Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Sprzedam dobry styropian elewacyjny FS-70 (około 8m3 - dwadzieścia kilka paczek) o grubości 20cm od ręki oraz kilka worków kleju do styropianu firmy Ceresit.

Tyle zostało mi po dociepleniu ścian zewnętrznych.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

 

Poszukuję ekipy do ocieplenia budynku, solidnej i stosunkowo niedrogiej. Jak są godni polecenia to proszę o namiary.

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej forumowicze!

 

 

Zaczynam się rozglądać za oknami PCV i bramą garażową. Zastanawiam się nad oknami z Oknoplastu i nad ich nowym profilem Platinium. Wydaje mi się, że podchodzą do sprawy dość profesjonalnie. Czy ktoś zdecydował się na ich okna??? Napiszcie swoje opinie, ewentualnie jaką inną solidną firmę polecacie?? Jezierski oczywiście jest super ale nie wiem jak wypadną cenowo, obawiam się że kwota wyjdzie zaskakująco duża. Zobaczymy.

 

Doradźcie coś!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej forumowicze!

 

 

Zaczynam się rozglądać za oknami PCV i bramą garażową. Zastanawiam się nad oknami z Oknoplastu i nad ich nowym profilem Platinium. Wydaje mi się, że podchodzą do sprawy dość profesjonalnie. Czy ktoś zdecydował się na ich okna??? Napiszcie swoje opinie, ewentualnie jaką inną solidną firmę polecacie?? Jezierski oczywiście jest super ale nie wiem jak wypadną cenowo, obawiam się że kwota wyjdzie zaskakująco duża. Zobaczymy.

 

Doradźcie coś!!!!!

 

odn. bramy to ja wybrałem ponoć "mercedesa" wśród bram czyli normstahl, model euro, segment, porównywałem jakość wykonania z innymi i rzeczywiście jest różnica, w tej chwili używam wiśniowskiego i z tych dwóch zdecydowanie normstahl,

kupiłem w Zambrowie, bo znany białostocki przedstawiciel za cenę "wypasionej" euro w Zambrowie proponował mi słabszy model g60 (kupowałem jesienią, może teraz coś się zmieniło), a ze różnica żadna, problemu z odległością czy montażem nie ma, obie firmy mają pełną autoryzację to zdecydowałem się na Zambrów (żeby nie było kryptoreklamy dane autoryzowanych sprzedawców montażystów są na www normstahla), do normstahla przekonało mnie również to że nie każdy może sobie sprzedawać i montować ich wyroby, jedynie autoryzacja czyli można by podejrzewać że starają się trzymać jakość bardziej niż inni

 

ps. na avatarku jeszcze przed montażem, to dodam ze brama jest biała w tradycyjnym przetłoczneiu kasetonowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odn. bramy to ja wybrałem ponoć "mercedesa" wśród bram czyli normstahl, model euro, segment, porównywałem jakość wykonania z innymi i rzeczywiście jest różnica, w tej chwili używam wiśniowskiego i z tych dwóch zdecydowanie normstahl,

kupiłem w Zambrowie, bo znany białostocki przedstawiciel za cenę "wypasionej" euro w Zambrowie proponował mi słabszy model g60, a ze różnica żadna, problemu z odległością czy montażem nie ma, obie firmy mają pełną autoryzację to zdecydowałem się na Zambrów (żeby nie było kryptoreklamy dane autoryzowanych sprzedawców montażystów są na www normstahla), do normstahla przekonało mnie również to że nie każdy może sobie sprzedawać i montować ich wyroby, jedynie autoryzacja czyli można by podejrzewać że starają się trzymać jakość bardziej niż inni

 

Jeżeli mogę zapytać o cenę jaka wyszła i ewentualne wymiary??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2250x2750, euro, kaseton, sprężyna skrętna z przodu na nadprożu, biała (a promocje niestety najczęściej na złoty dąb :( ), z automatem, z ryglami WK2, z dwoma przyciskami naściennymi, z wyposażeniem V4 (klamka zewnętrzna, zamek do awaryjnego wysprzęglania z zewnątrz i wewnątrz, z aktywnym systemem ryglującym), z wycyganionym dodatkowym pilotem ;) uff, chyba wszystko... koszt 4600zł brutto, w cenie 7% VAT i montaż oczywiście (w zasadzie nie opłaca się własny montaż; różnica w VAT to prawie to samo co koszt montażu, a jednak co fachowiec składający to na codzień to nie najzdolniejszy nawet amator)

 

namiary masz tu:

http://www.normstahl.pl/pl/autoryzowane-punkty-serwisowe/podlaskie.html

z tym, że Janrex znajduje się nie na Odrzańskiej a na Sienkiewicza 46 (róg sienkiewicza i ogrodowej)

no i jak zawsze warto odwiedzic czy podzwonić po kilku ażeby poznać najlepszą cenę, obsługa wszędzie miła i kompetentna (i zawsze trafiałem w firmach sprzedających bramy na panie ;) ), czasem warto wrócić do którejś z pytaniem czy zejdą z ceny poniżej konkurencji (takim sposobem dużo już na materiałach budowlanych, często też nieco blefując z tą ceną konkurencji, a o targowaniu ceny styropianu to niezła opowiastkę można by napisać :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronach Waszej grupy pojawiają się posty f-my budowlanej (nic "mysza223"). Cz ktoś korzystał z usług tej firmy? Poszukuję wykonawcy do robót wykończeniowych domu pod Wyszkowem, ponieważ jestem z podlaskiego, znacznie lepiej czuję się w klimatach podlaskich niż mazowieckich :lol: :lol: :lol: Może ktoś mi podpowie jakiegoś sprawdzonego wykonawcę (docieplenia poddasza, strop drewniany, glazury, terakoty, itp) :) :) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam dobry styropian elewacyjny FS-70 (około 8,5m3 - dwadzieścia kilka paczek) o grubości 20cm od ręki po 70 zł za 1m3 - bardzo dobra cena oraz 26 worków 25 kg kleju do styropianu firmy Ceresit po 13 zł/worek oraz 17 worków 25kg kleju do siatki Ceresit po 18 zł/worek

Tyle zostało mi po dociepleniu ścian zewnętrznych.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze!

 

Napiszcie ile w Białymstoku średnio biorą za robociznę:

- ocieplenie zew.budynku,

- ułożenie klinkieru,

- wylanie posadzki,

- tynki wew. wapienno-gipsowe (maszynowe)

 

Dzięki!!!

 

Ocieplenie : styro - 40pln/m2, wełna - 55pln/m2

Klinkier : 2,5pln/szt

Posadzki : ?

Tynki: ?

Ceny netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy kotłów na ekogroszek z podlasia, może ktoś z was chce się pobawić, ściągnąć i podzielić całego tira grochu z Czech na kilku forumowiczów. Podkreślam, że cena jest bardzo dobra

Podaje link do wątku bo brało w nim udział kilku użytkowników z podlasia

 

http://forum.muratordom.pl/eko-groszek-ale-nie-z-naszego-kraju,t152685.htm

 

Co wy na to? Czekam na waszą reakcję

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze!

 

Napiszcie ile w Białymstoku średnio biorą za robociznę:

- ocieplenie zew.budynku,

- ułożenie klinkieru,

- wylanie posadzki,

- tynki wew. wapienno-gipsowe (maszynowe)

 

Dzięki!!!

 

ocieplenie u mnie będzie za 28zł/m2, no ale to nie Białystok

a miksokrety w zeszłym roku brały 11zł/m2 samej wylewki i 14zł/m2 za wylewkę z przygotowaniem styro i folii, nie wiem czy coś się w tym sezonie zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów!!!!jaką blachodachówkę byscie polecili ....co kładliście u siebie...jakie ceny i jakie firmy polecacie????za odp. z góry dziękuję>!!!!!

 

Witam,

stara,, węglówka" przy ulicy Dojlidy Fabryczne to zagłębie dachowe. Jest tam w pobliżu kilka konkurujących ze sobą firm.... Więc też ceny mają bardzo dobre....

Ostatnio podobno firma Gen-Bud sprzedaje w super cenach, widziałam reklamę we Współczesnej, za 16,50 zł/m blachodachówkę Kroll sprzedają.

Myślę, że warto sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...