Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

też mi sie tak wydaje że z elektryką sobie bym poradził ale kto mi to potem podstępluje tak w ciemno :( każdy za swoją robote odpowiada (przynajmniej ja) płytki w piwnicy sam poukładam :lol: zwsze chciałem sie nauczuć :p mam duuuże pole do popisu.Na parterze i piętrze zlece komuś, narazie jeszcze czas

 

 

EDDE podpowiedz jak zrobić żeby fotka pod moim nickiem się pokazywała bo mi cięgle sie pokazuje: :o

Podany adres emblematu nie jest prawidłowy

już mi ręce opadają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam, forum śledzę od jakiegoś czasu. Ja swoją budowe zacznę jak dobrze będzie za 2-3 lata. Niemniej działkę już posiadam w Skrybiczach,w tym roku może ogrodzę. Forum napewno dużo wnosi i sam zamierzam z niego korzystać.

Padło niedawno pytanie o elektryka.

Proponuje przy wyborze fachowca nie kierować się ceną za ptk. elektryczny gdyż jest to złudne. W koszt całej instalacji wchodzi bowiem wykonanie zasilania do budynku, montaż rozdzielnicy elektrycznej, domofony, sieć komputerowa, oświetlenie ogrodu itp. Są jeszcze papiery do zdania w zakładzie energ. W sumie koszt instalacji wynikłej z ptk. elektrycznych to jakieś 50-60% całości. Co gorsza putnkty są liczone na tak wiele sposobów, że człowieka krew zalewa. To tyle z mojej strony, nie dajcie się nabierać. Myślę, że i ja będę mógł liczyć na Waszą pomoc jak już zacznę przynajmniej ogradzać :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie szukam fachowca od fundamentów. Mój nie jest wstanie się ze mną od miesiąca spotkać, chociaż mieszka o rzut kamieniem. Obawiam się, że jeśli będzie tak budował jak rozmawia teraz ze mną to z ziemi nie wyjdę ;). Pora na zakupy gazobetonu, stali itd. Tu też prosiłbym o namiary na dobre punkty. Mogę polecić okazje na bezdrenażowe POŚ i dobrego architekta :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...