Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

shrekus, w temacie podjazdu to nic nowego pewnie nie powiem, ale skoro pytasz to radzę :)

podbudowa wazna sprawa - u mnie jest tradycyjna, czyli piasek+cement, bo kliniec wychodzi kosztownie przy moim metrażu, ale podbudowa na tyle mocna że większe samochody moga wjeżdżać

kostka też ważna - ja mam z RakBudu, 8 cm grubości, starobruk; rok temu płaciłam ok 38zł/mkw; podobno maja nowe formy i tę jakość rzeczywiście widać

ekipa - trzeci ważny element; moja się sprawdziła jakościowo i cenowo, moge ci ich polecić (jak odkopię nr telefonu)

 

jeżeli zgrasz te 3 elementy to na pewno nie będziesz płakał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikazu, poproszę o namiary na priv na ekipę. A może mi ktoś podać jakieś koszty? Na razie dostałem wyceny na 100-110 zł/m2 (obrzeża osobno) zakładając starobruk z Hryniewicz lub W WIPROBETu. Niestety:) planuję inny materiał (droższy) i wolałbym znać cenę za wszystko prócz kostki...

 

Pomoże ktoś??:)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiej grubości (głębokości) masz podbudowę i w jakich proporcjach cementu do piachu?

 

grubość podbudowy zależna jest od miejsca tzn chodnik wokół domu ma kilkanaście centymetrów podbudowy, natomiast sam podjazd ok 40 cm +grubośc kostki.

proporcje cementu i piachu dobierała ekipa, nawet w to nie wnikałam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikazu, poproszę o namiary na priv na ekipę. A może mi ktoś podać jakieś koszty? Na razie dostałem wyceny na 100-110 zł/m2 (obrzeża osobno) zakładając starobruk z Hryniewicz lub W WIPROBETu. Niestety:) planuję inny materiał (droższy) i wolałbym znać cenę za wszystko prócz kostki...

 

poszukam numeru na ekipę - znajdę to podam

 

wyceny dostajesz podobne jak ja rok temu. pamiętam też, że fachowcy nie bardzo chcieli układać jeżeli kostka była już zakupiona. wiadomo czemu 8)

układanie betonowej liczyli inaczej niz np granit, za który chcieli drożej.

dokładnej ceny nikt ci nie poda, bo to bardzo indywidualna sprawa, zależy od rodzaju podbudowy, jej grubości itp. często dopiero po zdjeciu wierzchniej warstwy gruntu okazuje sie co i jak - ile piachu trzeba nawieźć, klińca aby były dobre spadki itp.

 

podjazd to wcale nie taka prosta sprawa jak ... potem wygląda :wink: i do tanich nie należy (wiem, bo musiałam zrobić tego 270mkw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proradzcie mi prosze gdzie w Bialymstoku pytac o parapety wewnetrzne (intwresuja wszystkie rodzaje).

Dziekuje za pomoc.

Jeśli chciałbyś z marmuru to polecam

Andrex

ul. Bacieczki 58

15-685 Białystok

 

tel. 085 654 04 13, 085 653 21 65

fax 085 654 04 13

http://www.andrexppuh.pl

[email protected]

czynne: PN - PT: 7.00 - 16.00, SOB: 7.00 - 14.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...