Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Kochani mam pytanie niebudowlane. Nie jestem expertem od PC i internetu ale co nieco umie. To forum sprawia mi problemy. Jezeli wysylam wiadomosc na priw to wysylana wiadomosc laduje w folderze "Do wyslania" i tam zostaje i dalej nie chce. Nie ma zadnej mozliwosci popchniecia jej dalej. Mam mocne podejrzenie, ze oprogramowanie tego forum ma bledy.

Chcialem wlasnie Funi wyslac wiadomosc z prosba o zdjecie i odpowiedziec accy. Cos tu nie dziala.

Karolku - wiadomosc "siedzi" w folderze "do wysłania" do czasu, gdy uzytkownik, do któego ja wysyłasz nie pojawi sie na forum. Gdy sie pojawi wiadomośłąduje w jego folderze "skrzynka odbiorcza".

 

Ps. ja wysłałam już odpowiedź. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochani mam pytanie niebudowlane. Nie jestem expertem od PC i internetu ale co nieco umie. To forum sprawia mi problemy. Jezeli wysylam wiadomosc na priw to wysylana wiadomosc laduje w folderze "Do wyslania" i tam zostaje i dalej nie chce. Nie ma zadnej mozliwosci popchniecia jej dalej. Mam mocne podejrzenie, ze oprogramowanie tego forum ma bledy.

Chcialem wlasnie Funi wyslac wiadomosc z prosba o zdjecie i odpowiedziec accy. Cos tu nie dziala.

Karolku - wiadomosc "siedzi" w folderze "do wysłania" do czasu, gdy uzytkownik, do któego ja wysyłasz nie pojawi sie na forum. Gdy sie pojawi wiadomośłąduje w jego folderze "skrzynka odbiorcza".

 

Ps. ja wysłałam już odpowiedź. :wink:

A moze jest tak ze nadajacy i odbierajacy musza bys jednoczesnie online, co by serwer muratora nie byl przeciazony czekajacymi wiadomosciami?

Dziekuje, wiadomosc Twoja juz czytalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funiu widzielismy to ogrodzenie. Mój mąż się napalił na takie ogrodzenie ale ja nie jestem pewna czy do mojego domu to bedzie pasowało. No chyba że gdzieś z boku. Od przodu chciałabym słupki z klinkieru takiego samego jak dom.

MI chodziło o to, że jak wsadzi kołki wierbowe to mu tak urosną jak temu facetowi i będzie cie znów mieli szpaler wierzb :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, cieszę się , że spotkanie się udało. Cały czas od byłam z Wami myślami i późno wieczorem wracając znad polskiego Bałtyku, przejeżdżając przez Gorzów chciałam dołączyć, bo tak myślałam że spotkanie się przedłuży tylko nie wiedziałam gdzie jesteście, szkoda, że nie wzięłam do kogoś komórki. Do następnego razu!

 

Nie wiecie gdzie można kupić bordową cegłę rozbiórkową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D Hej :D

 

Spotkanko było przesympatyczne :D :D :D Choć zerwał sie wicher i lało okrutnie, to póżniej wyjrzało słoneczko :D

Bawiłam sie doskonale :D :D :D I mam nadzieję ,że jeszcze raz to powtórzymy :roll: :D I że będzie nas więcej i więcej :D

 

Serdeczne pozdrowienia dla uczestników spotkania :D :wink:

I nie mniej serdeczne dla Wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie żałuję, że dopiero dziś zajrzałam na stronkę i ominęło nas taaaakie spotkanie :( , ale wróciłam do pracy i nie moge nadarzyć z całym bałaganem, a sobote spedzilismy z mężem na budowie kosząc prawie 2 metrową lebiodę, czulismy sie prawie jak w dżungli. Ale pozytywne strony naszego życia to to że od wrzesnia ruszamy ostro, podpisaliśmy umowę z gaspolem i zostało mi tylko wybranie pieca, no i oczywiście cała reszta, bo praktycznie w wakacje jedynie równalismy teren i jesteśmy na etapie przed okiennym, że tak to napiszę. Mam nadzieję, że powtórzycie spotkanie i obiecuję, że bedziemy. Pozdrowienia dla imrezowiczów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...