Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Damian. Witam.

Ale mimo,że z Nowej Soli to na zielonogorskiej masz najtańszą stal w całym województwie( po prawej od strony wjazdu z Z.G.) sprawdzone.

Co budujesz? Nowy dom czy przeróbka, jaki projekt?

Pracuję 4-6 razy w Nowej Soli na miesiąc, dojeżdżam ze Świebodzina.

Pozdrowka. Hej

Hey

Stal, nie wiem może jest tania kupowałem rok temu i nie sprawdzałem jak jest cena w województwie (czy masz na myśli firmę Warka jeżeli tak to też tam kupowałem).

Buduję dom ze Studia Atrium GL123a (oznacza odbicie lustrzane)

http://www.studio-atrium.com.pl/projekt-domu-GL-123,134,61,opis.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Ariego

cześć widzialam twoj dom. Duży ale piekny. Dom wykonczyłes piknie to pewnie taras tez ci wyjdzie super mimo ,że robisz go pierwszy raz w zyciu. Na ogrodzie tez masz co robić-spory. Ale fajnie juz tak wykanczać wszystko i cieszyć sie ,że juz sie mieszka.

pozdrowienia dla budujacych Lubuszan

 

Witam

Co do tego cytatu wielkie dzieki :) czyli jestem obserwowany fiu fiu :) Pracy jeszcze sporo a czasu brak co do tarasu jeszcze nie zrobiony 50 szt klimkieru jeszcze trzeba połozyć i zafugować wszystko, ziemie wsypać tam gdzie bedą rosły krzewy noi juz w nastepnym roku mozajke żywiczną na ścianke.

 

DZIEKI ZA ŻYCZENIA na dzień CHŁOPAKA ;)

 

Pozdrawiam ARi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam ;)

Czy ktoś zagląda na forum czy wszyscy na budowie ?

 

Mam PYTANKO czy w okolicy Świebodzina mozna dostać cegłe z rozbiurki moze z 150 szt ale chodzi mi o cegłe najlepiej taka z czoła domu żeby juz miała nalot starości taki nalot ciemny chciałbym cos zrobic z tej cegły. Za jakies namiary z góry dzieki.

 

ARi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum dość sennie, ale nie dziwię się, sama mam niewiele czasu. Jednak może przy sobocie ktoś tu jeszcze coś napisze.

 

KOCHANE KOBIETKI

 

PILNIE POSZUKIWANI FACHOWCY OD OCIEPLENIA WEWNĄTRZ I REGIPSÓW. OCZYWIŚCIE ROZSĄDNI CENOWO.

CZY MOŻECIE KOGOŚ POLECIĆ. WIEM ŻE MOŻNA NA WAS LICZYĆ :D :D :D

 

Ślicznie dziękuję za pomoc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum dość sennie, ale nie dziwię się, sama mam niewiele czasu. Jednak może przy sobocie ktoś tu jeszcze coś napisze.

 

KOCHANE KOBIETKI

 

PILNIE POSZUKIWANI FACHOWCY OD OCIEPLENIA WEWNĄTRZ I REGIPSÓW. OCZYWIŚCIE ROZSĄDNI CENOWO.

CZY MOŻECIE KOGOŚ POLECIĆ. WIEM ŻE MOŻNA NA WAS LICZYĆ :D :D :D

 

Ślicznie dziękuję za pomoc. :D

gwiazdko

czy pytanie aktualne? bo troszkę mnie nie było i nie wiem czy jeszcze te namiary są Ci potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum dość sennie, ale nie dziwię się, sama mam niewiele czasu. Jednak może przy sobocie ktoś tu jeszcze coś napisze.

 

KOCHANE KOBIETKI

 

PILNIE POSZUKIWANI FACHOWCY OD OCIEPLENIA WEWNĄTRZ I REGIPSÓW. OCZYWIŚCIE ROZSĄDNI CENOWO.

CZY MOŻECIE KOGOŚ POLECIĆ. WIEM ŻE MOŻNA NA WAS LICZYĆ :D :D :D

 

Ślicznie dziękuję za pomoc. :D

gwiazdko

czy pytanie aktualne? bo troszkę mnie nie było i nie wiem czy jeszcze te namiary są Ci potrzebne.

 

 

Właśnie wczoraj już mąż dogadał z panami. Mają wejść 3 listopada. Jednak jak masz kogoś, kogo możesz polecić to bardzo chetnie. Nigdy nie wiadomo. Już raz jedni nas "zrobili w bambuko". Umówili się i ....nie przyszli :evil: Więc jak możesz to poproszę na priv. Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[b]***** SZAMBO *****[/b]

 

 

Gdzie w lubuskiem ( najlepiej koło Gorzowa ) można kupić szambo. Podajcie proszę jakieś adresy.

 

 

 

Ja brałam w Prefadomie, w Gorzowie - betonowe. Są też plastikowe w Międzyrzeczu(?), ale już nie posiadam telefonu. Któraś kobietka z naszego forum podawała namiary (w maju,czerwcu),poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...