Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

Kto komu ubliża? :o Czy to nie ty napisałeś "Gościu pogięty jesteś" po to jest forum że tu się rozmawia jeśli myślisz inaczej to trudno.Chciałeś byśmy popatrzyli na twoje szalówki to napisałem co widziałem wszystko może na żywo jest lepiej zobacze.

 

Napisałem ale od leszczy nikogo nie .....................

Przyjeżdżaj kawę z termosa popijesz

 

Naturalny odruch jak ktoś tak zaczyna pisać......

wiem gdzie to zaleca jak czas pozwoli jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Weźcie się spotkajcie i po mordach se dajcie. A potem proponuję nie kawą, a flaszke na zgodę i będzie OK.

 

A tak na marginesie gdzie są linki do zdjęć roboty o którą się kłócićie?? Może bym się włączył. Ja zawodowo nie buduję, ale wódki bym się napił :D

 

Spotkanie było, nie trzeba było się bić :wink: jesteśmy dorośli pogadaliśmy chwile, porządny gość ten Mysza223 do roboty nie można się przyczepić ,dom robi wrażenie lepsze niż na zdjęciach.

A propo zdjęć już na fotosiku mi się limit skończył i fotki blokują :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupie, odkupie, przyjmę skrzynkę elektryczną na budowę, najlepiej w okolicy Białegostoku.

 

A jakie masz przyłącze?? Napowietrzne? Kablowe? I ile za taką skrzynkę gotów jesteś zapłacić? Bo chyba mam skrzynkę, taką która u mnie wisiała. Zakład tylko musiałby licznik wstawić do tego mam ok 30-35 metrów kabla zasilającego. Są to 2 skrzynki - jedna licznikowa, druga zalicznikowa z 2 gniazdami 240V i jednym 400V (32A)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zmiana koncepcji ogrzewania :roll: rozważam ogrzewanie gazowe kto mi podpowie ile płacicie za gaz? i czy kupowaliście na własność butle czy macie na wynajmie i czy to można zakopać w ziemi (butle) Jestem zielony w tym temacie dlatego sie pytam. Dzięki za odp.

 

Ja tam gazowego nie mam. Ale mój kolega ma zakopaną - dlatego na 1000% wiem że tak można zrobić. Tylko chyba cena gazu z takiej butli to troszkę drożej niż z sieci i chyba też kaloryczność mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :lol: ja wiem mniej więcej że gaz tańszy jak się ma własną butle niż na wynajmnie koszt butli mniej więcej około 7000tys chyba i piec tańszy jest od olejowego .Może ktoś się wypowiedzieć .

 

 

Witam zmiana koncepcji ogrzewania :roll: rozważam ogrzewanie gazowe kto mi podpowie ile płacicie za gaz? i czy kupowaliście na własność butle czy macie na wynajmie i czy to można zakopać w ziemi (butle) Jestem zielony w tym temacie dlatego sie pytam. Dzięki za odp.

 

Ja tam gazowego nie mam. Ale mój kolega ma zakopaną - dlatego na 1000% wiem że tak można zrobić. Tylko chyba cena gazu z takiej butli to troszkę drożej niż z sieci i chyba też kaloryczność mniejsza.

dzisiaj gadałem z Gościem i mi powiedział że jak masz swoją butle to gaz po 1.3zł a jak z gazowni to 2.2zł w tym jest koszt butli. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...