Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

Hej Forumowicze

 

Potrzebuję namiaru na sprawdzone biuro projektowe w celu wykonania projektu indywidualnego. Właśnie otrzymałam badania gruntowe, które trochę skomplikowały sprawę :evil: Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło - lepiej wiedzieć na czym się stoi :-?

 

Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam

ostatnio powoli przybieram się do samodzielnego zrobienia schodów tzn ułożenia drewnianych stopni na betonowych schodach może ktoś ma namiary na jakiego taniego stolarza u którego można zamówić deski na stopnie ucięte na wymiar do własnej obróbki i może ktoś się orientuje ile biorą za coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój wybór padł na Bratex hestia prelaqnova mat grafit, solidna blacha solidnej szwedzkiej firmy SSAB, rzecz jasna nie jest najtańsza, ale jakość niestety ma swoją cenę, kupowałem ją w firmnie Noczka w Sękocinie pod Warszawą, bo niestety lokalny sprzedawca spod Białegostoku jakoś mało zainteresowany chyba był transakcją, cenę miał wyższą niż Noczka z transportem, termin znacznie dłuższy, i jakoś zupełny brak zaangażowania

 

Mialem dzis przyjemnosc zaszycic swa osoba firme w Lyskach.

Bylem zalamany zaangazowaniem pani i pana ktorego tam zastalem.Poprosilem o pokazanie interesujacego mnie modelu .Pan stwierdzil ,ze ma za malo miejsca na ekspozycje i mi moze pokazac tylko male blaszki (probniki) na ktorych i tak nic nie widac.Powiedzial ,ze jest to za droga blacha i jest zbyt malo osob zamawiajacych ten rodzaj blachy ,bla ,bla,bla i tak dalej.Odechcialo mi sie dalszej dyskudji z panem i pania i podziekowalem.Szybko wsadzilem swoje cztery litery i po 2,5 godziny jazdy bylem juz za Warszawka w Sekocinie starym.Przedstawicielstwo nie powalilo mnie na kolana .Taka mala budka ,ale sprzedawcy mieli pojecie o swojej robocie.Zamowilem u nich dach rynny i inne duperele. Dzien uwazam za udanu .

Udalo zarobic sie ponad 5000 (piec tysiecy zlotych).Ladna dniowka .

Warto wziasc sprawy w swoje rece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to o czym pisałem :wink:

im w łyskach chyba nie zależy na sprzedaży, a na pewno jeżeli chodzi o ssab i bratex, ale, ich strata, swoja droga jeżeli nie chcą to chyba powinni zrezygnować z autoryzacji czy firmowej sprzedaży bratexu, chyba ze swoja współpracę z bratexem traktują jako formę reklamy na ich stronie jako lokalny dystrybutor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha browarek dobra rzecz, właśnie z lodówki malutkiego heinekena wyjąłem :wink:

membranę mam tyvek pro z taśmą, kupiłem na folnet.pl bo najtaniej było

rynny natomiast kupiłem galeco stal w next na hurtowej, odcieniem pokrywają sie praktycznie z grafitem dachu, no i do kompleyu to chłopaki kładą podbitkę grafitowa plastivan z panel stylu czy panelmaxu (zawsze mi się mylą :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa.

czy ktoś ma namiary na firmę, która świadczy usługi osuszania posadzek w celu szybszego położenia parkietu. Wiem, że takie firmy działają ale nie terenie Białegostoku. Może ktoś jednak się orientuje w tej kwestii. Ile ewentualnie biorą za taką usługę. Kupowanie osuszacza dla jednego domu nie wchodzi w grę.

 

Dzięki!!

Witam

Koszt wynajmu dużego osuszacza to ok 50-100zł /dobę

W razie potrzeby namiary na mnie http://azparkiety.pl

Jaka jest wilgotność posadzki ?

może wystarczy zastosować grunt odcinający wilgoć od parkietu.

 

http://cyklinowanie.biz/1/ukladanie-parkietu-i-desek.html - polecam przeczytać i obejrzeć film przed ułożeniem parkietu. Warto również wiedzieć choćby jakie normy ma spełniać posadzka żeby przed ułożeniem podłogi na nową posadzkę nie trzeba było lać masy samopoziomującej.

Taniej jest wcześniej sprawdzić niż później poprawiać.

 

 

Warto przeczytać i wiedzieć z czym to się je.

Różni bywają wykonawcy, wiem bo sam zajmuję się podłogami z drewna, działamy w warszawie i białymstoku, zdążyłem się naoglądać nowo zrobionych podłóg gotowych od razu do renowacji a czasem odrobina wiedzy albo dobrej woli wykonawcy mogła by uchronić kieszeń biednego inwestora.

 

Kolegi z branży podanego wyżej nie kojarzę z białegostoku jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni że różnie z tym może być.

A każdy kto jeździ po inwestycjach widział już pewnie nie jedno.

Jeżeli ktoś pracuje w tej branży to raczej (90%) mnie zna.

To dość mała branża i większość osób siebie nawzajem kojarzy

nie licząc drobnych ciułaczy, a mam nadzieję do takich się nie zaliczać :)

Może się spotkaliśmy kilka razy nie wiem ale możliwe nie mam super pamięci do nazwisk.

Jeżeli pracujesz również przy parkietach zapraszam na kawę - ( 513 52 66 42 ) trzymam się tego żeby pomagać sobie wzajemnie z konkurencją a nie szkodzić razem można więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...