Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Potwierdza się porzekadło: "nie chwal dnia przed zachodem słońca". Ja swoich fachowców poleciłam innym i teraz mnie olewają. Od dwóch tygodni czekam na szpachlarzy. Płot miał być zrobiony miesiąc temu. Jak płaciłam to miałam zapewnienie "poprawki zrobimy jak będziemy robić kolejny etap, słowo, niech się Pani nie denerwuje" i co! Teraz mają tyle roboty, że do mnie wrócą - może za miesiąc!!!!!

Wczoraj mąż z nimi rozmawiał, dziś moja kolej, czekam na telefon i mnie ściska, mam chęć rozmówić się i podziękować, ale z drugiej strony za coś zapłaciłam i chciałabym mieć to skończone. No i jak już są na budowie to faktycznie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja, do mnie też wożą ziemię dla podwyższenia terenu, najpierw mieli z obwodnicy, ale nie mogłam załatwić transportu, facet wołał 150 zł. za kurs do Międzyrzecza i z powrotem, a ziemia była za darmo. Teraz woził tu na miejscu za 100 zł: 50 za ziemię i 50 za transport, ale ostatnio ciągle coś mu nawala, a to transport, a to ładowarka. Funia, a ty skąd bierzesz ziemię i za ile?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja, do mnie też wożą ziemię dla podwyższenia terenu, najpierw mieli z obwodnicy, ale nie mogłam załatwić transportu, facet wołał 150 zł. za kurs do Międzyrzecza i z powrotem, a ziemia była za darmo. Teraz woził tu na miejscu za 100 zł: 50 za ziemię i 50 za transport, ale ostatnio ciągle coś mu nawala, a to transport, a to ładowarka. Funia, a ty skąd bierzesz ziemię i za ile?

Info wysyłam na priv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Ja się umówiłam ze swoimi na 25 zł. za pełną elewację, ale nie było tam chyba parapetów zewnętrznych, dlatego się pytam.

U nas jest pan , który ociepla za 10 zł/m kw. i mógłby to robić od września, ale czuję się zobowiązana umową z pierwszymi i boję się , że jak wezmę inną ekipę to nie dokończą obiecanej i zapłaconej wcześniej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczko -

a czy potrzebujesz namiary na fachowców?

 

Jeśli tak to służę :D[/quot

 

Funia

Dzięki :D Jesteś bardzo miła :D

Mój mąż zdecydował, że będzie budował sam ze swoim ojcem.

także ekipa bedzie własna, przynajmniej na en etap.

Pozdrowionka

Ps. Funia chcielismy Was odwiedzić, tylko nie wiem, czy bywcie w sobotę lub niedzielę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdza się porzekadło: "nie chwal dnia przed zachodem słońca". Ja swoich fachowców poleciłam innym i teraz mnie olewają. Od dwóch tygodni czekam na szpachlarzy. Płot miał być zrobiony miesiąc temu. Jak płaciłam to miałam zapewnienie "poprawki zrobimy jak będziemy robić kolejny etap, słowo, niech się Pani nie denerwuje" i co! Teraz mają tyle roboty, że do mnie wrócą - może za miesiąc!!!!!

Wczoraj mąż z nimi rozmawiał, dziś moja kolej, czekam na telefon i mnie ściska, mam chęć rozmówić się i podziękować, ale z drugiej strony za coś zapłaciłam i chciałabym mieć to skończone. No i jak już są na budowie to faktycznie robią.

Na pewno to wiecie ale nie spieszcie sie z placeniem. Zawsze zostawcie sobie jakas rezerwe gdyby wyszly jakies usterki. Ja to stosowalem i swietnio sie ta zasada sprawdzala. Raz tylko przy zaplacie dekarzowi popelnilem blad i zostawilem sobie tylko 300zl. Okazalo sie ze rynny sa zle wypoziomowane. Scigalem faceta niby chcial cos naprawic ale w koncu mnie olal i sobie odpuscil te 300zl i w efekcie w rynnach stoi woda. Gdybym zostawil sobie powiedzmy 800zl to on latalby za mna i na pewno to poprawil. Tak na marginesie w kraju gdzie prawdopodobnie ARi zbiera truskawki albo sadzi szparagi jest prawnie uregulowane, ze 5% wartosci zlecenia zostawia sie na wspolnym koncie na okres 2 lat. Jest to zabezpieczenie w razie gdy wyjda usterki a np. firma nie chce poprawiac swojej fuszery albo jej juz po prostu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...