Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Witam stałych bywalców

 

Jestem przyszłą inwestorką, zamierzam budować swój domek w okolicach Krosna Odrz.-działka budowlana juz jest. Bardzo proszę określcie jakie ponieśliście koszty na budowęWaszych domków.

My wydaliśmy ok. 210 tys., do zamieszkania ciagle daleko, co widać w dzienniku.

W Krośnie mam przyjaciókę ze studiów :wink:

 

Darials ekipy i hurtownie mogę polecić, ale w Gorzowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam grupę lubuską !

darials napisała;

oferta z betoniarni c cigacic b 20 219, b 15 199, b 7,5 149 wszystko w pln i netto (oczywiście) z transportem (niestety bez pompy), do stropu podajnik za 300pln co Wy na to????

Trochę drogo-szczegulnie pąpa do betonu.

Gdzie dokładnie zamierzacie postawić wasz domek? Tak się składa że pracuje w branży betonowej , myślę że było by taniej.

 

 

 

Pozdrówka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam stałych bywalców

 

Jestem przyszłą inwestorką, zamierzam budować swój domek w okolicach Krosna Odrz.-działka budowlana juz jest. Bardzo proszę określcie jakie ponieśliście koszty na budowęWaszych domków. Mój domek ma być bardzo prosty w swojej bryle bez żadnych wykuszy, parterowy bez poddasza uzytkowego, z kopertowym dachem ok 100m2. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

Pozdrawiam Wszystkich budujących Lubuszan

Małgosia

 

Trudno porównywać koszty róznych budynków nawet o podobnej powierzchni.My tez mamy kopertowy dach, ale budynek po obrysie mniejszy , bo z użytkowym poddaszem. Teoretycznie wiec twój dach powinien być droższy od mojego, ale czy tak bedzie - niekoniecznie. My wydalismy na sam dom ok 200000 (bez przyłączy, ogrodzenia,dokumentacji). Do końca jeszcze troche potrzeba "śrubek". Przed nami TYLKO! podłogi w całym domu, wykończenie schodów, łazienka, wc, pomalowanie parteru, zakup drzwi wew. i właściwie mozna się wprowadzać. I tu nastepne wydatki, których nie należy bagatelizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Funiu i Gwiazdko za odpowiedzi...Podziwiam Was wszytskich za determinację, której myślę i mnie nie zabraknie. Wiem, że koszty to rzecz względna i zależą od wielu czynników, jednak rzeczywiste nakłady a kosztorysy z reguły są różne. Mam jeszcze trochę czasu zanim rozpocznę. Nie możemy z mężem zadecydować ostatecznie, który to ma być projekt :D Chcemy zgromadzić trochę gotówki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór wszystkim!

Darials ekipy i hurtownie mogę polecić, ale w Gorzowie

Funia dzięki ale... :p

 

 

Witam grupę lubuską !

darials napisała;

Cytat:

oferta z betoniarni c cigacic b 20 219, b 15 199, b 7,5 149 wszystko w pln i netto (oczywiście) z transportem (niestety bez pompy), do stropu podajnik za 300pln co Wy na to????

 

Trochę drogo-szczegulnie pąpa do betonu.

Gdzie dokładnie zamierzacie postawić wasz domek? Tak się składa że pracuje w branży betonowej , myślę że było by taniej.

 

mikołaju otóż zamierzamy rozpocząć tą "nierówną walkę" te przyszłe zmagania w przytoku. (nic nie pisałem o pompie!!!! - oni takowej nie posiadają - jak potrzebują to podnajmują (ale rym :p ) z tego co zrozumiełem panią przez telefon to jakieś auto z hds) podziel się prosze swoją wiedzą.

ps

a może ktoś da namiary na bk 30

 

psII

jutro jadę na budme!!!!!!! :p

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :p

Jeśli chodzi o beton towarowy to polecam betoniarnie ze Zbąszynia -beton solidny,ceny najniższe w okolicy jeśli chodzi o rejon Świebodzina [ w ofercie bloczki betonowe, stropy teriwa ,nadproża i system KERAMZYT].

Pompa do betonu -15 zł za m3.--tel.do betoniarni-068 3847367.

 

darials

Jeśli chodzi o Przytok to trochę daleko ,ale zadzwonić i spytać zawsze można -natomiast jak szukasz bk to w Powodowie [koło Wolsztyna] jest producent-ale ja Ci polecam hurtownie budowlaną BUD-ROL Jaromierz,tel.068 3840746 mają niższe ceny niż producent , ja tam kupowałem materiały [naprawde tanio].

 

Pozdrówka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam naszych nowych KLUBOWICZÓW ze zimnego Świebodzina brrrr

Hmm coraz wiecej nas jest ale też jak ktos napisał coraz mniej starych wyjadaczy klubowych dla niektórych sezon budowlany sie zaczyna a dla niektórych sie skończył i juz nie budują :-?

 

Pozdrawiam Wszystkich udanego dnia życze trzymajcie sie ciepło

To byłem ja ARi :wink: :wink:

Ps nadal nie wstawiłem rury w komin trzeba wreście ja zamówić :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w piękny wiosenny dzień bo -5 to wiosna. Dzisiaj już dwa miesiące na nowym domu . Skończone już przykręcanie, podłączanie , malowanie. Zostało tylko palenie w kominku oraz rozmyślanie i planowanie co dalej na WIOSNE.

Funia posiadam styropian F20 w ilości ok. 23 paczek 8 cm grubości.

Jeżeli ta grubość ci odpowiada możemy porozumieć się co do ceny jak i dostawy

Pozdrawiam też nowych klubowiczów.

ARi gratulacje za rozpoczęcie strony.

Tadek56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka dla wszystkich!! :p

 

ARi. napisał

Hmm coraz wiecej nas jest ale też jak ktos napisał coraz mniej starych wyjadaczy klubowych dla niektórych sezon budowlany sie zaczyna a dla niektórych sie skończył i juz nie budują

 

..................A któż zabrania STARYM WYJADACZOM zacząć wszystko od początku!? 8) :wink:

Przysłowie mówi; Pierwszy dla wroga ,drugi dla przyjaciela----- no chyba,że ktoś jest po trzecim- to chylę czoła!!! :roll:

 

tadek56

Dzisiaj już dwa miesiące na nowym domu . Skończone już przykręcanie, podłączanie , malowanie. Zostało tylko palenie w kominku oraz rozmyślanie i planowanie co dalej na WIOSNE.

......czyż byś był po trzecim?! 8) :lol:

 

------.........żartowałem! :oops: Tak na prawdę to serdecznie GRATULUJĘ!!!!---teraz ciesz się życiem !! :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrówka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka dla wszystkich!! :p

 

Przysłowie mówi; Pierwszy dla wroga ,drugi dla przyjaciela----- no chyba,że ktoś jest po trzecim- to chylę czoła!!! :roll:

 

 

Pozdrówka! :D

 

Witam nadal w zimowy poranek

 

To powiedzenie już gdzieś słyszałem :wink:

 

Wyjadacze ci co sie już po budowali to nieznaczy że jeszcze sie nie bedą budować w moim przypadku trzeba bedzie pomyśleć za jakiś czas za budynkiem gospodarczym koło domu gdyż piwnica, garaż juz nie wystarcza wiec jak jakos sie w domu wykończy trzeba bedzie cos kabinować dalej

 

Pozdrawiam udanego i ciepłego dnia :wink:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka dla wszystkich!! :p

 

Przysłowie mówi; Pierwszy dla wroga ,drugi dla przyjaciela----- no chyba,że ktoś jest po trzecim- to chylę czoła!!! :roll:

 

 

Pozdrówka! :D

 

Witam nadal w zimowy poranek

 

To powiedzenie już gdzieś słyszałem :wink:

 

Wyjadacze ci co sie już po budowali to nieznaczy że jeszcze sie nie bedą budować w moim przypadku trzeba bedzie pomyśleć za jakiś czas za budynkiem gospodarczym koło domu gdyż piwnica, garaż juz nie wystarcza wiec jak jakos sie w domu wykończy trzeba bedzie cos kabinować dalej

 

Pozdrawiam udanego i ciepłego dnia :wink:

:wink:

 

no i ten ch....y komin :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...