Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

pogodynka.pl - potwierdzam, że dobrze wróżą. Ale tak w ogóle to chciałam napisać, że już mi się znudziła ta zima i wyrażam desperackie pragnienie,żeby sobie już poszła i nie wracała do grudnia. P.S. Gdzie w Białym kupujecie rośliny/ projektujecie ogrody? Szukam miejsca z cierpliwymi i fachowymi sprzedawcami, bo z roślinami łączy mnie wyłącznie to, że jestem zielona. W tym temacie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

aaaaaaaaa, już już kojarzę, dzięki! Może jeszcze ktoś coś w tym temacie?

 

BTW, na Hetmańskiej, przy samej ulicy, jadąc od tunelu po prawej stronie stoi przepiękny dom... Zachwycam się nim dwa razy dziennie kursując na trasie dom-praca-dom i nie mogę się nacieszyć! Myślę sobie, że normalnie kiedyś zajdę do nich i powiem, że mają wypasioną chałupę!! I wtedy powstrzymuje mnie myśl, że pewnie wzięliby mnie za złodzieja ;) Ale do rzeczy: dom zdecydowanie wyróżnia się pośród innych, elewację ma ala pruski mur wypełniony czerwonymi cegłami i bardzo charakterystyczną stolarkę: drewnianą, groszkową, ze zdobieniami. Całość jest tak niesamowicie wyważona, że zapiera dech w mych piersiach :D Kojarzycie albo znacie mieszkańców? Jeśli tak to pozdrówcie od tajemniczej wielbicielki hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja zona lubi wpadać do szkółki za miastem, tylko nie pamiętam dokładnie czy to Łyski czy Porosły, gdzieś w tych okolicach, po prawej stronie przy szosie jadąc w kierunku W-wy, ponoć dobrze jej się gada z kobietą, która tam urzęduje, kobieta ma wiedzę i pasję, sama hoduje większość z tych roślinek chyba i ceny chyba całkiem znośne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że na drzwiach nie zastosowaliście żednej membrany oddychającej to celowo czy tak ma być?. Tak z ciekawości pytam. Za tego majstra z łapką do gwożdzi i zabandażowanym palcem to u mnie macie 5+ pewnie nie ma pjęcia gdzie go pokazują chłopina :wink: jeśli szukasz oceny to prosze ,za szalówkę to bym pogonił jak ku..a można robić łącze szlówki jedno nad drugim, to nie stodoła sobie też byś tak zrobił czy na mijanke. Według mnie do demontażu chyba że jestem za wymagający.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że na drzwiach nie zastosowaliście żednej membrany oddychającej to celowo czy tak ma być?. Tak z ciekawości pytam. Za tego majstra z łapką do gwożdzi i zabandażowanym palcem to u mnie macie 5+ pewnie nie ma pjęcia gdzie go pokazują chłopina :wink: jeśli szukasz oceny to prosze ,za szalówkę to bym pogonił jak ku..a można robić łącze szlówki jedno nad drugim, to nie stodoła sobie też byś tak zrobił czy na mijanke. Według mnie do demontażu chyba że jestem za wymagający.

 

Gościu ty jakiś pogięty jesteś??

Czytać umiesz to są foty w trakcie i robota nie jest FINITO w miejscach połączeń jeszcze słupy będą 8x8 cm(a dokładnie co 86cm, u dołu parapety z blachy w kolorze dachu, dojdą listwy wykończeniowe - naucz się czytać ze zrozumieniem. W bramie przed ociepleniem dojdzie strotex .

Oceny nie szukam i nie nabijam postów tak jak ty - ty budujesz swój pierwszy dom ja postawiłem ..................

Szalówkę kupił se inwestor a nie ja

Bałagan w garażu - po zimie to inwestora ja tam jeszcze nie sprzątałem.

 

A co do majstra - człowieku on już budował a ciebie jeszcze w planach nie było. Jak jezdzisz do wawy to w Radulach mijasz jego robotę - kościół, po za tym dwie trzecie dziesięcin domków wybudował i połowę starosielc.

My na rynku budowlanym w sektorze prywatnym istniejemy od czterech pokoleń.

Zanim coś napiszesz to się głęboko zastanów

 

Jak jesteś odważny to wpadnij pooglądać na budowę ja tam jestem prawie non stop od 7 i wtedy podyskutujemy o wykonaniu i innych bzdetach.

Starosielce - ul.Grzybowskiego na końcu w dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo ale się unosisz :lol: ja też buduję nie tylko sobie,łatwo wywnioskować z tego co piszę ale nie reklamuję się na FM nic nie znalazłem na temat słupków 80x80 być może przeoczyłem a jeśli to FINITO to jak tam folie wciśniesz? Pogięty to ty jesteś leszczu :lol: Nie znosisz jak ktoś ci koś pokaże niedoróbke? Czemu ? Iwestor styropianem robi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę fotek z wykonywania szalówki w podpisie MOJE PRACE album Białystok

 

co to za cegła jest?

i czym pomalowane jest ogrodzenie (podmurówka) u dołu, to ciemnoszare?

 

edde cegła ręcznie formowana elewacyjna nazwy nie pamiętam (jutro sprawdzę i napiszę) - z belgii ciągnięta (inwestor załatwiał) trochę nietypowa w wymiarach wysokość x długość x szerokość = 5,5 x 22,5 x 10 cm

 

Podmurówka zrobiona rapica (lekki tynk wyrównujący)czarną grafitową zaprawą do cegły chłonnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo ale się unosisz :lol: ja też buduję nie tylko sobie,łatwo wywnioskować z tego co piszę ale nie reklamuję się na FM nic nie znalazłem na temat słupków 80x80 być może przeoczyłem a jeśli to FINITO to jak tam folie wciśniesz? Pogięty to ty jesteś leszczu :lol: Nie znosisz jak ktoś ci koś pokaże niedoróbke? Czemu ? Iwestor styropianem robi ?

 

Gościu ja ci nie ubliżam i nie życzę abyś ty mi ubliżał :evil: :evil: :evil:

Wszystko robione zgodnie z dokumentacją i pod okiem inwestora i kierbuda.

Jakie ty widzisz niedoróbki?

Inwestor nie robi styropianem jest lekarzem.

Co do styro to wyjmowany był z tymczasowego uszczelnienia bramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu trzeba być odważnym by do was na budowe zajechć? tego nie pojmuje straszą tam czy jak. Jeśli chodzi o tego na zdjęciu Pana to nie mogłem się powstrzymać zero uprzedzeń nie oceniam po wyglądzie.

 

Nie straszą i nie biją tylko dużo jest krzykaczy w pisaniu a na żywo .................

Nie oceniasz po wyglądzie? - a co zrobiłeś pisząc wcześniej

Zapraszamy jak masz czas na jutro na kawę - pogadamy i wymienimy poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto komu ubliża? :o Czy to nie ty napisałeś "Gościu pogięty jesteś" po to jest forum że tu się rozmawia jeśli myślisz inaczej to trudno.Chciałeś byśmy popatrzyli na twoje szalówki to napisałem co widziałem wszystko może na żywo jest lepiej zobacze.

 

Napisałem ale od leszczy nikogo nie .....................

Przyjeżdżaj kawę z termosa popijesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...