Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Witam co tu tak spokojnie co ?

Raport z budowy:

Wcześnie sie robi ciemno czy U was też ? Pozatym najstarsza budowla nie licząc tego jednego muru co pozostałości ze starej piwnicy została umie rozebrana jakoś na dniach a chodzi mi o szopke która była zrobiona na czas budowy. Pamiętam jak dziś jak fachowcy ja zbijali a ja ją właśnie ostatnio deska po desce rozebrałem została tylko sterta desek :p Jeszcze by pewnie by stała pare lat, ale potrzebuje miejsce dla psa na nowy kojec bo ten co ma to niezdaje egzaminu bo na skubańca niema prawie mocnych siatka dla niego nie stanowi problemu :wink:

Hmm roboty jest sporo a czasu mało :(

 

No dobra to narazie tyle pozdrawiam

To byłem ja ARi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

mam małe pytanko, ile płaciliście za adaptację projektu.

Przewijały się tu kwoty 2000-2200, a mi projektant zaśpiewał 2500-3000.

Czy to dużo, czy tyle teraz kosztuje?

Oczywiście jestem świadomy, że wszystko zależy od tego, co chcę zmienić w projekcie, ale chciałbym mieć jakieś pojęcie o cenach, żeby ze mnie nie zdarli.

 

pozdrowienia

xoq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania67 - zadzwoniłem do tego biura, na telefon ceny mają konkurencyjne, będę musiał chyba przejść się ze swoim projektem po dalsze szczegóły.

Napisz, czy byłaś zadowolona ze współpracy z ym biurem?

Jak oceniasz ich terminowość i fachowość?

 

pozdrawiam

xoq

 

 

Ogolnie byłam zadowolona

Jeżeli chodzi o terminowość...ja projekt do adaptacji dałam bardzo wcześnie, a budowę chcieliśmy zacząć w sierpniu. Mój błąd polegał na tym, że powiedziałam, że się nam nie spieszy i pani odkładała nasz projekt "na póżniej". W sumie i tak zdążyliśmy z terminami i budowa rozpoczęla sie wg planu.I to był" jadyny problem"

Myślę, że jak powiesz konkretnie, że potrzebujesz w miarą szybko, to nie będzie problemu.

Poza tym z panią można było sie dogadać, jeżeli chodzi o wszystkie zmiany i pani nie robiła żadnych problemów.

Jest to osoba z doświadczeniem, ma dużo klientów i z wśród tych, których znam, nie słyszałam nic złego o tym biurze.

Oprócz tego, że dostałam gotowy projekt nic nie musiałam sama załatwiać w starostwie, łącznie z pozwoleniem. W cenie adaptacji było wszystko, na gotowo!

 

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, byłem dzisiaj w tym biurze i chyba się na nie zdecyduję, cena 2300.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, 440 zł za mapki do celów projektowych, dużo to, czy mało?

Szukam namirów na taniego geodetę w Gorzowie.

 

Cieszę się, że pomogłam :D

Cena za mapki jest dobra. Ja płaciłam za mapki 400.

Na priva wysyłam namiar na geodetę, mojego przyszłego sąsiada, u którego robilam mapki i który wytyczał mi domak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wszystkim budujacym

Mam zapytanie potrzebuje ziemię ok. 10 wywrotek do podsypania dzialki z boku- rów, czy ktos coś wie na temat zbędnej ziemi, pytałam w Lubrzy o ziemie leżacą odłogiem spod autostrady ale okazało sie,że to juz nie ich działka tylko wielkopolski.Ziemia nie musi byc przedniej jakości.ale i nie ze szlamem z kotla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć wszystkim lubuszanom.

 

Melduje co u mnie.

Jestesmy w trakcie robienia regipsów na poddaszu. Poza tym cała masa niezliczonych drobnych rzeczy, które z doskoku robi mężus. Przed nami szleństwo wybierania płytek, farb itp.

 

Ania67widziałam ,że zaczęli ciagnać wam gaz. Patrzyłam z nieskrywana zazdroscia. U nas przy "dobrych wiatrach" na poczatku grudnia będzie pozwolenie na budowę. Jak nie będzie silnej zimy i gazownia będzie miała przypływ dobroci to moze i nas podłacza. A jak nie to niestety wiosna. :cry: I palenie w kozie.

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :D

 

Gwiazdko u nas gazownia otrzymala pozwolenie na budowe 5.10, a zaczeli poltora miesiaca pozniej( jakby zaczeli tydzien wczesniej mieliby bardziej sprzyjajaca pogode). Mam nadzieje ze u Was wyrobia sie przed wiosna :-?, tym bardziej, ze juz wkroczyli na "nasz teren"

Slyszalam, ze obok Was byly wlamania :evil: . mam nadzieje, ze u Was wszystko ok.

Przez te wlamania musielsmy oproznic nasza piwnice, doslownie ze wszystkiego.U nas wlamania byly do dwoch domkow i my bylismy" nastepni w kolejce" :roll:

 

Powodzenia w "szalenstwach wykonczeniowych" :D

 

 

Pozdrowienia :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w "szalenstwach wykonczeniowych"

 

 

Dzięki Aniu, co prawda bedą to szaleństwa na raty, bo halny w portfelu, ale wreszcie bedzie mozna uruchomić wyobraźnię.

 

"Na tapecie" jest łazienka. Pójdzie na pierwszy ogień. Projekt już chyba mam - troche w głowie, troche na papierze. Zobaczymy jaka bedzię konfrontacja marzeń z finansową rzeczywistością.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w "szalenstwach wykonczeniowych"

 

 

Dzięki Aniu, co prawda bedą to szaleństwa na raty, bo halny w portfelu, ale wreszcie bedzie mozna uruchomić wyobraźnię.

 

"Na tapecie" jest łazienka. Pójdzie na pierwszy ogień. Projekt już chyba mam - troche w głowie, troche na papierze. Zobaczymy jaka bedzię konfrontacja marzeń z finansową rzeczywistością.

 

Pozdrawiam

Gwiazdko takie kupowanie, nawet na raty, to super sprawa. A jezeli chodzi o wyobrazanie, projektowanie to bardzo miłe zajecie :D

Ja tez sobie po cichu marze o "moim domku", jak bedzie wygladal, jak go urzadze itd. Narazie to nic nie kosztuje, a i czasu sporo mi zostalo :wink:

 

Jezeli chodzi o zlodzei :evil: :evil: :evil: to mysle, ze dadza nam wszystkim spokoj :evil: Podobno bylo juz 16 wlaman i to juz o tyle samo za duzo :evil:

 

 

Tadek56

przeogromne gratulacje i samych najmilszych chwil w swoim domku

 

Pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w "szalenstwach wykonczeniowych"

 

 

Dzięki Aniu, co prawda bedą to szaleństwa na raty, bo halny w portfelu, ale wreszcie bedzie mozna uruchomić wyobraźnię.

 

"Na tapecie" jest łazienka. Pójdzie na pierwszy ogień. Projekt już chyba mam - troche w głowie, troche na papierze. Zobaczymy jaka bedzię konfrontacja marzeń z finansową rzeczywistością.

 

Pozdrawiam

Gwiazdko takie kupowanie, nawet na raty, to super sprawa. A jezeli chodzi o wyobrazanie, projektowanie to bardzo miłe zajecie :D

Ja tez sobie po cichu marze o "moim domku", jak bedzie wygladal, jak go urzadze itd. Narazie to nic nie kosztuje, a i czasu sporo mi zostalo :wink:

 

Jezeli chodzi o zlodzei :evil: :evil: :evil: to mysle, ze dadza nam wszystkim spokoj :evil: Podobno bylo juz 16 wlaman i to juz o tyle samo za duzo :evil:

 

 

Tadek56

przeogromne gratulacje i samych najmilszych chwil w swoim domku

 

Pozdr :D

 

 

:o 16 włamań - do kogo, przecież tam chyba tylu domów (czytaj :budów) nie ma? No ale moich sasiadów "odwiedzili " dwa razy :evil: , więc moze............

 

 

Tadek56

 

GRATULACJE!!! DELEKTUJ SIĘ TĄ CISZĄ. SAMYCH WSPANIAŁYCH DNI :D

 

Ale ja ci zazdroszcze

:cry: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...