Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dowcipy


Redakcja

Recommended Posts

Jam jest Ojciec Dyrektor Rydzyk twój, który cię wywiódł na plagi egipskie, w radio głupoli:

1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.

2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.

3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.

4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.

5. Nie zagłuszaj.

6. Nie cudzosłysz.

7. Nie przestrajaj.

8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.

9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.

10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.

Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy

swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię Jego jak

siebie samego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem czy to kwalifikuje się do działu dowcipy. Komentarze lekarzy po wypowiedzi min. Dorna o powoływaniu lekarzy do pełnienia służby wojskowej. Żródło Eskulap.

 

http://www.esculap.pl/main/ankieta.html?wyniki=1&ankieta=249

 

Śmiech przez łzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment:

* "Mam już wprawdzie powyżej 70 lat, ale desant był zawsze moim marzeniem i jest szansa, że wreszcie ono sie spełni..."

* "A ja chcę jak tow. Miller (Leszek a nie Jerzy) do łodzi podwodnej. Teraz można podobno nawet kilka miesięcy się nie wynurzać a przynajmniej sobie Titanica obejrzę z bliska..."

* "Morza szum, ptaków śpiew, tupot białych mew... Bo nie zna życia, kto nie służył w marynarce :)"

* "15 lat zawodu w kamaszach i emeryturka mundurowa. Może tak lepiej? Bo do mojej emeryturki dużo dalej."

* "Protestuję przeciwko niemożności należenia do husarii. Przygotowując się na powołanie przez pana Dorna zbierałem pióra od dwóch tygodni!"

* "DOPP - Desantowy Oddział Pulmonologii Proktologicznej"

* "Ponieważ na egzaminie na stopień oficerski śmiertelnie poważny pułkownik zadał mi pytanie o taktyczne plusy i minusy desantu dokonanego za pomocą balonów, uprzejmie proszę o uwzględnienie również tej formacji."

* "Chcę do wojsk pancernych, może udałoby mi się uprowadzić czołg, a wtedy... 2, 3 pociski w ... i nowe wybory."

* "Chciałbym do desantu! Zrzuciliby mnie na tyły wroga a ja bym popełniał rażące błędy medyczne, handlował skórami, pił w pracy, zarabiał mnóstwo pieniędzy, korumpował urzędników i dawał się korumpować pacjentom i jeszcze bezczelnie domagał się podwyżek."

* "A mnie na zajęciach z wojska pułkownik powiedział, że mam wiedzę, ale brak mi kultury sztabowej. W związku z tym nie wiem w końcu czy się do tego wojska nadaję..."

* "Kiedy usłuszałem komentarz P. Dorna to przypomniały mi się czasy stanu wojennego. Wtedy też powoływano do wojska, militaryzowano i stosowano inne środki "przymusu bezpośredniego". Pan Dorn widać mocno przesiąkł metodami władzy z poprzedniej epoki."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się :D

Nadawca: Vlad

Data: 2006-01-10 21:06

Lotnictwo! wprawdzie mam kat E , słaby wzrok ale dlaczegoz nie miałbym wzorem byłego premiera Millera nie polatać na F15 live a nie tylko na symulatorze?

 

Nadawca: izkru

Data: 2006-01-10 20:07

Co jakiś czas sprawdzam komentarze i chyba jednak, pod presją Męża szybownika z ambicjami pilota samolotowego zmieniam na lotnictwo! Szybciej od niego zrobię uprawnienia a potem całą rodziną powiemy dziękuję z jakiegoś normalnego kraju!!

 

Nadawca: Krystian

Data: 2006-01-10 19:38

A ja chciałbym być kucharzem w kuchni wojskowej,bo nie mam kiedy najeść się do syta,kiedy tak pędzę z jednego dyżuru na drugi.

 

Nadawca: lekarz pulku

Data: 2006-01-10 19:00

ja do artylerii,jak jeździlem na poligony to ruskie smiali sie ze jada muzjeje/bo po czesci trzeba jechac do Muzeum Wojska Polskiego/Na poliganie jak urawlo palec dzialonowemu i chcialem mu pomoc to dowodca pulku warknal a na chuj mu palec. Podobalo mi sie.To bylo meskie wojsko.Jak suchym latem w 84 pieprzneli w las to spalili 200ha,mozna bylo upiec wolu,a pulkownikowi nic nie zrobili.T o bylo wojsko.Jak strzelili z armaty i pieprzneli w tartak /tak liczyli strzelanie na odleglosc to pół wioski wialo az milo.to bylo to.Jak pojechalismy do ruskich po wodke do wracza to zginelismy na 3 dni w swietoszowie,malo co a qnlezlibusmy sie na granicy lub w Afganistanie. To bylo to.

 

Nadawca: Artur z Londynu

Data: 2006-01-10 18:03

Dorn mial lozkowe przewalki?! Boze z kim?! Chyba z roztoczem na poscieli! Pozdrowienia dla kolezanek i kolegow w fajnej Polsce.

 

Nadawca: ajk-chirurg plutonowy w st.spoczynku

Data: 2006-01-10 16:17

wybralem kwatermistrzostwo, blisko kuchni, wieczne przepustki itd Dla p.Dorna polecam podwodniaków-

 

Nadawca: dog

Data: 2006-01-10 15:41

Tylko do lotnictwa. Mam już samolot w gabinecie. W wojsku może będę musiał leczyć młodsze panienki, a nie tylko stare baby.

 

Nadawca: F.X.

Data: 2006-01-10 14:41

Teraz wolę spróboawć czegoś nowego!Marynarka!

 

Nadawca: Iwona

Data: 2006-01-09 22:07

bezgranicznie kocham morze .... cóż więcej komentować?

 

Nadawca: satokh

Data: 2006-01-09 17:49

protestuje przeciwko niemożności należenia do husarii.Przygotowując się na powołanie przez pana Dorna zbierałem pióra od dwu tygodni!!

 

Nadawca: Były marynarz

Data: 2006-01-09 13:23

Już tam służyłem,więc byłbym u siebie.A może przywrócić do słuzby lekarzy WSPLi których wywalono "pod kapelusz" nie patrząc na wysługę?Skąd więc p.Dorn weźmie lekarzy wojskowych jak do Iraku brakuje?

 

Nadawca: Wiedźmin

Data: 2006-01-08 23:02

Jako spadochroniarza niech mnie zrzucą poza granice naszego pieknego kraju daleko od naszego piekiełka i rządzących idiotów. Z resztą sobie poradzę.

 

Nadawca: robmat

Data: 2006-01-08 17:49

Dać Dormowi dużo Dormicum by bełkot był szczery w kamasze go posłać lecz nie w oficery

 

Nadawca: kangur

Data: 2006-01-08 16:53

Wybrałem lotnictwo ( może wojska rakietowe). Pan Dorn zapomniał, że jak kamasze to i broń. Oj zbombardowałbym parę ministerstw i paru ministtrów!

 

Nadawca: Bogdan Krasucki

Data: 2006-01-08 10:36

Dać Dornowi bromu,tylko dużo

 

Nadawca: Rupi

Data: 2006-01-07 15:27

Hehe.. a mi nic nie moga zrobic... ja juz jestem w wojsku :-)))) Pozdrawiam wszystkich :-)))

 

Nadawca: Prawie Stomatolog

Data: 2006-01-07 15:18

A ja najchętniej do DOWÓDZTWA! Może być kontrwywiad. Z braku opcji desant, może do jakichś ciepłych krajów.

 

Nadawca: b

Data: 2006-01-07 02:10

tylko lotnictwo :-)

 

Nadawca: vagi

Data: 2006-01-06 20:40

najbardziej chciałbym do orkiestry wojskowej. chętnie zagralbym na organach...............................

 

Nadawca: Gugi

Data: 2006-01-06 14:25

Tylko lotnictwo - aby zasilić Latający Cyrk Monty Pythona

 

Nadawca: T-34

Data: 2006-01-05 23:36

chcę być czołgiem, zawsze miałem skłonność do tycia

 

Nadawca: Ortopeda Pancernik Potiomkin

Data: 2006-01-05 21:55

Ja chce do pancerniaków. Zawsze marzyłem, żeby sie tak bez znieczulenia przejechać czymś ciężkim...może trafie na drodze na tego pajaca, co to madame Rokitę na śmierć zajeżdżał...POZDRAWIAM NRL - MOŻE CHOCIAŻ TERAZ SIĘ WYKAŻE ... niesądzę :-(((

 

Nadawca: zabiegowiec

Data: 2006-01-05 18:55

Ja do DESANTU !!!!! i niech mnie zrzucą do normalnego kraju,w którym rządza ludzie mający więcej niż dwa zwoje nerwowe !

 

Nadawca: bez podpisu

Data: 2006-01-05 18:21

dorna do kawalerii,jako..wałacha

 

Nadawca: Dinozaur z Neandertalu

Data: 2006-01-05 16:25

Do Kol. Josinki: Dinozaur grasował niedawno w Australii ( przy okazji zjazdu historyków). Zapotrzebowanie na lekarzy przekracza tam ludzkie pojęcie . Dinozaur postuluje wprowadzenie stałego działu Eskulapa poświęconego sprawom medycyny ogólnowojskowej a zwłaszcza studiom wojskowym- Pozdrowienia

 

Nadawca: basia

Data: 2006-01-05 16:20

Zawsze marzyłam o lotnictwie- marzenia się spełniają...

 

Nadawca: Ocet

Data: 2006-01-05 00:47

Gratulacje Adminie! Udało się nas nareszcie rozbawić do łez! A na pytanko odpowiadam: D-E-S-A-N-T ! (na taką białą pagodę na Wiejskiej i jeszcze w kilka dobrych miejsc w stolicy!).

 

Nadawca: fantagiro

Data: 2006-01-04 21:52

Ja chcę służyć w 1 Dywizji Grenadierów Pancernych im. Ludwika Dorna, ew w husarii. P.S Kupię każdą ilość tarcz strzelniczych z podobizną Ludwiczka.

 

Nadawca: pediatros

Data: 2006-01-04 21:25

To nie głupi pomysł !!! Niech tylko dobrze płacą za Oddelegowanie a mam w dupie te wszystkie dyzuryktóre muszę brać aby związać koniec z końcem.

 

Nadawca: gregor

Data: 2006-01-04 19:13

w cywilizowanym kraju taki tłuk jak minister mswia odpowiedziałby za swoje słowa, ale to jest polska i robią co chcą.kiedys juz rózni straszyli-komuna.poprostu moze powinien udać sie do lekarza albo zwiększyć dawkę leków.

 

Nadawca: josinka

Data: 2006-01-04 18:32

dziękuję Redakcji - uśmiałam się do łez od nie wiem jak dawna - ja tylko do lotnictwa kiedyś oglądałam serial "latający doktorzy" i strasznie im zazdrościłam... ale to było w Australii...

 

Nadawca: tomer

Data: 2006-01-04 18:31

ja mam kategorie D, wiec wycior Dorn bedzie musial najpierw wprowadzic stan wojny miedzy MSW a lekarzami, badz przynajmniej jakis "stanik" wojenny. Stanik moze byc od Marianny Rokity, z ktora ostatnio mial mala lozkowa przewalke...

 

Nadawca: marzycielka

Data: 2006-01-04 18:25

zdecydowanie marynarka wojenna. wreszcie ponurkuję do woli. i to w godzinach pracy :-))). piękne. ja chcę do marynarki!!!

 

Nadawca: dr.Lola

Data: 2006-01-04 16:01

Chlopaki bez załamki, dla Was zatańczę w koszarach!!

 

Nadawca: Kamasz

Data: 2006-01-04 15:36

Ja,nawet przydomek mam odpowiedni :)

 

Nadawca: Pamietamy, pamietamy...

Data: 2006-01-04 14:27

Oczywiscie zrobilbym desant na ulice: Wiejska, Miodowa (2x), Aleje Jerozolimskie... Oczywiscie przy wsparciu doktorow z wojsk pancernych i lotnictwa. Po desancie smiglowce i nad Baltyk.

 

Nadawca: To_Ya

Data: 2006-01-04 14:24

Szkoda, że nie mozna wybrac orkiestry przeciwlotniczej ;-(

 

Nadawca: jackmd

Data: 2006-01-04 13:58

może daliby postrzelać, np. w NFZ lub kochany sejm

 

Nadawca: Ben

Data: 2006-01-04 13:39

Brygada haubic na bagnach-o tym zawsze marzyłem

 

Nadawca: ajk

Data: 2006-01-04 13:16

jak pami€tam z poligonu kwatermistrz zawsze mial sie najlepiej, stala przepustka, nieograniczony dostęp do kuchni , nie musial wstawac o 6 rano

 

Nadawca: Mariusz

Data: 2006-01-04 12:55

Problem polega na tym, że w tym kraju nie elit, bo wymordowali ją skutecznie Hitler, Stalin i następcy. Wobec tego, czy rządzi tzw. lewica, czy tzw. prawica lekarze zawsze mają w plecy!

 

Nadawca: MATYLDA

Data: 2006-01-04 10:59

Zawsze lubiłam morze i samodzielność w pracy-no i ten tupot białych mew o pokład PUSTY

 

Nadawca: Areczek

Data: 2006-01-04 10:43

Desant ! Robimy szybką akcje i wysadzamy sejm i wszytstkie kluby prawicowe i lewicowe

 

Nadawca: Ala

Data: 2006-01-04 02:54

tylko desant i spier......niczam stad.

 

Nadawca: robezaki

Data: 2006-01-03 23:47

Tylko desant....Rambo - i jesteśmy uwolnieni od Dornów,Jaruzelów i Milerów. Nie będę przeszkadzał a mogę ponieść Panzerfausty !

 

Nadawca: Durnolot

Data: 2006-01-03 23:30

Zawsze kibicowałem prawicy. Sądziłem, że naturalnie będzie ona wspierać pracowitość, profesjonalizm a piętnować miganie się od pracy, rentierstwo na koszt ogółu. Tylko, co to za prawica, która rozdaje nie swoje pieniądze, straszy lekarzy jak za najgorszych czasów komuny i traktuje nas jak żebraków, którym od czasu do czasu rzuci jakiś marny ochłap. W naszym kraju panuje kapitalizm z socjalistycznym skansenem służby zdrowia! Po co? Chyba po to żeby był zawsze dużurny temat zastępczy dla politycznych niepowodzeń. W końcu sprawdził się w każdej dotychczasowej opcji politycznej. Myślę, że to co się przytrafiło Panu Wicepremierowi Genialnemu Dornowi nie przytrafiło się dotychczas żadnemu lekarzowi nawet po pijaku. Naocznie można się było przekonać w jakim głębokim poważaniu ONI nas mają. Niestety chyba nie dożyję chwili gdy nasze Jaśnie Panujące Władze Lekarskie otrząsną się z paraliżującego strachu i odpowiedzą Panu Dornowi retoryką w tym samym stylu. Dlatego chyba tylko pzostaje nam desant na zachód wszystkimi możliwymi drogami. Ja wybrałem samolot!

 

Nadawca: wam-ol

Data: 2006-01-03 23:15

a jezeli chodzi w jakiej formacji to tylko w lotnictwie bez dwoch zdan... Pozdrowienia dla wszystkich pilotow i obslug MI-8 i W3 Falcon OIF

 

Nadawca: wam-ol

Data: 2006-01-03 23:14

Przeciez to jest.... powiedzialbym to w krotkich zolnierskich slowach bo sam jestem lekarzem w mundurze, ale poniewaz jest to forum wiec pozostawiam to bez komentarza.... Do wiadomosci Pana Ministra wcielenia juz przerabialismy... na marginesie druga opcja by skorzystac jak to ladnie ujal Pan Minister z lekarzy resortow silowych PANIE MINISTRZE W WP BRAKUJE OK 350 LEKARZY tyle jest wakatow...

 

Nadawca: major Kamasz

Data: 2006-01-03 23:01

A ja jestem prawdziwy wojskowy doktór, służe juz 20 lat (jestem w kamaszach!). Do teraz byłem przekonany, że wszystkie rodzaje głupoty i głupków juz widziałem. Dla tego jednego widocznie nie mogli znaleźć oddziału, z rozpoczy zrobili więc go ministrem. Swoja drogą jestem ciekaw, gdzie pojdzie sie leczyć, jak będzie miał sraczkę i co mu przepiszemy? Może trampki i zwolnienie z WF?

 

Nadawca: zienka

Data: 2006-01-03 22:44

Absolutnie, z pełnym wyrachowaniem wybieram kwatermistrzostwo. Gdzie mi tak dobrze będzie, coś tam gotować umiem, zakupy jakieś robię, a i coś do kieszeni może wreszcie wpadnie jak dobrze posolę ....

 

Nadawca: till

Data: 2006-01-03 22:40

A mnie na zajęciach z wojska pulkownik powiedział, ze mam wiedzę , ale brak mi kultury sztabowej . W związku z tym nie wiem w koncu czy sie do tego wojska nadaję... Moze kwatermistrzostwo???

 

Nadawca: storada

Data: 2006-01-03 22:22

Pan Minister wykazał się daleko idącą troską o zdrowie pacjentów.W związku z jego propozycją poproszę o ew. wcielenie do artylerii.Huk dział zagłuszy całość wypowiedzi i przeprosiny już nie będą potrzebne

 

Nadawca: storada

Data: 2006-01-03 22:14

Pan Minister wykazał się daleko idącą troską o zdrowie pacjentów.W związku z jego propozycją poproszę o ew. wcielenie do artylerii.Huk dział zagłuszy całość wypowiedzi i przeprosiny już nie będą potrzebne

 

Nadawca: Tomcio

Data: 2006-01-03 22:14

Toć to druh najbliższy, ten Dorn. Myśli sobie biedaczyna - niech medykusy broń w garść ujmą to siłę poczują i o swoje prawa upomnieć się będą mogli. A lekarze, ciemna masa, głębi myśli wodza nie pojęli....

 

Nadawca: dr Mumin

Data: 2006-01-03 22:13

Wybrałem lotnitwo - tak najszybciej można stąd uciec.

 

Nadawca: pekari

Data: 2006-01-03 21:56

Gdybym miał karabin i granatów sto poszedłbym ja poszedłbym na Wiejską i zaorał ją (tu wskazany hołubiec)

 

Nadawca: morowa

Data: 2006-01-03 21:55

Nareszcie nauczyłabym się refleksu...

 

Nadawca: Tadeo

Data: 2006-01-03 21:46

Taki pomysł może mieć tylko ktoś , kto nigdy w wojsku nie był

 

Nadawca: szpitalnik

Data: 2006-01-03 21:40

A tak bardzo serio! Zmobilizujmy delegatów na zjazd krajowy lekarzy aby wystąpili o podwyzki płac i może na wsparcie ogłosili jakiś proteścik?

 

Nadawca: szpitalnik

Data: 2006-01-03 21:32

Desant byłby najlepszy. Kompania szturmowa chirurgów w wojnie lekarsko-dornowskiej mogłaby się pszczycić odmową wykonania rozkazu i zasłużyć na kombatanctwo a to już pierwszy krok do kariery ala D.

 

Nadawca: Adam

Data: 2006-01-03 21:20

Do piechoty tylko pod jednym warunkiem, że Ministerialny pomysłodawca będzie maszerował z nami i donośnym głosem intonował pieśni marszowe. Napewno się sprawdzi jako pułkowy zapiewjło. (Choć we współczesnej wojnie czas przeżycia piechura jest liczony w minutach). I pytanie do providera: czy prześlesz nasze wypowiedzi zainteresowanemu?? A w kwatermistrzostwie sami dekownicy. !!

 

Nadawca: 1611 Z-3 DPJP KPW Świnoujście

Data: 2006-01-03 21:04

Chciałbym do Marynarki Wojennej bo już raz tam byłem - na okrętach jest super!

 

Nadawca: Thomas_M

Data: 2006-01-03 21:01

Chce do wojsk pancernych, moze udałoby mi sie uprowadzić czołg a wtedy... 2, 3 pociski w Sejm i nowe wybory

 

Nadawca: ppor Nrod

Data: 2006-01-03 20:54

Mam A1 wadę wzroku (-7) i świetnie jeżdżę na nartach. Chciałbym pełnić służbę blisko parlamentu, a przynajmniej miejsca zamieszkania WCz min. Dorna

 

Nadawca: lekarz

Data: 2006-01-03 20:53

Czy wypowiedź ministra Dorna wyczerpuje znamiona przestępstwa stanu - może NIL zapyta kolegów prawników biegłych w prawie karnym i konstytucyjnym, czy nie zachodzi konieczność wszczęcia postepowania sprawdzającego?

 

Nadawca: Latajacy doktor

Data: 2006-01-03 20:51

Ja chcę do lotnictwa. Potrafię latać cessną i zlinem. . Na drugim miejscu wybrałbym kawalerię, bo na koniu też umiem jeździć, ale takiej oferty nie było. Widzicie doktora, ktory na lotnisko przyjeżdża na koniu, przesiada się do samolotu i wiooooo..... do jakiegoś normalnego kraju, gdzie nie trzeba na co dzień leczyć pijanej hołoty. Może zarobiłbym wreszcie na własny samolot, bo wynajmowanie klubowych jest ostatnio za drogie.

 

Nadawca: Iwona

Data: 2006-01-03 20:49

Chciałabym do lotnictwa. Mmój mąż jest oficerem w lotniczym mundurze, więc byłoby nam raźniej. Pozdrawiam.

 

Nadawca: PG

Data: 2006-01-03 20:46

TYLKO DESANT

 

Nadawca: qwitek

Data: 2006-01-03 20:45

razem z ministrantem Dornem

 

Nadawca: Izkru

Data: 2006-01-03 20:37

Strasznie lubię pływać, a w Bielsku nie ma porządnego basenu!

 

Nadawca: j

Data: 2006-01-03 20:22

dlaczego nie ma kawalerii? zawsze marzylam o jezdzie z szabelka, a tak to tylko "ojcze morze"

 

Nadawca: Darek

Data: 2006-01-03 20:20

Oczywiście desant. Może przez przypadek wyląduję w jakimś normalnym państwie, gdzie będę pracował w warunkach godnych współczesnego europejczyka, w warunkach godnych zawodu lekarza.

 

Nadawca: Wiejski doktór

Data: 2006-01-03 20:20

chciałbym do desantu! zrzuciliby mnie na tyły wroga a ja bym popełniał rażące błędy medyczne, handlował skórami, pił w pracy, zarabiał mnóstwo pieniędzy, korumpował urzędników i dawał się korumpować pacjentom i jeszcze bezczelnie domagał się podwyżek. Czyli robiłbym to co według gazet i telewizji oraz polityków robię teraz!

 

Nadawca: Wiejski doktór

Data: 2006-01-03 20:12

chciałbym do desantu! zrzuciliby mnie na tyły wroga a ja bym popełniał rażące błędy medyczne, handlował skórami, pił w pracy, zarabiał mnóstwo pieniędzy, korumpował urzędników i dawał się korumpować pacjentom i jeszcze bezczelnie domagał się podwyżek. Czyli robiłbym to co według gazet i telewizji oraz polityków robię teraz!

 

Nadawca: Wiejski doktór

Data: 2006-01-03 20:09

chciałbym do desantu! zrzuciliby mnie na tyły wroga a ja bym popełniał rażące błędy medyczne, handlował skórami, pił w pracy, zarabiał mnóstwo pieniędzy, korumpował urzędników i dawał się korumpować pacjentom i jeszcze bezczelnie domagał się podwyżek. Czyli robiłbym to co według gazet i telewizji oraz polityków robię teraz!

 

Nadawca: Roman

Data: 2006-01-03 20:06

kredyty są za drogie-dyrektrów banków w kamasze jak nie obniżą oprocentowania i nie podniosą oprocentowania wkładów, gaz drożeje- dyrekcję PGNiGe w kamasze, ale zaraz czy to nie nasi koledzy,którzy nam dołożyli do kampanii wyborczej...

 

Nadawca: t

Data: 2006-01-03 19:59

Lotnictwo sympatyczni ludzie i fajni lekarze wojskowi.

 

Nadawca: Rudy Kot

Data: 2006-01-03 19:30

ja do desantu:):)zrzuce coś na łeb Dornowaty przelatujac na spadochronie:):)

 

Nadawca: Agnieszka

Data: 2006-01-03 19:27

a ja chcę do lotnictwa.Sami "przystojniacy", i ten błękitny mundur!!!!Polatałabym śmigłowcem i odrzutowcem. Tylko te ich "wf"-y.Co roku biegi i gimnastyka.Brrrr.............

 

Nadawca: Dżuma

Data: 2006-01-03 19:13

Dorn to godny następca Jaruzela.

 

Nadawca: RR

Data: 2006-01-03 18:57

DESANTOWY ODDZIAł pulmonologii proktologicznej

 

Nadawca: anaes

Data: 2006-01-03 18:51

Proszę do czołgu. Może mając zakuty łeb zrozumiem Dorna

 

Nadawca: macw2

Data: 2006-01-03 18:35

Dla mnie tylko jednostki specjalne:) Żołd w takich jest wyższy niż pensja ordynatora. I karabin dadzą......:)

 

Nadawca: J-23

Data: 2006-01-03 18:22

. . . a dlaczego nie można do kontrwywiadu ? ? ? Bo do jutra zdemoskowalibyśmy tego .... Dorna.

 

Nadawca: L.

Data: 2006-01-03 18:17

Moim marzeniem jest powrót w kamasze , był rok 1981 Kielce Bukówka - pozdrawiam kolegów Kompania Lubelska 2-gi pluton wasz szef.

 

Nadawca: Thor14

Data: 2006-01-03 18:10

Desant to przygoda dla odważnych ;-)))!

 

Nadawca: DRREJ

Data: 2006-01-03 18:01

PODSTAWA TO DOBRA KWATERA

 

Nadawca: Były WAM-owiec

Data: 2006-01-03 17:54

No bo przy dziszejszej technice i namiarach w ten ostrzyżony ł..

 

Nadawca: artylerzysta z powołania lekarz z wykształcenia

Data: 2006-01-03 17:17

Za mundurem panny sznurem:) A ja chce do artylerii jak Ordon: Nam strzelać nie kazano, wstąpiłem na działo, spojrzałem na pole, ja............. Rozpryskowym ładuuuuuj!

 

Nadawca: Dinozaur z Neandertalu

Data: 2006-01-03 16:57

Artyleria - Bóg wojny .

 

Nadawca: romkol

Data: 2006-01-03 16:55

Nie ma to jak mistrz od kwater. Polska to też ekstra kwatera jest na tym ziemskim padole.

 

Nadawca: stary kapitan

Data: 2006-01-03 16:38

Mimo skonczonej 60-tki ja chce do wojska, najlepiej jako kontrola lotow

 

Nadawca: bez podpisu

Data: 2006-01-03 16:17

Bardzo chcialabym poskakac ze spadochronem

 

Nadawca: Dr Daneeka

Data: 2006-01-03 16:03

Penisatio cerebri progressivum - morbus Dorni

 

Nadawca: partyzant

Data: 2006-01-03 16:02

tylko partyzantka.Lata przyzwyczajenia.A swoją drogą ten Dorn to kanalia.

 

Nadawca: mk

Data: 2006-01-03 15:12

Ha ha ha.. Szanowna redakcjo! Wielceś mnie rozbawiła ankietą swoją.. Naprawdę. Aż już mi lepiej po pracowitym dniu..( niejednym) heh.

 

Nadawca: gynosaurus

Data: 2006-01-03 14:54

Ponieważ na egzaminie na stopień oficerski śmiertelnie poważny pułkownik zadał mi pytanie o taktyczne plusy i minusy desantu dokonanego za pomocą balonów uprzejmie proszę o uwzględnienie również tej formacji, gdyż od siedemnastu lat marzę o wcieleniu właśnie do niej.

 

Nadawca: gynosaurus

Data: 2006-01-03 14:50

Ponieważ na egzaminie na stopień oficerski śmiertelnie poważny pułkownik zadał mi pytanie o taktyczne plusy i minusy desantu dokonanego za pomocą balonów uprzejmie proszę o uwzględnienie również tej formacji, gdyż od siedemnastu lat marzę o wcieleniu właśnie do niej.

 

Nadawca: pk

Data: 2006-01-03 14:35

ale tak naprawdę to chcę do kawalerii rowerowej.Brak opcjii!

 

Nadawca: Pan Maciek

Data: 2006-01-03 14:18

!5 lat zawodu w kamaszach i emeryturka mundurowa. Może tak lepiej? Bo do mojej emeryturki dużo dalej.

 

Nadawca: zibi46

Data: 2006-01-03 14:13

Wybieram desant, bo mam nadzieję być zrzuconym na tępy,ubecki łeb Dorna

 

Nadawca: [email protected]

Data: 2006-01-03 13:59

a ja wybralem lotnictwo? nie wiecie czemu? bo wiem gdzie zrzucić BOMBY :p

 

Nadawca: bez podpisu

Data: 2006-01-03 13:52

Pokręcone....

 

Nadawca: zasmucony

Data: 2006-01-03 13:40

Kiedy usłuszałem komentarz P. Dorna to przypomniały mi się czasy stanu wojennego. Wtedy też powoływano do wojska, militaryzowano i stosowano inne środki "przymusu bezpośredniego". Pan Dorn widać mocno przesiąkł metodami władzy z poprzedniej epoki. Widać nie bardzo do Pana Ministra trafiają pojęcia demokracji, negocjacji i wolności jednostki Może powinien poddać się resocjalizacji.

 

Nadawca: MKOL

Data: 2006-01-03 13:24

A ja to bym chętnie do ułanów. Czemu PT Redaktorzy Esculapa nie przewidzieli takiej opcji??

 

Nadawca: bez podpisu

Data: 2006-01-03 13:04

Wybralam artylerię, by zrobic użytek z dzial.Lufy bedę umiala skierować.

 

Nadawca: Lekpol

Data: 2006-01-03 12:59

Jako dziecko lubiłem oglądać w TV przygody załogi

 

Nadawca: Lekpol

Data: 2006-01-03 12:59

Jako dziecko lubiłem oglądać w TV przygody załogi

 

Nadawca: TiGrAMED

Data: 2006-01-03 12:36

Zdecydowanie Lotnictwo ;) Ehh Tom Cruise... ;) Pozdrawiam..

 

Nadawca: lekarz wojskowy

Data: 2006-01-03 12:01

Do formacji bojówek Tadeusza Rydzyka zwanego w niektórych kręgach "ojcem"

 

Nadawca: jaja

Data: 2006-01-03 10:39

,,morze, nasze morze"... albo:,, chej baba riba a na pokładzie załoga hm womituje" albo: ,, na umrzyka skrzyni i butelka rumu"... marynarka oczywiście, mówcie mi Wanda, bo nie chcę Dorna.

 

Nadawca: A.M.

Data: 2006-01-03 07:55

A ja chcę jak tow. Miller (Leszek a nie Jerzy) do łodzi podwodnej. Teraz można podobno nawet kilka miesięcy się nie wynurzać a przynajmniej sobie Titanica obejrzę z bliska...

 

Nadawca: halc

Data: 2006-01-03 07:11

pociągała mnie zawsze marynarka,ale po 50 to już lepiej jako dekownik

 

Nadawca: Pickwick

Data: 2006-01-03 00:18

Zdecydowanie dekowanie w kwatermistrzostwie.Zawsze chcialem osiagnac mistrzostwo w wyciaganiu cudzego za frajer.Niestety nie uadlo sie-jestem emigrantem

 

Nadawca: Irena

Data: 2006-01-03 00:05

Mam już wprawdzie powyżej 70 lat, ale desant był zawsze moim marzeniem i jest szansa, że wreszcie ono sie spełni ...

 

Nadawca: vred

Data: 2006-01-02 21:55

Postuluję dołączenie kategorii neuruchirurgia ornitologiczna dla tych co lubią podłubać w nicości. Medal opaczności dla tych gości !!

 

Nadawca: llambda

Data: 2006-01-02 21:04

tylko efy szesnaste bazy że hej ,szkolenie kalifornia.

 

Nadawca: BaS

Data: 2006-01-02 20:37

Zawsze marzyłem o desancie! I pomyśleć że było tak blisko do spełnienia!

 

Nadawca: jk

Data: 2006-01-02 19:55

co może być piękniejszego od widoku ziemi z wysokości polotu ptaka, chyba tylko widok z kosmosu !!!!!!!!

 

Nadawca: koala

Data: 2006-01-02 19:46

wcale bym nie chciała,pytanie jest źle sformułowane.Najwyżej byłabym zmuszona.

 

Nadawca: fireman

Data: 2006-01-02 19:08

Minister Dorn uruchomił inwencję twórczą ankieterów Esculapa.. :-). Służby kwatermistrzowskie, to mój chleb powszedni. Pozdrawiam!

 

Nadawca: maryanko

Data: 2006-01-02 18:45

Morza szum, ptaków śpiew, tupot białych mew... Bo nie zna życia, kto nie służył w marynarce :)

 

Nadawca: Dolist

Data: 2006-01-02 16:44

uwielbiam widoki z lotu ptaka...

 

Nadawca: Klos

Data: 2006-01-02 15:53

najchętniej do kontrwywiadu, może znalażloby sie coś na Wiadomo Kogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli życie wydaje Ci się ciężkie i nie do zniesienia...

Jeśli obręcz świata zaciska się wokół Ciebie coraz mocniej...

Jeśli bezbrzeżny smutek wypełnia Twoje dni...

 

Po prostu idź do parku! Spójrz na dzieci bawiące się w piaskownicy. Zobacz ile radości sprawiają im najzwyklejsze rzeczy. Usiądź wśród nich i spytaj, skąd bierze się ich uśmiech.

 

...wtedy wsadzą cię do pierdla za pedofilię i poznasz czym naprawdę jest CIĘŻKIE życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D Tomek, brawo :D

 

 

 

Egzamin na babcię klozetową.

Wchodzi jedna kandydatka na to stanowisko i dostaje od Komisji pytania:

1. Do czego służy papier toaletowy?

2. Jaką figurą oznacza się toaletę męską?

3. W których toaletach są zamontowane pisuary?

 

Po udzieleniu odpowiedzi, wychodzi z pokoju egzaminacyjnego.

Doskoczyły do niej inne kandydatki i wypytują:

- No i jak ci poszło?

- Z materiałoznawstwa i geometrii poszło mi znakomicie, ale z projektowania wnętrz to chyba oblałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Ponury za uznanie. Ja wprawdzie nie podlegałem ofercie ministra, ale gdyby, to chcę do husarii lub wojsk balonowych :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę wódki.

Z kieszeni wyjmuje naparstek i odlewa trochę do niego.

Z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika i podaje mu naparstek.

Barman zdziwiony mówi:

- Panie, skąd pan wytrzasnął takiego krasnala?

- Wie pan, byliśmy razem w Afryce...

Idziemy przez dżunglę, a tam na polanie tubylcy tańczą dookoła ogniska.

W środku jakiś pomazany na kolorowo wywija grzechotkami.

I jak ty mu, Paweł, powiedziałeś? Że on jest dupa nie czarownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK UMIERAJĄ KOBIETY...

 

 

O trzeciej w nocy ONA po cichutku wymknęła się z małżeńskiego łoża do

> sąsiedniego pokoju. Klawiaturą rozbiła 19-calowy monitor, wszystkie płyty

> CD porysowała i podeptała swoimi pantoflami.

> Obudowę komputera wyrzuciła przez okno, a drukarkę utopiła w wannie.

> Potem wróciła do sypialni, do ciepłej pościeli i przytuliła się z miłością

> do boku swego nic nie podejrzewającego, śpiącego męża. Była

> przeświadczona, że już teraz cały wolny czas będzie przeznaczał na ich

> miłość.

>

> Zasnęła.... Do końca życia pozostały jej jeszcze niecałe cztery godziny...

>

> =====================================================

>

> Od wielu miesięcy patrzyła jak się męczy. Codziennie do późna przesiadywał

> w garażu. Podziwiała go za jego cierpliwość - nigdy się nie skarżył, a

> wręcz starał się zawsze wyglądać na zadowolonego z siebie i swojego

> samochodu. Ale jej kobieca intuicja podpowiadała, że to wszystko jest

> wymuszone i sztuczne. Wydawało jej się, że patrzy z zazdrością na

> sąsiadów i znajomych jeżdżących autami z salonu, siedzących wieczorami

> przy grillu z rodziną... gdy on znów rozbierał silnik... Pewnej nocy, gdy

> pracował do późna w garażu podjęła ostateczną decyzję... Wszystko miała

> dokładnie zaplanowane. Okazja pojawiła się, gdy wyjechał na parę dni na

> delegację, służbowym samochodem. W jeden dzień załatwiła kredyt w banku i

> wizytę u dealera. Na drugi zamówiła lawetę. Teraz pozostało tylko

> czekać... a w garażu... taki nowiutki... błyszczący... musi mu się

> spodobać...

> Gdy przyjechał zaprowadziła go przed garaż, uroczystym ruchem otworzyła

> drzwi...

> - Gdzie mój zabytkowy ford mustang....... - jęknął tylko.

> - Nooo... na złomie, tam gdzie jego miejsce, już nie będzie cię

> denerwować, cieszysz się kochanie??

> Po pierwszym ciosie zadanym kluczem do kół zdążyła resztką świadomości

> pomyśleć "A może golf to nie był dobry wybór.. może toyota... ".

> Pozostałych dwudziestu sześciu już nie czuła...

>

>

> ================================================

>

> Tego dnia miarka się przebrała. Anna postanowiła z sobą skończyć.

> Usiadła w kuchni koło lodówki. Po chwili usłyszała znajomy warkot

> samochodu. Jej mąż wrócił właśnie z ogródka, gdzie kosił trawniki.

> Za chwilę wszedł do domu, cmoknął Annę w policzek. Wziął do ręki

> otwieracz, wyjął z lodówki butelkę piwa. Gdy odskoczył kapsel i syknęła

> mgiełka, Anna szybkim ruchem wyrwała mężowi butelkę i wyrzuciła przez

> okno. Śmierć miała szybką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Wałęsa pojechał odwiedzić dawnych kolegów ze Stoczni Gdańskiej.

- Jak się czujecie, chłopaki ? - zażartował Wałęsa.

- Znakomicie - zażartowali stoczniowcy.

 

 

 

 

Rząd Ukrainy zastanawia się, co zrobić z ziemią wokół Czernobyla.

- Nie możemy tam nic uprawiać, ani ziemniaków, ani kukurydzy...

- Możemy zasiać tytoń, a na paczkach papierosów umieścimy napis: "Ministerstwo Zdrowia ostrzega po raz ostatni".

 

 

 

 

Mieszkaniec Luksemburga pojechał do swojej znajomej Niemki. Po powrocie opowiada kolegom:

- ...no a potem kochaliśmy się w pozycji "37,84"...

- A co to takiego ???

- Normalne "69", tylko że Niemcy teraz wszystko przeliczają na euro.

 

 

 

 

Ola nie znając kompletnie angielskiego pojechała do Londynu aby odwiedzić swoją babcię. Niestety, pomimo długotrwałych poszukiwań nie mogła znaleźć ulicy, na której mieszka babcia. Postanowiła zadzwonić.

- Hello ?

- Babciu to ja Ola, twoja wnuczka. Zgubiłam się, możesz mnie odebrać ?

- Of course, już jadę do ciebie, a przy jakiej jesteś ulicy ?

- ...One..... way..... - duka Ola.

 

 

 

 

Dwóch facetów korzysta z sąsiadujących ze sobą kabin. W pewnym momencie jeden z nich orientuje się, że w jego kabinie nie ma papieru toaletowego. Puka więc w ściankę do sąsiada.

- Ma pan tam może papier toaletowy?

- Niestety, u mnie też nie ma.

- A ma pan może jakąś gazetę albo czasopismo?

- Przykro mi, ale niestety nie.

Po chwili milczenia pierwszy facet znów pyta:

- A może ma pan rozmienić stówę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam coś z serii XXX

 

 

Nagie zdjęcia Mandaryny !!!

 

Mandaryna całkiem nago tylko u nas!

 

SZOK! Całkowicie rozebrana Mandaryna.

 

Rozebrane i nagie zdjęcie Mandaryny

 

Soczysta, wilgotna i ponętna rozebrana Mandaryna

 

 

Ostre zdjęcie!!! czy jesteś gotowy żeby je zobaczyć?

 

Czy napewno chcesz to zobaczyc?

 

 

Uwaga: raz... dwa... TRZY!

 

Oto naga Mandaryna! [tylko dla dorosłych !!!]

 

rozebrana Mandaryna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...