Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jak to nikt??? Ja się buduję! :). Ławy wylane, właśnie wróciłem z polewania wódą, wróć, wodą ;). Zamontowałem zmierzchówkę na lampie wyładowczej, świecącej złodziejom w oczy. Jutro wjeżdżają bloczki betonowe i papa termo na izolację poziomą ław. Najtańsza zaprawa murarska jest w Liroyu(6,09) do 20.04. Poza tym szukam po taniości styro na izolację pionową fundamentów. Aha, mam problem ze studniarzem. Po zimie nagle stał się niesolidny, niesłowny i nieodbierający telefony. To jest właśnie chyba efekt ufania polecanym osobom i płacenia za całe etapy prac, pomimo nieskończenia całości. Prawdopodobnie niedługo pojawi się tu mój wpis z danymi tego człowieka. Poczekam jeszcze kilka dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w Google, bylem w betoniarniach(Krupniki, Hryniewicze) na składach , i nigdzie nie mogę znaleźć przepustów betonowych o średnicy 30 cm, może ktoś pomorze ! byłbym wdzięczny, mogę kupić nawet używane bo ruty plastikowe mnie nie zadowalają. dzięki.

 

Zajedz do technosanu na elewatorskiej i tam popytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pilną sprawę - poszukuję sprawdzonego wykonawcy bramy przesuwnej wiazdowej i furtki. Najlepiej z namiary z przykładowymi wycenami na PW. Bo człowiek z którym rozmawiałem zwodził mnie do tej pory przez 2 lata (szosa ełcka) i postanowiłem poszukać kogoś innego.

 

A nie myślałeś o bramie Wiśniowskiego? Zamówiłem przez Bramstera (mają punkt przy Składowej) i w sumie jestem zadowolony, wszystko wygląda i działa jak należy.

Mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę z innej beczki.Może ktoś wie gdzie w okolicy Białegostoku można dostać tanio żwir siany-pulpę,piasek też i czarnoziem interesuje mnie wieksza ilość do 20 wywrotek najlepiej dużych scania lub coś podobnego.Z góry dziękuję za podpowiedź kierunek michałowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pilną sprawę - poszukuję sprawdzonego wykonawcy bramy przesuwnej wiazdowej i furtki. Najlepiej z namiary z przykładowymi wycenami na PW. Bo człowiek z którym rozmawiałem zwodził mnie do tej pory przez 2 lata (szosa ełcka) i postanowiłem poszukać kogoś innego.

 

Witaj

Po zmianie wyglądu forum nie wiem gdzie znajduje się opcja PW wiec piszę tu:

Wojtek Płachciński

tel. 792047396

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę z innej beczki.Może ktoś wie gdzie w okolicy Białegostoku można dostać tanio żwir siany-pulpę,piasek też i czarnoziem interesuje mnie wieksza ilość do 20 wywrotek najlepiej dużych scania lub coś podobnego.Z góry dziękuję za podpowiedź kierunek michałowo.

 

Zadzwoń tu : 509 590 780 - Marek

wywrotka 24 tonowa i dobre ceny - a jak większa ilość to i upust

Powołaj się na Maćka wykonawcę z ul.Grzybowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koncze powoli fundamenty, czas na zrobienie hydroizolacji. Budynek czesciowo podpiwniczony,

sciany - bloczek cementowy, Glina. po deszczu = wiadomo - wszedzie stoi woda,

Jak sensownie do tego sie zabrac ?

Opaska drenazowa bedzie ( ktos pytal o namiar - koniec ulicy Marczukowskiej )

stdzienka chlonna w piwnicy tez.

Drugie pytanie : ile moze miec najmniej styropian na ociepleniu fundamentow.

Dziwne pewnie pytanie, ale dom jest z bala i nie wyobrazam sobie aby cokol byl szerszy od sciany i wystawal poza podwaline.

pozdrawiam

zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...