Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, juz dawno nie odwiedzałam strony. Myslałam, że tu moze kolejna strona a tu cichutko i puściutko. Ale nie dziwię się, piekna pogoda, praca na budowach wre, to kto ma czas na klikanie. Sama wpadam do domu sie tylko przespać. Niestety doszła już praca,więc czasu na budowę duzo mniej.

 

Aniu niemal codziennie podziwiam twoje mury. Już naprawdę sporo widać.

 

Funia mogę podać namiary na tynki gipsowe, ekipa sprawdzona (na własnej skórze), więc mogę śmiało ją polecić (oczywiście jeżeli zmienisz zdanie i bedziesz chciała zrobić tynki gipsowe). Tynki knaufa, robione maszynowo- cena 19 zł (stargowane z 20 zł). Położone są idealnie, więc chyba nawet nie będziemy gipsować.

 

Mogę też polecić instalatorów wod-kan., gazowych i co - czy są tani ? My robiliśmy usługę kompleksową (materiał, wykonanie, serwis), więc trudno mi powiedzieć czy ich robocizna jest tania (o ile pamiętam to troche niższa niż w innych wycenach, ale niewiele). Napewno znają się na tym co robią, są dokładni i...... bardzo sympatyczni (co czasami bardzo ułatwia współpracę).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwiazdko jeżeli mogę prosić o kontakt do instalatorów wod-kan to bardzo proszę . ja też wpadłam tylko na chwilkę, bo mąż na budowie rozciąga siatkę i czeka na coś chłodzącego, a słońce przypieka.

My cały czas czekamy na pieniądze a bank ciągle wymyśla coś nowego ale mam nadzieje, że to już ostatni tydzień i wtedy ruszamy pełną parą, bo z tą pogodą w tym roku to nigdy nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie chłopcy montuj dziś przęsełka do ogrodzenia.

Na razie nie zobacze efektów, bo mnie terroryzują i każą siedzieć w domu.

No ale jak już Haneczka zdecyduje się wyjść z brzucha to nadrobę zaległości..

 

 

Ps. Dlaczego Panowie już tu nie zaglądają? :-?

Zagladaja, zagladaja tylko nic nie pisza.

 

Pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego

Karol N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwiazdko jeżeli mogę prosić o kontakt do instalatorów wod-kan to bardzo proszę .

 

Nr telefonu wysłałam na priv.

 

 

Aniu dziekuję za zaproszenie. Ja również zapraszam na kawkę. Jutro będziemy prawie cały dzień. W poniedziałak leją nam posadzki i musimy sie na trochę wyprowadzić z całym "bałaganem" do sąsiadów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam przelotem i mielduję.

Od poniedziałku - 5 września 2005 r. Szanowne grono grupy lubuskiej powiększyło się o nowego członka.

 

Na świat przyszedł największy skarb Funi i Misia:

HANECZKA

Funia :D jeszcze raz Wam gratuluję

Przed Wami wiele radosnych, najpiękniejszych chwil... :D

 

WITAMY HANECZKE :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam przelotem i mielduję.

Od poniedziałku - 5 września 2005 r. Szanowne grono grupy lubuskiej powiększyło się o nowego członka.

 

Na świat przyszedł największy skarb Funi i Misia:

HANECZKA

 

 

Moje najszczersze gratulacje dla rodziców i całuski dla maleństwa.

 

http://www.kwiaty.szczecin.pl/zdjecia/s108.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Pozdrowienia od ARiego dawno mnie tu nie było a pozatym hasła zapomniałem i czasu na klikanie niemam ostatnio wiec jak bede miał czas to napewno sie troche rozklikam

Jeszcze raz pozdrawiam i powodzenia na budowie życze, widze ze jakieś spodkanie mnie omineło <hmmm> :)

 

Malinko na jaka zaprawe kładli Twój klimkier musze conieco klimkieru dać na taras a pozatym szykuje sie wymurowanie trzech słupków ogrodzeniowych

 

AHA CZY KTOŚ WIE ILE KOSZTUJE NAPĘD HERMANA DO BRAMY WIAZDOWEJ

 

To byłem ja ARi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARi :o :o :o

 

Wpadaj tutaj jak najcześciej i klikaj jak najwiecej :D :D :D

Spotkanko było, a jakże, myślę, ze nie ostatnie :D :D :D

 

Pozdrowienia od Ani dla ARiego :D :D :D

Ps nie zapomnij hasła!!!

 

Aha, mam już strop :D Mąż przedłużył urlop o tydzień, myślę, że w tym tygodniu skończymy.Zostało jeszcze: wieniec, izolacje,obsypanie...

 

Pozdrawiam Wszystkich :D

Pozdrowionka dla sasiadów z J. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari gdzieś ty był jak cie nie było - tęsknilismy za Tobą :D :D :D Co do zaprawy to nie pamiętam - wieczorkim pogadam z mężem to napiszę. A spotkanie na pewno jeszcze jakieś zrobimy tylko musimy odczekac aż Haneczka trochę podrośnie :D :D :D

 

Ja mam napęd z NOVOFERM - kosztował coś około 1500zł z pilotami i montażem - podaję cenę bo to podobna półka cenowa a nawet bym powiedziała że novoferm jest droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...