Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

MALINKO w kwietniu, to będą mega gratulacje :D :D :D :wink:

Z kwietnia są najfajniejsi ludkowie :D

 

 

Nie chcę się chwalić, ale ja też jestem z kwietnia i rodzina nie narzeka :wink:

 

I najważniejsza wiadomość tego dnia (oczywiście dla mnie) wreszcie udało nam się zakopać szambo :D :D . Problem polegał na tym, że mamy wysoko wodę gruntową i żeby podkopać już wykopaną dziurę potrzeba było czterech chłopa, koledzy z meżem się spięli i przy akompaniamencie deszczu mokrzy i zabłoceni dali radę.

Także u nas też do przodu, a jeszcze tylko wspomnę, że instalatorzy też umówieni, jak nikt nie zawali to może i sylwester u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej :D

A co u mnie? no właśnie stan o, czyli piwnica sam sie wykańcza. Jedziemy w sobotę w celu smarowania dysperbitem, a tu :o mury czarne. Mój teśc jako"niewidzialna ręka" robi nam takie niespodzanki :D Pozostało juz tylko jeszcze raz wysmarowac dysperbitem, zabezpieczyliśmy tez strop.

Wczoraj otrzymałam od sąsiadów przez telefon wiadomosć, że ktos o zmroku kręcił sie przy budowie i zagladał w okna :evil:

Sąsiadł poszedł zobaczyć kto to i gośc uciekł...

Pojechałam sprawdzić wieczorem co i jak, a tu.... :o mury dla odmiany biale... znów niespodzianka :D :p :D

No i w ten sposób domek sam sie buduje :D :D :D

Pozdrawiam :D

 

Gwiazdko życzę powrotu do pełnego zdrowia :D :D :D

Proponuje jakis dluzszy urlop i sprawa zalatwiona. Tez bym tak chcial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w moim guscie. Dach jest wysoki, jest przewidziany na uzytkowe poddasze? A jaka elewacje przewidujesz, jaki kolor?

 

Na poddaszu chcemy dwa pokoje i łazienkę, ale to w przyszłości bo dzieciaczki na razie za małe ( 2 i 6 lat) więc będa razem na dole, a za jakieś trzy latka "wyrzucimy" ich na górkę.

 

Co do elewacji to trwa ostra walka słowna, bo ja chcę żółtawe kolorki a moja połowa zielonkawe. Myślę, że jednak uda mi się go przeforsować, bo dziś zakładaliśmy ogrodzenie drewniane na cały przód i męska część rodziny wybrała drewnochron czy coś w podobie, w kolorze palisander czyli brąz, więc myślę że słoneczny kolorek na elewacji będzie jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

A co u mnie? no właśnie stan o, czyli piwnica sam sie wykańcza. Jedziemy w sobotę w celu smarowania dysperbitem, a tu :o mury czarne. Mój teśc jako"niewidzialna ręka" robi nam takie niespodzanki :D Pozostało juz tylko jeszcze raz wysmarowac dysperbitem, zabezpieczyliśmy tez strop.

Wczoraj otrzymałam od sąsiadów przez telefon wiadomosć, że ktos o zmroku kręcił sie przy budowie i zagladał w okna :evil:

Sąsiad poszedł zobaczyć kto to i gośc uciekł...

Pojechałam sprawdzić wieczorem co i jak, a tu.... :o mury dla odmiany biale... znów niespodzianka :D :p :D

No i w ten sposób domek sam sie buduje :D :D :D

Pozdrawiam :D

 

Gwiazdko życzę powrotu do pełnego zdrowia :D :D :D

Proponuje jakis dluzszy urlop i sprawa zalatwiona. Tez bym tak chcial.

No tak Karol N. to jest myśl. Po powrocie z uropu chatka gotowa :D :D

 

agnes0204 byłam dzisiaj w Twoich okolicach, ale padał deszcz więc nie wypatrzyłam Twojego domku :cry: :D

 

pozdrówka :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnes0204 byłam dzisiaj w Twoich okolicach, ale padał deszcz więc nie wypatrzyłam Twojego domku :cry: :D

 

pozdrówka :D :D :D

 

ach, bo nasza ulica jest utajniona może trzy osoby w gminie ( poza znajomymi) wiedzą że istnieje i dlatego tak trudno nas zobaczyć. :D

 

Ja też tak chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Ariego

cześć widzialam twoj dom. Duży ale piekny. Dom wykonczyłes piknie to pewnie taras tez ci wyjdzie super mimo ,że robisz go pierwszy raz w zyciu. Na ogrodzie tez masz co robić-spory. Ale fajnie juz tak wykanczać wszystko i cieszyć sie ,że juz sie mieszka.

pozdrowienia dla budujacych Lubuszan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie macie że możecie się spotkać, jednocześnie szkoda że tak mało osób jest z okolic Zielonej Góry dla mnie do Gorzowa to już kawałek bo do ZG to ja muszę dojechać ale cieszę się że Wy jesteście zadowoleni.

Cześć gdzie budujesz ?

:D

 

Cześć

 

Modrzyca k. Nowej Soli

 

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...