Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Madzia Ciebie skarbeczku nie wzywam, bo Ty mnie mobilizujesz do mobilizowania reszty,a więc pełna mobilizacja jest możliwa tylko wtedy, gdy jestem zmobilizowana dzieki Twojej mobilizacji. :p :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem.

I czekam, aż w końcu przyjdzie wiosna, bo już mam powoli dosyć tej zimy. Poza tym ptaszki na działce w końcu wyczaiły wiszące jedzonko i tak się rozpędziły w tym jedzeniu, że boję się że mi kulek z jedzonkiem zabraknie :)

 

A tak w ogóle to jestem a etapie wybierania okien i już mam taki mętlik w głowie, że wiem że nic nie wiem.

 

pozdrawiam

Karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empi poratuj,

 

jak to jest w naszej gminie z nadaniem numeru i odbiorem budynku. Bo wczoraj mąż był w gminie i pani powiedziała, że nie nada nam numeru bo budynek nie odebrany. Jak to było u Ciebie? Mi się wydaje, że powinnam mieć numer, żeby zgłosić zakończenie budowy. Mam już niezły mętlik w głowie.

 

karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem.

I czekam, aż w końcu przyjdzie wiosna, bo już mam powoli dosyć tej zimy. Poza tym ptaszki na działce w końcu wyczaiły wiszące jedzonko i tak się rozpędziły w tym jedzeniu, że boję się że mi kulek z jedzonkiem zabraknie :)

 

A tak w ogóle to jestem a etapie wybierania okien i już mam taki mętlik w głowie, że wiem że nic nie wiem.

 

pozdrawiam

Karina

Jak już pisałem mamy okna plastikowe imitujące drewno (całe barwione, a nie okleinowane). Okna te są już wstawione od 2, 3 lat i nie widać na nich żadnych śladów mimo że są nie osłonięte i nie zabezpieczane(buły zamontowane przez ok 1,5 roku w stanie surowym otwartym, niepodmurowane). Po tych kilku latach jesteśmy pewni,że nie wybralibyśmy żadnych innych.Oczywiście każdy musi podją samodzielnie decyzję i są to tylko nasze uwagi i przmyslenia.

 

P.S.

Myślę, że jestem zbyt leniwy aby po wprowadzeniu zaczynać od odmalowywania okien, a po 4 latach od zamontowania (w naszym przypadku tak by było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magero

budujesz na działce rolnej a ona nie wymaga adresu, wystarczy nr geodezyjny. Żeby dostać adres musisz zgłosić zakończenie budowy lub uzyskać pozwolenie na częściowe użytkowanie a to dostaniesz dopiero po zrobieniu inspekcji geodezyjnej powykonawczej. Pozwolenie na budowę dostaliścia na nr geod. dzałki i wszystkie papiery załatwiasz z tym nr. Za to jak to wszystko załatwisz to adres dostaniesz od ręki. Tak jest wszędzie nie tylko w naszej gminie

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje, że VEKA - w firmie Witron.

Podobaja mi się jeszcze w Alustiku GEALAN i w DMD - Koemmerling, ale one sa o ok. 2 tys droższe od VEKI. Więc wolimy te 2 tys. przeznaczyc na obustronny kolor :)), skoro jakośc jest porównywalna.

W każdym razie bierzemy już tylko pod uwagę te firmy, przez weekend się decydujemy i będziemy po niedzieli zamawiać.

 

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...