Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dowcipy


Redakcja

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Do agencji towarzyskiej przychodzi mały Jasiu.

W jednej ręce trzyma zdechłą, plaskata żabę a w drugiej świnke skarbonkę. Odnalazł szefowa tego przybytku i mówi:

 

- Tutaj w każdy piątek przychodzi pan Kowalski. Czy mogła by pani mu "przydzielić" jakąś panią chorą na syfilis? Zapłacę pieniędzmi ze swinki.

- Ale to dlaczego mnie o to prosisz......?

- Bo widzi pani, Do żony pana Kowlskiego, jak pana Kowalskiego nie ma w domu to często przychodzi mój tata. A jak pan Kowalski będzie chory to przecież i pani Kowlskabędzie chora. A jak ona będzie chora to zarazi potem mojego tatą a tata zarazi potem moja mamę. A jak mama będzie chora to ona zarazi tego listonosza który wczoraj rozjechał rowerem moją żabunię. I właśnie o tego faceta mi chodzi......

 

http://obrazki.babiniec.pl/Zwierz%C4%99ta/%C5%BBaby/zaba7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winnetou i Old Shatterhand ścigają bandę plądrujących wioski Apaczów. W czasie pościgu wjeżdżają do kanionu. Nagle na szczycie urwiska zaczęli pojawiać się zbrojni w strzelby ścigani indianie.

- To chyba kres wędrówki naszego życia mój czerwonoskóry bracie - mówi kowboj

- Kogo nazywasz bratem białasie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem na imprezie, na której był również student psychologi. Byliśmy już zdrowo wcięci, więc zaczęliśmy bardzo mądre dyskusje, które po jakimś czasie przerodziły się w spór, która z nauk jest ważniejsza: psychologia czy matematyka ?

(P)sycholog był coraz bardziej poirytowany i w końcu stwierdził:

Gościu jak bym chciał to bym mógł zniszczyć twój mózg !

Na to ja: No to niszcz !

P (już wnerwiony): Gościu zniszczę ci mózg !!!

ja: No niszcz, czekam !!!

P: Naprawdę mogę zniszczyć twój mózg !!!!!

ja: No niszcz wreszcie !!!!!

P: A przyjebać ci w RYJ ?!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po południu, śpiesząc się ku służbie, podniesionym glosem mówię do Juniora:

-Posprzątaj w końcu swój pokój, tyle czasu cię proszę.

-Ech, chciałbym mieć służącego.

-Na co ci służący, ożenisz się to żona za ciebie wszystko zrobi- mówię.

- Służącego mówię, a nie gadatliwą wiedźmę. - i ze spokojem włączył telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksty są autentyczne i pochodzą z wymienionych produktów

 

1. Na woreczku Fritos: "Możesz być zwycięzcą! Udział w konkursie nie wymaga zakupu. Szczegóły wewnątrz."

 

2. Na deserze Tiramisu, na spodzie pudelka: "Nie odwracać do góry dnem."

 

3. Pudding f-my Marks & Spencer: "Produkt będzie gorący po podgrzaniu."

 

4. Na pudelku od żelazka Rowenta: "Nie prasować ubrań na ciele."

 

5. Na leku przeciw kaszlowi dla dzieci: "Nie prowadzić samochodu ani nie obsługiwać urządzeń mechanicznych po zażyciu preparatu."

 

6. Na tabletkach nasennych Nyto: "Uwaga: może powodować senność"

 

7. Na większości pudelek lampek choinkowych: "Wyłącznie do użytku w pomieszczeniu zamkniętym lub na zewnątrz."

 

8. Na japońskim robocie kuchennym: "Nie używać w celu innego użycia."

 

9. Na orzeszkach ziemnych Sainsbury's: "Uwaga: zawiera orzeszki!"

 

10. Na pudelku orzeszków podawanym na liniach lotniczych American Airlines: "Instrukcja: 1. Otworzyć pudełko, 2. Jeść orzeszki"

 

11. Na kostiumie Supermana dla dzieci: "Włożenie tego kombinezonu nie umożliwi ci latania"

 

12. Na szwedzkiej pile mechanicznej: "Nie zatrzymywać łańcucha za pomocą rak bądź genitaliów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykaz pieśni, jakie należy zacząć śpiewać podczas jazdy

samochodem, gdy rozwija się następujące prędkości:

90 km/h - To szczęśliwy dzień (lub Oto jest dzień)

100 km/h - Cóż Ci Jezu damy

110 km/h - Ojcze, Ty kochasz mnie

120 km/h - Liczę na Ciebie Ojcze

130 km/h - Panie, przebacz nam

140 km/h - Zbliżam się w pokorze

150 km/h - Być bliżej Ciebie chcę

160 km/h - U drzwi Twoich stoję Panie

170 km/h - Pan Jezus już się zbliża

180 km/h - Jezus jest tu

200 km/h - Witam Cię, witam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość w eleganckiej, drogiej restauracji zauważył, ze kelner, który prowadzi ich do stolika ma w kieszeni łyżki. Z początku nie zastanowiło go to, ale gdy usiadł przy stoliku, zobaczył, ze kelner obsługujący jego stolik również ma łyżki w kieszeni. Inni kelnerzy na sali także. Poprosił

kelnera bliżej i spytał:

* Po co wam łyżki w kieszeniach?

*

* Kelner odpowiedział:

* Kilka miesięcy temu nasze szefostwo zleciło firmie Artur Andersen zrobienie analizy procesów. I wyszło, ze średnio co trzeci klient zrzuca łyżkę ze stołu. Przez co trzeba iść do kuchni i przynieść świeża. Dzięki temu, ze mamy łyżki pod ręką zaoszczędzamy jednego człowieka na godzinę, a wydajność wzrasta o 70.3%.

*

* Klient zdziwił się, ale wkrótce zobaczył, ze każdy kelner ma przy spodniach cienki łańcuszek, którego jeden koniec przyczepiony jest do paska, a drugi znika wewnątrz rozporka. Zaciekawiony przywołał kelnera i zapytał:

* Zauważyłem, ze każdy z was ma łańcuszek przy rozporku. Po co on wam?

*

* Kelner:

* Nie każdy jest tak spostrzegawczy jak pan. Ale skoro pyta pan, to wyjaśniam - również ten łańcuszek zalecił nam Artur Andersen. Wie pan mam go przyczepionego do ... no wie pan. Gdy idę do toalety, to rozpinam rozporek i wyciągam łańcuszkiem, dzięki czemu, po oddaniu moczu nie musze myć rak i wydajność wzrasta o 30%.

*

* Gość pokiwał ze zrozumieniem głową, ale zaraz wyjawił swą następną wątpliwość:

* Dobrze. Rozumiem, ze wyjmuje pan łańcuszkiem, ale jak można się nim posłużyć do schowania? Jak wkłada się go z powrotem?

*

* - ... ?

*

* Nie wiem jak inni, ale ja łyżką.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, czy tata nadal odrabia za ciebie lekcje? - pyta pani nauczycielka.

- Nie, ta ostatnia pała go załamała...

************************************************

- Dlaczego nie wstajesz? - pyta Jasia w autobusie starsza pani i spogląda na niego karcąco.

- Już ja dobrze panią znam! Ja wstanę, a pani zajmie mi miejsce!

************************************************

Kilkuletni Jasio obudził się w granicach popołudnia.

- Kto słyszał tak długo spać! - mówi mama Jasia.

- Nikt nie słyszał, bo ja spałem bardzo cicho! - wyjaśnił Jasio.

************************************************

-Jasiu, dlaczego zjadłeś ciasto przeznaczone dla Kasi?

-Bo ja nie wierzę w przeznaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef pewnej firmy chciał kupić ziemię w Luizjanie z zamiarem postawienia tam nowego oddziału swojej fabryki. Chciał na ten cel uzyskać rządową dotację. Jego prawnik złożył wszystkie wymagane formularze i dokumenty łącznie z wykazem właścicieli ziemi od 1803 roku.

 

Urzędnicy rządowi po analizie dokumentów odpisali co

następuje:

 

Otrzymaliśmy Państwa dokumenty dotyczące prośby o dotację.

Jednak musimy z przykrością stwierdzić, że nie zostały dołączone dokumenty wskazujące właścicieli terenów, które Państwo chcą zakupić, przed rokiem 1803.

Przedstawienie tych dokumentów jest konieczne, jeżeli dotacja ma zostać przyznana.

Z poważaniem...

 

W odpowiedzi prawnik odpisał:

W odpowiedzi na Państwa pismo dotyczące brakujących aktów

własności ziemi informuję, że Luizjana została zakupiona przez Stany

Zjednoczone od Francji w 1803 roku. Prawo własności do tej ziemi Francja

uzyskała od Hiszpanii drogą podboju. Hiszpania uzyskała prawo własności w 1492 roku, gdy Krzysztof Kolumb odkrył tą ziemię podczas szukania nowej drogi do Indii.

Kolumb uzyskał prawo podboju nowych terenów w imieniu Hiszpanii od Królowej Izabeli. Królowa Izabela, kobieta głęboko wierząca i zapobiegawcza, uzyskała przed wysłaniem Kolumba w podróż błogosławieństwo papieskie na podbój nowych ziem w imię Chrześcijaństwa. Papież, jak zapewne Państwo wiedzą, jest przedstawicielem Jezusa Chrystusa, syna Boga. A Bóg stworzył świat. Myślę, że można założyć, że stworzył również tą część

Stanów Zjednoczonych zwaną Luizjaną, a tym samym tę część Luizjany, którą zamierzamy kupić. Mam nadzieję, że moje wyjaśnienia są saysfakcjonujące dla Państwa i dotacja zostanie przyznana.

Z poważaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien mlody czlowiek spotykal sie z trzema dziewczetami i nie mogl zdecydowac sie, z ktora z nich sie ozenic. Postanowil wiec poddac je probie. Kazdej wreczyl po 5 tysiecy zlotych i poprosil, by zrobily z tymi pieniedzmi to, na co maja ochote.

Pierwsza z nich kupila sobie najlepsze ciuchy, poszla do kosmetyczki i do fryzjera, a kiedy wrocila, powiedziala:

- Zrobilam to wszystko, bo chce byc dla ciebie najpiekniejsza. Tak bardzo cie kocham.

Druga wrocila z garscia biletow na mecze ligowe, rocznym karnetem do wypozyczalni wideo i trzymiesiecznym zapasem piwa.

- Kupilam to wszystko, by pokazac ci, jak bardzo cie kocham - wyznala.

Trzecia zainwestowala cala sume na gieldzie, a ze troche sie na tym znala,szybko zarobila sporo pieniedzy. Te rowniez zainwestowala i zarobila jeszcze wiecej. W koncu wrocila do niego z czekiem opiewajacym na bardzo powazna sume.

- Zarobilam to wszystko, by zapewnic nam bezpieczna przyszlosc. Tak bardzo cie kocham - powiedziala.

Mlody czlowiek byl bardzo ujety ich miloscia i poswieceniem. Dlugo zastanawial sie, ktora wybrac, rozwazal wszystkie za i przeciw, az w koncu wzial za zone te z najwiekszym biustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...