wyjaśnić.

 

Podobno w tym tygodniu już pozwolenie będzie.

Za to ENEA dostała pozwolenie na budowę :D Dobre i to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...