Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu zdawaj relacje na bieżąco.

Jak sobie poradzili ze słupami?

 

Trzpienie zostały tylko w dwóch miejscach,

tam, gdzie podciąg w garażu.

Moj mąz z tesciem w trzy dni wykonali ławy( synek też pomagał dzielnie :D ), a łatwo nie było, ponieważ grunt- glina, twarda jak skała, były też szalunki.

Ekipa spisuje sie na medal :D Przez dwa dni wstawali o 4.00 :o

Teraz polewamy ławy, a od jutra, a najpóżniej od środy- murowanie :D

 

Pa :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest planowany kocioł gazowy kondensacyjny Vaillant, a wspomagająco kominek z płaszczem wodnym CTM. Mamy juz wszystko zamówione i czekamy na hydraulika. Tak się zastanawiam czy kaloryferów nie zakładać po wymalowaniu ścian, bo jak potem tam dotrę?

Czy dowiadywałaś się już cen tego pieca, bo mi polecali Duvala, ale jakoś on do mnie nie przemawia i znalazłam Vaillanta z zasobnikiem, ale różnice cen w okolicznych firmach są znaczne. Jeżeli możesz podaj mi skąd braliście piec i za ile.

Dzięki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam agnes mąż mi uświadomił, że zdecydował się na Viessmana Vitodens 200 z zasobnikiem 100l - koszt 6.700,00. Jest to kondensacyjny kocioł jednofunkcyjny. Bierzemy z hurtowni w Międzychodzie- http://www.azagora.pl.

Oni mają wszystkie typy i długo przebieraliśmy różne kotły i negocjowaliśmy ceny i dużo, dużo wytargowaliśmy. Właściciel zna się na rzeczy, nawet zaprosił męża do domu i pokazał zamontowany kominek i zabezpieczenia do niego. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Agnieszko za namiary napewno skorzystamy, my mamy instalatora, który współpracuje z Vaillantem dlatego tak nam go zachwalał, ale i tak czekam na kosztorys od niego więc negocjacje przed nami. A znacie jakieś dobre i tanie ekipy od instalacji wod-kan, co i gazowej, najlepiej żeby robili wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnes z tą wyceną zadzwoń do tej hurtowni, której namiar ci podałam, oni zrobią swoją propozycję - na pewno tańszą z tymi samymi elementami. Mogę ci polecić mojego hydraulika, robi wszystko i jest naprawdę kompetentny. Jedynym mankamentem jest to że ma bardzo dużo zleceń i nie wiem jak z terminem u niego. Jeśli chcesz to prześlę ci na priv telefon. I jeszcze coś on jest przedstawicielel Imergaz, a mimo to nie naciskał i dostosował się do nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnes z tą wyceną zadzwoń do tej hurtowni, której namiar ci podałam, oni zrobią swoją propozycję - na pewno tańszą z tymi samymi elementami. Mogę ci polecić mojego hydraulika, robi wszystko i jest naprawdę kompetentny. Jedynym mankamentem jest to że ma bardzo dużo zleceń i nie wiem jak z terminem u niego. Jeśli chcesz to prześlę ci na priv telefon. I jeszcze coś on jest przedstawicielel Imergaz, a mimo to nie naciskał i dostosował się do nas.

 

Jeśli możesz to oczywiście że chcę ten nr. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :D

Juz wczoraj miałam dostać te namiary, ale sasiadka zapomniała.Obiecała dzisiaj. Jak tylko będe je miała, to natychmiast je wyślę na priva :D

 

A u mnie-mury piwniczną pną sie do góry :D juz dwa narożniki są wyprowadzone na właściwą wysokość.Kominy tez sie murują. Wczoraj był gość wymierzyć strop.Wszystko przebiega, jak narazie, ok.Swoją drogą nie ma to jak ekipa własna. Budżet też nie został jaszcze przekroczony :wink: Oby tak dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...