Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

:lol: :lol: Mówiąc "sam" bierze się dwóch pomocników i się robi ,jak ma się pojęcie (nie święci garki lepią) dla chcącego nic trudnego, a za oszczędzoną kase można sobie fundnąć pare dni nad morzem ,by plecy odpoczeły po bloczkach :lol: :lol: lub dołożyć i wziążć kompetentnego KierBudowy który podpowie co j jak przy robocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prubowałem marnie mi to idzie :( do profilu ok ale w którą kratke ja wsadzałem w tą na dole(Odnośnik do zewnętrznego Emblematu:

Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzystać.) i ciągle mi wyskakuje -Podany adres emblematu nie jest prawidłowy- i tak w kółko :( gdzieś robie błąd tylko nie wiem gdzie :oops: Może trzeba przed linkiem coś dopisać :o albo za nim? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbrojenie skręcić żaden problem . Szalunki beton z gruchy , bloczki wymurować "pomazać" przykleić styrodur . I założyć kanalize . Od kwietnia do września powinienem się wyrobić . Oczywiście będę miał pomoc .

Humus już zdjęty .

U mnie to trwało 3 tygodnie Ale jak Ci się nie śpieszy to ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prubowałem marnie mi to idzie :( do profilu ok ale w którą kratke ja wsadzałem w tą na dole(Odnośnik do zewnętrznego Emblematu:

Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzystać.) i ciągle mi wyskakuje -Podany adres emblematu nie jest prawidłowy- i tak w kółko :( gdzieś robie błąd tylko nie wiem gdzie :oops: Może trzeba przed linkiem coś dopisać :o albo za nim? :roll:

podaj linka do fotki, sprawdzimy go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar zainstalować u siebie wentylację z reku Bartosza. Jednak Bartosz nie instaluję sam jedynie dał mi namiar na wykonawcę. Czy ktoś z Was ma Bartosza a jeśli tak to kto Wam robił instalację?

Proszę o jakieś podpowiedzi i sugestię. Pozdrawiam.

 

2-3 strony wcześniej dlugi rufus dał piekny wykład o takiej instalacji, plusy-minusy, sugestie i praktyczne uwagi

może warto przeszukać forum zanim postawi się kolejny raz podobne pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na zakupy gazobetonu, stali itd. Tu też prosiłbym o namiary na dobre punkty. .

 

W zeszłym tygodniu beton komórkowy 24 cm Solbet w Kamirze na Ciołkowskiego 7,60zł, w Bestpolu w Kleosinie 7,50zł. Podobno od lutego ma drożeć, ale to nie nowina, tak jest co roku. Chociaz pewnie nie dojdzie do poziomu ceny ja np 2 lata temu 13,00 - 17,00zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że zima jest na całego :o ludzie powinni mieć więcej czasu na spokojne prześledzenie wątków,a tu wpadają podają swoje pytanie na szybkiego jakby na budowe musieli szybko jechać bo majstrowi zbrakło :( .Ja osobiście rozumiem takich ludzi spotkałem się nie raz. Panowie/Panie świat nie kręci się wokół was :lol: .Poczytajcie troszke popatrzcie jakie problemy były w tamtym roku a jakie jeszcze wcześniej, pozwoli to wam zorientowanie się troszke, może cena w tym roku jest niska, ale może też rok wcześniej ktoś narzekał że towar od nich kiepski popękany itd. Warto poczytać i uczyć się na błędach innych a nie popełniać tych samych. Życzę miłej lektury :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na zakupy gazobetonu, stali itd. Tu też prosiłbym o namiary na dobre punkty. .

 

W zeszłym tygodniu beton komórkowy 24 cm Solbet w Kamirze na Ciołkowskiego 7,60zł, w Bestpolu w Kleosinie 7,50zł. Podobno od lutego ma drożeć, ale to nie nowina, tak jest co roku. Chociaz pewnie nie dojdzie do poziomu ceny ja np 2 lata temu 13,00 - 17,00zł/szt.

 

Dziękuję. Słyszałem, ze Kamir jest drogi, ale porównując z Alledrogo wcale nie jest drogo :). Siedze poza bIałymstokiem i praktycznie nie mam kiedy sprawdzić cen w hurtowniach. Weekendy odpadają, więc pytam tu.

 

Co do Bartosza to miałem ostatnio okazję asystować przy montażu ich reku. Generalnie mam trochę uwag i pozytywnych i negatywnych, ale to na priv ewentualnie. Samo urządzenie raczej wysoko stoi w rankingach, dla tego sam mam zamiar to u siebie montować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

compi, dawaj te uwagi odn. Bartosza, jeszcze trochę czasu do zakupu zostało ale każda opinia mile widziana, może być na pw, choć jeśli to nie problem to dawaj tu, przyda się większej ilości człowieków

 

Napiszę krótko. Montaż musi przeprowadzić doświadczona i przede wszystkim cierpliwa ekipa. Cierpliwość potrzebna będzie i inwestorowi :). A cierpliwość jest potrzebna, bo producent może wszystkich doprowadzić do szewskiej pasji. Samo urządzenie wg opinii wszystkich jest jak najbardziej OK. Może gabaryty spore, ale coś za coś. Generalnie warto, jedynie można rozważyć zamianę wentylatorów na bardziej energooszczędne. Ja ze względu na pośpiech w budowie kupię chyba komplet firmowy i nie będę kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

compi, dawaj te uwagi odn. Bartosza, jeszcze trochę czasu do zakupu zostało ale każda opinia mile widziana, może być na pw, choć jeśli to nie problem to dawaj tu, przyda się większej ilości człowieków

 

Napiszę krótko. Montaż musi przeprowadzić doświadczona i przede wszystkim cierpliwa ekipa. Cierpliwość potrzebna będzie i inwestorowi :). A cierpliwość jest potrzebna, bo producent może wszystkich doprowadzić do szewskiej pasji. Samo urządzenie wg opinii wszystkich jest jak najbardziej OK. Może gabaryty spore, ale coś za coś. Generalnie warto, jedynie można rozważyć zamianę wentylatorów na bardziej energooszczędne. Ja ze względu na pośpiech w budowie kupię chyba komplet firmowy i nie będę kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...