Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

Witam. Jestem Nowa na forum ale fajnych rzeczy mozna tu poczytać. Ja właściwie z pytaniem odnośnie rekuperatorów, chcemy taki sobie zainstalowac tylko nie bardzo z mężem wiemy jaką firme wybrać. Czy może ktoś się pochwalić dobrze działającym i dobrze wykonaną instalacją. prosze o opinie. Dzieki bardzo.

 

P.s Ja w zamian moge podać namiar na Glazurnika, z którego pracy jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Co prawda projekty jeszcze w starostwie(od 17 grudnia)ale już czas zapoznać się z ofertą hurtowni i składów budowlanych.Potrzebuję namiary na:

- bloczki betonowe(znalazłem po 3,6 za 37x24x12 z transportem na plac ale wyładunek z wywrotki)

-ceramikę Poro lub coś podobnego(najtańszy znaleziony Keraterm po 6 zł a Poroterm po 6,50)

-drewno na więżbę (najniższa oferta to tartak w Strabli po 580 m3 )

-dachówkę(chyba braas?)

Jak myślicie -czy już czas na zakupy?

Piszcie,polecajcie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, potrzebuję elektryka który wykona przyłącze od skrzynki którą ZE postawił na granicy działki do domu, przyłącze tymczasowe. Teren budowy Grabówka. Jak macie kogoś to dajcie. Dziś mi skrzynkę postawili

:D

A ile to kosztuje??

 

 

 

Witam.

Ja również buduję się w Grabówce, ale na razie jestem na etapie zamykania stanu surowego. W związku z tym mam pytanie dotyczące okien i drzwi wejściowych. Gdzie można kupić dobre okna i drzwi?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, potrzebuję elektryka który wykona przyłącze od skrzynki którą ZE postawił na granicy działki do domu, przyłącze tymczasowe. Teren budowy Grabówka. Jak macie kogoś to dajcie. Dziś mi skrzynkę postawili

\

Moje przyłącze( skrzynkę) w Grabówce wykonywał Pan , który ma umowę z ZE

, nie wiem tylko czy mogę tak podawać namiar na Niego więc odezwij się na mojego e-maila : [email protected]

Powodzenia , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co prawda projekty jeszcze w starostwie(od 17 grudnia)ale już czas zapoznać się z ofertą hurtowni i składów budowlanych.Potrzebuję namiary na:

- bloczki betonowe(znalazłem po 3,6 za 37x24x12 z transportem na plac ale wyładunek z wywrotki)

-ceramikę Poro lub coś podobnego(najtańszy znaleziony Keraterm po 6 zł a Poroterm po 6,50)

-drewno na więżbę (najniższa oferta to tartak w Strabli po 580 m3 )

-dachówkę(chyba braas?)

Jak myślicie -czy już czas na zakupy?

Piszcie,polecajcie.

Pozdrawiam.

 

Mam krótkie pytanie: cena więźby to nettoczy brutto i jakieś dokładniejsze namiary.

Też się zastanawiamy czy już wszystko kupować i póki co zdecydowaliśmy się na zakup cegieł Poroterm bo ponoć tylko w tym m-cu zeszli z ceny i dali upusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiamy czy już wszystko kupować i póki co zdecydowaliśmy się na zakup cegieł Poroterm bo ponoć tylko w tym m-cu zeszli z ceny i dali upusty.

 

Kryzys-> zwolnienia-> brak zamówień ->niższa cena

Dodam tylko że według mnie u nas kryzys się tak na dobre jeszcze nie zaczął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa wrocławska wita grupę podhalańską. Dostałam konkurencyjną ofertę na wykonanie kuchni od stolarza z Waszego regionu. Mimo odległości i tak się chyba opłaca. Stolarz nazywa się Franciszek Wrzaszczak. Mam pytanko, czy słyszał ktoś coś o nim i czy możecie go polecić? Będę wdzięczna. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...