Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jak pogoda pozwoli, to za tydzien okienka mi wstawiac beda :D

 

Już mogą wstawiać u mego poprzedniego inwestora z b-stoku chyba ze 2tyg temu wstawili.

 

a tu zalecałbym ostrożność, w takich temperaturach bywa tak, ze prawie niezauważalna wilgoć z powietrza tworzy na zamarzniętych murach minimalną warstwkę jakby lodu, mozna jej nie wyczuć a pianka wiosna trzymania żadnego nie będzie miała ani tez szczelności

na dzisiaj bym sobie okien nie wstawiał, za to Ci co wstawiają raczej będą do tego namawiać, obecna zima to straszna dla nich posucha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda pozwoli, to za tydzien okienka mi wstawiac beda :D

 

Już mogą wstawiać u mego poprzedniego inwestora z b-stoku chyba ze 2tyg temu wstawili.

 

a tu zalecałbym ostrożność, w takich temperaturach bywa tak, ze prawie niezauważalna wilgoć z powietrza tworzy na zamarzniętych murach minimalną warstwkę jakby lodu, mozna jej nie wyczuć a pianka wiosna trzymania żadnego nie będzie miała ani tez szczelności

na dzisiaj bym sobie okien nie wstawiał, za to Ci co wstawiają raczej będą do tego namawiać, obecna zima to straszna dla nich posucha...

 

Dla ostrożności można palnikiem gazowym osuszyć otwór okienny jeśli z cegły,to pomoże jeśli ktoś na siłe musi wstawiać okna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak się przy tych oknach podtargować? Wybór padł chyba na oknoplast (99%) ale myślę jak tu jeszcze coś wyżebrać.Pomyślałam ,że może zamiast zniżać cenę- parapety wew niech dodadzą :lol: Za okna oferta wyszła 10 000 pln a papapetów potrzeba 1,5 m2 z aglomeratu( czyli ok 750 pln) . Uda się???

A przy tych oknach to strasznie irytują mnie juz założone rabaty niby 49% dla ludzi prosto z ulicy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej: idziesz (bo na telefon czy maila raczej konkretnej wyceny nie zrobisz) do jeszcze kilku sprzedawców oknoplasta, bierzesz najtańszą wycenę, odliczasz 5%, idziesz do swojego dealera i mówisz mu ze inni (nie musisz zdradzać kto, może mieć "kontakty" i szchrajstwo na 5% może się wydać :lol: ) dali taką, niższą cenę, co on na to? w wiekszości przypadków skuteczna metoda :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...