Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Ari masz racje, te zbrojenie jest juz przygotowanena wieniec, w sobote bedziemy zalewali juz betonem, a co do nadprozy to majster zdecydował o tym ze bedzie robione gdy bedizmey robic wieniec, ja osobiście byłam zdecydowana bardziej na nadproza, ale on stwierdził ze szkoda kasy, ze zrobi sie odpowiednio podczas zalewania wienca. Okna tak wiec nie beda na pewno pod sam sufit:) <taka mam nadzieje>

 

To ogrodzenie moje jest bardzo prymitywne, oj bardzo, ale powolutku, dzisiaj własnie rozmyslałam nad siatka która bym chciała odgrodzić tyły działki:) i znowu trzeba wybulić kase:( czy nie mozna czegos załatwic za free :wink:

 

Ari nastepnym razem liczę ze "najdziesz" mnie na budowie :D

 

dobrej nocy

 

_MYCHA__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lubuszanie aktywni, tylko ja coś za bardzo tutaj nie zglądam

Ale po przejrzeniu Waszych postów jedno bardzo wpadło mi w uwagę - rozpaczliwy krzy Funi o gabaytach domku. Funio ja podobnie krzyczę i może jeszcze bardziej rozpaczliwie bo mój domek ma 10,4 na 8,3 m i po zobaczeniu wykopów pod fundamenty stwierdziłam, że buduję taką klitkę, że nie będę miała gdzie mebli wstawić. a w projekcie jest ponoć 121 m netto - to ja się pytam gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALINKA jakoś mi ten post umknoł uwadze co ja ślepy :o jestem czy co :o taki młody i ślepy 8) , a tak serio w jakiej cenie byłby ten zbiornik? i czy on jest na Palecie tak jak mój czy nie czy jest w kształcie sześcianu czy beczki a tak na marginesie troche mała pojemnośc ale jeśli bedzie taki to może sie skusze sprzodu domu mam jedną rynne która nie jest podłączona do mojego systemu odprowadzania deszczówki wiec mi sie leje myslałem że robie studziennke chłonną a może sie okaże że jednak bede łapał deszczówke tylko znów dojdzie koszt pompy bleee, aha już tydzień wode pobieram ze zbiornika co sie znajduje deszczóka ciekawe czy roślinki z pod folii padną szybko czy nie :)

 

POZDRAWIAM

PS. TAKIE WYMIARY DOMÓW MACIE np.10,4 na 8 i nażekacie czyli rozumiem że to są parterowe domki a nie można jakoś wykożystać poddasza co ??? jak sie conieco pokąbimuje mała przerubke sie zrobi jeden czy dwa suporeksy wiecej sie da to wyjdzie że na poddaszu jakiś pokoik powstanie czy chyba że nie chcecie w moim przypadku na pietrze jak bym dał jeszcze jeden suporeks a jeszcze lepiej 2 wiecej na ściane to bym miał super pokoik i garderobe a tak to mam ze skosami dużymi ale te pomieszczenia powinny być zamurowane i sobie tam miały mieszkać myszy a nie ludzie tak projektant zaprojektował ale ja nie!!! :evil: niebedą mieszkać jakieś tam zwierzątka i mam pokoik ze skosem noi dodatkowe pomieszczenia do Grzania :wink:

JESZCE RAZ POZDRAWIAM.

PS. Powinienem chyba dostać odwas jakieś pisemko że zadużo tu klikam dzieki moim postom zaraz przejdziemy do strony nr 4

POZDRAWIAM ARi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie jak ja klikałem post wcześniejszy to 3 posty powstały w tym czasie i nawet fotka została zamieszczona

WALDOM mam pytanko czy to tylko złudzenie z kominem czy nie mam nadzieje ze klimkier jest wymurowany ze troche zajdzie na strych co ? Domek jest Fajny jeszcze dachówki i bedzie już poddasze widze że belki są zaimpregnowane a może i nawet lakierkiem pomalowane czyli beleczki bedą zdobić fajnie fiu fiu to pomieszczenie co chyba jest nad garażem to bedzie użytkowe jak sie nie myle ? A POZATYM OPOWIEDZ COŚ O DOMKU ??? :wink: Pewnie każdy jest ciekaw co nie ??

 

Pozdrawiam i dopisuje sie di super pomysłu z fotkami jakieś musze sobie też pstryknąc nabieżąco a pozatym gdzieś posiałem aparat albo mam go na budowie albo w domu albo jeszcze gdzieś indziej WIEL ktoś ? gdzie go mam ? :wink: ale był stary wiec swoje przezył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARi ten mój "domeczek" 10,4x8,3 to z poddaszem użytkowym - ale i tak wydaje mi się bardzo malutki.

Chętnie bym umieściła zdjęćia z postęu swoich robó tylk nie wiem jak to się robi. a dzisiaj zalewają mi fundamenty i jest co pokazać :lol:

 

 

z PODDASZEM :o i mało rub fotki i kiedyś zamieścisz na forum pewnie dziś musowo pojedziesz na budowe co nie ?? :wink: to jest duży krok jak już są ławy pozdrwaim sam bede prubował jkoś zamieścić fotke chyba najpier trzeba ją umieścić w albumie na stronie www a potem ją ty wkleić

 

Pozdrawiam aha pamietasz o uziemieniu ??? najlepiej połaczyć je z ławami za pomocą preta najlepiej nie rdzewnego pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALINKA: To te Lepsze ujęcie. Oto dowód

http://foto.onet.pl/upload/28/8/_263763_n.jpg

ARi : nie to nie złudzenie płytki nad kominem nie są celowo doklejone do końca. Planuje zrobić obróbki komina z blachy tytan cynk i wpóścić ją trochę pod płytkę. A co do domku jest to lekko przeprojektowane Słoneczko z horyzontu.

To wizja projektanta

 

http://www.domnahoryzoncie.pl/3/pliki/widoki/render_sloneczko_1.jpg

 

A to rzeczywistość

 

http://foto.onet.pl/upload/33/40/_263762_n.jpg

 

 

Wybudowany z BK P+W 400 grubości 42cm garaż nieco cieńszy 36,5

teraz na to dachówka koloru miedzianego.

 

 

KASIA-S: Jak chcesz wstawić fotki to najprościej i najszybciej jest założyć sobie fotoalbum na onecie http://foto.onet.pl/albumy/ a następnie adres zdjęcia wpisać miedzy img a zamknięcie img, użyj do tego ikonek pod tematem na ekranie "Napisz Odpowiedź".

Pozdrówka Waldon

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldon jak patrzysz na swój domek, pewnie buzia sama sie układa w wielki banan z radosci co? Wiem to po sobie, bo moj domek jest wyciągniety prawie do wienca, którego w sobote beda robić. Potem chwila odpoczynku na dalekim południu a potem bedziemy myslec nad dachem:)

 

Ja chetnie zamieściłabym zdjecie mojego domku ale musze najpierw wywołac zdjecia. A to za pewne troche potrwa:)

 

NO co, to wszytsko, jade za chwile popatrzeć na swój Rumianek:)

 

miłego wieczoru:)

 

_MYCHA__ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja witam wszystkich serdecznie w piatek <tylko co z tego jak jutro do pracy :cry: >

 

Dzisiaj sama jestem na placu boju w pracy ale i tak po pojade na budowe zobaczyc jak rosnie domek:)

 

A wiecie ze jest maj i trzeba jechac na majówke? ja w sobote jade i chce choc na dwa dni zapomniec o cegłach, zbrojeniu itp:) tylko czy mi sie uda :roll:

 

pozdrawiam majowo :D

 

_MYCHA__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...