Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Na forum dość sennie, ale nie dziwię się, sama mam niewiele czasu. Jednak może przy sobocie ktoś tu jeszcze coś napisze.

 

KOCHANE KOBIETKI

 

PILNIE POSZUKIWANI FACHOWCY OD OCIEPLENIA WEWNĄTRZ I REGIPSÓW. OCZYWIŚCIE ROZSĄDNI CENOWO.

CZY MOŻECIE KOGOŚ POLECIĆ. WIEM ŻE MOŻNA NA WAS LICZYĆ :D :D :D

 

Ślicznie dziękuję za pomoc. :D

gwiazdko

czy pytanie aktualne? bo troszkę mnie nie było i nie wiem czy jeszcze te namiary są Ci potrzebne.

 

 

Właśnie wczoraj już mąż dogadał z panami. Mają wejść 3 listopada. Jednak jak masz kogoś, kogo możesz polecić to bardzo chetnie. Nigdy nie wiadomo. Już raz jedni nas "zrobili w bambuko". Umówili się i ....nie przyszli :evil: Więc jak możesz to poproszę na priv. Dzięki :D

 

Mój wykonawca to "Firma Remontowo-Budowlana Andrzej Banach" tel. 602862232. Ja jestem zadowolony. Sprawdź go, może będzie Ci odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujących w naszym województwie. Miło, że można podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami. Zanim trafiłam na tę stronę, żałowałam, że wszystkie porady dotyczące materiałów budowlanych i usług pochodzą z okolic Warszawy. Ale teraz i my możemy sobie ułatwić życie.

Ja zaczęłam budowę domu w czerwcu 2005, a buduję pod Zieloną Górą. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem projektu D08L Przestronny.

Szukam solidnego i niedrogiego biura w Gorzowie, które zaadaptuje projekt. Możecie kogoś polecić?

 

pozdrowienia dla wszystkich Lubuszan

xoq

 

nie wiem czy niedrogie, solidne - może.

 

My adaptowaliśmy u Kasierskiego na Jagiellończyka. Robił długo, ale chyba dobrze - przynajmniej nic do tej pory nie wyszło.

Aha - i wziął 2000 (+kasa za uzgodnienia).

 

Ps. gdzie będziesz budował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działkę mamy w Chwalęcicach.

Miał ktoś z was do czynienia z biurem na Kosynierów obok szklarza?

Witaj Xoq :D

Byłam w tym biurze nie zdecydowałam się jednak na to biuro.Adapacje robiłam u p.Marii Mazurek na Czereśniowej.Cenowo było w tym czasie tak samo.Za adaptacje zapłaciłam 2200 (wszystko łacznie z załatwieniem pozwolenia w starostwie)+500 za doprojektowanie piwnicy.

Adaptacja przeciagneła sie w czasie, ponieważ poszłam dużo wczesniej i powiedziałam, że mi sie nie spieszy-bład.Ale w sumie i tak wszystko było w swoim czasie.

 

Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem projektu D08L Przestronny.

Szukam solidnego i niedrogiego biura w Gorzowie, które zaadaptuje projekt. Możecie kogoś polecić?

 

pozdrowienia dla wszystkich Lubuszan

xoq

 

nie wiem czy niedrogie, solidne - może.

 

My adaptowaliśmy u Kasierskiego na Jagiellończyka. Robił długo, ale chyba dobrze - przynajmniej nic do tej pory nie wyszło.

Aha - i wziął 2000 (+kasa za uzgodnienia).

 

Ps. gdzie będziesz budował?

 

Też adaptowałem projekt u Kasierskiego. Jak dotąd jestem zadowolony. Przeróbki które zrobił wyszły nieźle. Co do terminowości to niestety mam podobne wrażenie. Strasznie powolny i zapominalski. Jak mówi "jutro" to spokojnie możesz traktować to jako "pod koniec przyszłego tygodnia". Jak mówi "w przyszłym tygodniu" oznacza to " za miesiąc". Ale inni architekci i projektanci są podobni. Najpierw obiecują złote góry, by złapać kontrakt, a potem się nie wyrabiają. W sumie jestem zadowolony, bo facet wszystko załatwia. Ja dałem 2000zł z uzgodnieniami. Polecam też Afanasikową ( ma biuro na Piaskach ). Bardzo szybko projektuje i szybko załatwia formalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...