Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

No niby tak ale aby otrzymać warunki zabudowy to muszą być spełnione warunki , w moim przypadku chodziło o odległość do najbliższego sąsiada.Projekt też musiałem dostosować do warunków jakie mi gmina przedstawiła,ale to Dobrzyniewo tak więc w innych gminach może być inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No niby tak ale aby otrzymać warunki zabudowy to muszą być spełnione warunki , w moim przypadku chodziło o odległość do najbliższego sąsiada.Projekt też musiałem dostosować do warunków jakie mi gmina przedstawiła,ale to Dobrzyniewo tak więc w innych gminach może być inaczej.

Witaj

Jeśli Dobrzyniewo,to powiem Ci że to przyjazna gmina.Mi wiele pomogli.Odnośnie odralniania zbyt wiele nie pomogę, ja łączyłam działkę z sąsiada działką ,potem robiłam podział.Samo odrolnienie to było kilkaset metrów pod dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunty o klasyfikacji RV i RVI nie potrzeba odralniać ( chyba że są pochodzenia organicznego). Wyłączenie z produkcji rolnej tych gruntów następuje z chwilą rozpoczęcia innego niż rolnicze użytkowanie gruntów, bez potrzeby prowadzenia w tej sprawie stosownego postępowania administracyjnego.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam gorąco w tę paskudna pogodę :)

Jestem z Zambrowa. Razem z moja drugą połówką i roczna córeczka bedziemy zaczynać budowę domu :) Działkę już mamy, teraz przekonujemy się wzajemnie do swoich ulubionych projektów. Ostatnio staneło na Lubczyku z projektowni Dom na 5.

 

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam gorąco w tę paskudna pogodę :)

Jestem z Zambrowa. Razem z moja drugą połówką i roczna córeczka bedziemy zaczynać budowę domu :) Działkę już mamy, teraz przekonujemy się wzajemnie do swoich ulubionych projektów. Ostatnio staneło na Lubczyku z projektowni Dom na 5.

 

Miłego dnia!

Witaj :D

Bardzo optymistyczne nastawienie...mam nadzieje że do końca budowy :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruz betonowy jest dobry, może i lepszy od żużlu

na niekorzystny grunt ludzie dają geowłókninę żeby się grunt z wykonywaną podbudową nie mieszał (z własnego doświadczenia powiem, ze żużel po pewnym czasie "znika"), na to warstwa gruz betonowy (widziałem też duży kamień), zasypany piachem czy pospółką

 

sobie podjazd pod garażem na glinie zrobiłem gruzem i piachem, od jesieni jest ok, gorzej na drodze gminnej, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili, wybieram sie do Białegostoku pooglądać płytki wszelkiej maści. Polećcie, proszę, jakieś sklepy, cobyśmy nie błąkali sie bez celu. Chciałabym gres na cały dół, więc przede mną poważna decyzja. A jak pomyślę o dwóch łazienkach i kuchni, to trochę siwieję. Pozdrawiam. Rzadko tu piszę, bo jakoś w grupie podlaskiej same okolice Białegostoku ale ja też, ja też :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili, wybieram sie do Białegostoku pooglądać płytki wszelkiej maści. Polećcie, proszę, jakieś sklepy, cobyśmy nie błąkali sie bez celu. Chciałabym gres na cały dół, więc przede mną poważna decyzja. A jak pomyślę o dwóch łazienkach i kuchni, to trochę siwieję. Pozdrawiam. Rzadko tu piszę, bo jakoś w grupie podlaskiej same okolice Białegostoku ale ja też, ja też :lol:

 

Consus na Elewatroskiej. Największa hurtownia w regionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...