Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Malinko jak samopoczucie :wink:

 

Dziękuję - całkiem dobre :D Jestem wielka i to nie dlatego że piję mleko :wink: :D :wink: Co to będzie dalej aż się boję myśleć :wink: :D

 

....

e tam, takie chucherk jak Ty?

ja juz prawie wróciłam do swojej wagi - z Tobą będzie tak samo.

 

Aha - i obżeraj się na zdrówko, bo jak będziesz kamić........... :-? :cry: :cry:

 

(ps. komu ja to mówię :roll: :wink: )

 

 

MALINKO,MALINKO coś mi się zdaje, że powinnam pogratulować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie macie że możecie się spotkać, jednocześnie szkoda że tak mało osób jest z okolic Zielonej Góry dla mnie do Gorzowa to już kawałek bo do ZG to ja muszę dojechać ale cieszę się że Wy jesteście zadowoleni.

Cześć gdzie budujesz ?

:D

o Waldon, nie było Cię 100 lat :D

co słychać?

Czasami czytam grupę, mało piszę (prawie wogle :oops: ).

Reszte czasu pracuje i budowa w własnym zakresie bez fachowców stąd brak czasu na pisanie na tym sympatyczym forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie macie że możecie się spotkać, jednocześnie szkoda że tak mało osób jest z okolic Zielonej Góry dla mnie do Gorzowa to już kawałek bo do ZG to ja muszę dojechać ale cieszę się że Wy jesteście zadowoleni.

Cześć gdzie budujesz ?

:D

o Waldon, nie było Cię 100 lat :D

co słychać?

Czasami czytam grupę, mało piszę (prawie wogle :oops: ).

Reszte czasu pracuje i budowa w własnym zakresie bez fachowców stąd brak czasu na pisanie na tym sympatyczym forum.

Pozdrawiam

witam wszystkich. od jakiegos czasu śledzę forum i trzymam kciuki za wszystkich.Sam buduję w Gorzowie i jestem na etapie stanu surowego otwartego,może w przyszłym roku przeprowadzka?Ale nie o tym chciałem.Przestrzegam przed dostawcą drzewa do kominka z Ciężkowa pod Międzyrzeczem.Sam nie miałem z nim osobiście do czynienia, ale mój sąsiad został ordynarnie oszukany.Jeśli ktoś chce szczegółowe informacje zapraszam na priv.Pozdrawiam funie,malinke i wszystkich , których losy z zainteresowaniem śledze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduje dom w okolicy Chwalęcic - Lilia z pracowni Horyzont.W tym roku na pewno okna,elektryka , a co dalej sam jeszcze nie wiem.

Bardzo dobry projekt.Podoba mi się :D Też zastanawialiśmy sie nad tym domkiem w wersji bez garażu, ale przeważyło to, że na dole są dwa pokoje(całkiem spore) plus salon. My chcieliśmy tylko parter, poddasze w dalekiej przyszłości, a potrzebowalismy jeszcze jednego pokoju.

Budujemy domek wygladem praktycznie taki sam, ale z kątem nachylenia dachu 35 i z pełnym podpiwniczeniem.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego forumowicza MarekW33 :)

 

Raport z Budowy nie moge sie przyzwyczaić do tarasu co mam juz pra wie zrobiony może że jestem przyzwyczajony do piasku gruzu i ziemi a mie równej powierzchni jak patrze na niego dziwne uczucie hmm :)

 

Pozdrawiam i namawiam do klikania a nie tylko do zaglądania TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

A co u mnie? no właśnie stan o, czyli piwnica sam sie wykańcza. Jedziemy w sobotę w celu smarowania dysperbitem, a tu :o mury czarne. Mój teśc jako"niewidzialna ręka" robi nam takie niespodzanki :D Pozostało juz tylko jeszcze raz wysmarowac dysperbitem, zabezpieczyliśmy tez strop.

Wczoraj otrzymałam od sąsiadów przez telefon wiadomosć, że ktos o zmroku kręcił sie przy budowie i zagladał w okna :evil:

Sąsiadł poszedł zobaczyć kto to i gośc uciekł...

Pojechałam sprawdzić wieczorem co i jak, a tu.... :o mury dla odmiany biale... znów niespodzianka :D :p :D

No i w ten sposób domek sam sie buduje :D :D :D

Pozdrawiam :D

 

Gwiazdko życzę powrotu do pełnego zdrowia :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...