Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

TFK, czy mozesz podac jakie dokladnie kominy stosowaleś IBF-rodzaj, jaka byla cena za kompletny system. bede miala kominy systemowe tylko dopiero sie rozgladam i analizuję. Czy były proste w montarzu, czy murarze nie narzekali?jaka jakość itp. wszystko co mozesz z praktyki powiedzieć, gdzie je kupiłeś. mieszkam w Świebodzinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam sie pochwalic udalo mi sie wkleić zdjecia.HURA!!!!!!

A tyle cwiczylam.

Dzialka to faktycznie moja ale z bardzo kiepskiej strony, zach-pólnocnej. w domu na kompie mam reszte zdjęć to sie pochwalę, a ta dziewczynka to moja Natalia tu ma 2 lata a teraz ma niecale 4

Ale sie nawklejałam.

W tej chwili forum nie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TFK, czy mozesz podac jakie dokladnie kominy stosowaleś IBF-rodzaj, jaka byla cena za kompletny system. bede miala kominy systemowe tylko dopiero sie rozgladam i analizuję. Czy były proste w montarzu, czy murarze nie narzekali?jaka jakość itp. wszystko co mozesz z praktyki powiedzieć, gdzie je kupiłeś. mieszkam w Świebodzinie.

 

Kominy mam takie:

Komin jednociągowy z wentylacją IBF classic fi 200 8mbx3kpl. cena 6115,16 brutto, komin jednociągowy bez wentylacji IBF uniwersal fi200 8mb. cena 2478,00 brutto, 16mb pustak wentylacyjny20x25cm cena 433,11brutto.

Firma Instalko z Międzyrzecza.

murarze nie narzekali.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się.

Po pierwsze: kiedy następne spotkanie forum??? Tak żałuję, że nie mogłam się z wami spotkać. Myślami byłam z wami. Mam nadzieję, że w niedługim czasie będzie kolejne. :D

 

Aniu, widzę, że budowa ruszyła. Super :D :D

 

Ja całe dnie spędzam na budowi (cały tegoroczny urlop :evil: ). Mąż z teściem położyli instalacje elektryczną. Teraz fachowcy kładą tynki. Po nich wchodzą panowie od pozostałych instalacji.

 

Szukam dobrych i niedrogich fachowców od ocieplenia i posadzkarzy. Moze mozecie kogoś polecić. Bedę wdzięczna. Potrzebni będą od początku września.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrych i niedrogich fachowców od ocieplenia i posadzkarzy. Moze mozecie kogoś polecić. Bedę wdzięczna. Potrzebni będą od początku września.

 

Pozdrawiam

Ja mogę polecic fachowców od ocieplenia i tynków zew.

My jestesmy bardzo zadowoleni

Efekty można u nas zobaczyć. Goscie nie są drodzy i są dokładni. Jeśli chcesz - namiary pójdą na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsze rozmowy z instalatorami. Zdecydowalam sie na ogrzewanie gazowe i już podpisałam umowę z gaspolem i tu zaczynają się schody, bo zupełnie nie wiem czym się kierować przy wyborze kotła. Czy ktoś z was ma też takie ogrzewanie? Na razie dostałam propozycję z Viessmana i Saunier Duval czy jakos tak i ta druga firma jest oczywiście o połowe tańsza tylko rozwiązanie pieca jakoś takie przestarzałe. Serdecznie dziekuje za odpowiedz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma też takie ogrzewanie? Na razie dostałam propozycję z Viessmana i Saunier Duval czy jakos tak i ta druga firma jest oczywiście o połowe tańsza tylko rozwiązanie pieca jakoś takie przestarzałe. Serdecznie dziekuje za odpowiedz.

 

My też będziemy mieć ogrzewanie gazowe (z gazowni). Kupiliśmy kocioł valliat'a kondensat jednofunkcyjny-niestety dość drogi,ale ponoć przynosi oszczędności (a ja lubię ciepełko, więc pewnie szybko się zwróci nadpłacona kwota) i sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym. Na kondensat namawiało nas kilka osób, które mają ten kocioł u siebie. Czy wybór okazał się dobry dowiemy się w zimie 2006/2007 (to będzie nasz pierwszy sezon grzewczy, gaz podłączą nam dopiero wiosną 2006, kiedy prawie skończy sie sezon grzewczy).

 

Poza tym interesowaliśmy się jak działa serwis - czy jest w Gorzowie , jak szybko usuną ewentualną usterkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...