Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Funia, jestes usprawiedliwiona.

Musisz teraz dużo czasu poświecać Córci- niewątpliwie uroczej :D :D :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

ostatnio nasza "urocza i usprawiedliwiająca matkę" Hanka ma ksywę: Pulpa podróżniczka.

 

Żródlo ksywy wyjaśnia ostatnie zdjecie w dzienniku.

 

 

Tadku - przeprowadzasz się????? Oj jak zazdroszczę?

 

Ps. czy ktoś wie co u Malinki - jak jej (ich :wink: ) samopoczucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super.

 

Bo my już planujemy piaskownicę dla Hani i jej koleżanki (kolegi) z Maszewa :D .

 

Mam nadzieję, że zdążymy się spotkać do Twojego rozwiązania.

Może znów w Zaścianku (tylko teraz będzie inna ciężarówka).

 

Ps. Malinko - czy masz jeszcze te namiary na posadzkarzy, o których mi mówiliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej :D

 

Funia. ksywka - superasta :D ( zdjecie urocze :wink: )

 

Malinko, dobrego samopoczucia życze i gratulki z okazji "początków trawnika"

 

Co spotkanko :o :D na to by było suuupeeer :D

Znam fajne miejsce na takie spotkanko :wink: :D

A może tym razem byłoby nas wiecej( niektórzy podwójnie :wink: )

 

Pozdrowionka dla piszących, czytajacych i pozdrawiających :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam drzewa owocowe, a były też krzewy, winorosla na giełdzie samochodowej.Jezeli nie chcesz kupować na giełdzie, to mozna wziąść od nich namiar.

Jest też szkółka, ale nie wiem, czy tam drzewa owocowe,jak się jedzie do Wawrowa, jadąc Walczaka skrecasz w prawo na Wawrów, mija się osiedle domków( chyba Bermudy???) , po prawej jest salon Mercedesa i trochę dalej, po tej samej stronie jest ta szkółka- widac ją jadąc ulicą. Niestety nie pamiętam nazwy ulicy.

 

Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich z depresją ( no i tych bez też). U na ciągle poślizgi i już mam dość tych wszystkich majstrów, fachowców itp. Na szczęście zostali pogonieni w dobrym momencie, bo pogoda na razie dopisuje i mimo 3 tygodniowego poślizgu są szanse, że styczeń już u siebie. WRESZCIE jutro montują nam okna, z dwu tyg. poslizgiem. Udało mi się kupić drzwi z wystawy w castoramie choć też nie bez problemowo. Ale na zamówione trzeba by było czekać 5 tygodni.No i znalazłam ekipę, która zrobi wszystko, no prawie, ale większość wykończeniówek mamy załatwione. To tyle u nas. :D

Aha i wybrałam już kafelki do łazienek :D wreszcie sprawy milsze dla kobiet niż te wszystkie wełny, cegły, zaprawy-ohyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Agnes :D

No tak, jak już masz wszystkiego dość to zblizasz sie do finału budowlanego- czyli wykonczeniówka.

Zyczę Tobie duzo wytrwałości i cierpliwości i duzo miłych kobiecych zakupów.

 

U nas trwa walka z obsypywaniem piwnicy. Działka ogrodzona z prawie czterech stron- siatka leśna- zawsze to juz coś.Walka z chwastami zakonczona- działka zaorana i wyrównana, prad tak jakby jest, a gaz ma sie robić lada dzień.

Wszystko jest wiec ok.

 

Pozdrawiam WAS i piszcie cos, bo smutno tu....... :cry: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Agnes, to Ty jesteś chyba na takim samym etapie jak ja. Ja mam zamknięty budynek ocieplony z zewnątrz, wewnątrz otynkowany i od wczoraj wylane podłogi. Mam nadzieję wprowadzić się na święta, tegoroczne!!!, ale nikt mi nie wierzy :-). Sama już nie wiem, czy mi się uda, ale jeszcze w to wierzę. Pozdrawiam wszystkich. Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...